Справа № 2-3379 /12р.
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
31 жовтня 2012 року місто Луганськ
Суддя Ленінського районного суду м. Луганська Золотарьов О.Ю., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, третя особа -Міське комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації»про встановлення факту належності майна померлому та визнання права власності,-
встановив:
Позивачі в особі представника за довіреністю ОСОБА_5 звернулись до суду із вказаним позовом.
Згідно ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру ; виклад обставин, якими позивач обгрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину , наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання . Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом . До позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 120 ЦПК України, позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї , відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху, оскільки вона не в повному обсязі відповідає вимогам ст.ст. 119,120 ЦПК України, а саме: позовна заява не містить ціни позову, що позбавляє суд можливості перевірити правильність сплаченої суми судового збору у розмірі 111,80 грн., а також до позовної заяви не додано оригіналу квитанції про сплату судового збору. Крім того, у позовній заяві не зазначена дата її подання та не додано документів, зазначених у тексті позову, у підтвердження викладених фактів, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Суд вважає такі недоліки суттєвими, що перешкоджає відкриттю провадження у справі.
Згідно зі ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
За таких обставин суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху з наданням строку для усунення вказаних недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України, суддя -
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, третя особа -Міське комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації»про встановлення факту належності майна померлому та визнання права власності - залишити без руху, запропонувавши позивачам усунути зазначені в ухвалі недоліки позовної заяви у строк до п'яти днів з дня отримання копії ухвали, в іншому випадку позовна заява вважатиметься неподаною та повернута.
Ухвала підлягає оскарженню лише в частині визначення розміру судових витрат.
Суддя : О.Ю. Золотарьов
Суд | Ленінський районний суд м. Луганськ |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2012 |
Оприлюднено | 22.11.2012 |
Номер документу | 27197537 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ленінський районний суд м. Луганськ
Золотарьов О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні