ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
про повернення апеляційної скарги
"09" жовтня 2012 р. Справа № 5023/3940/12
Колегія суддів у складі: головуючий суддя Здоровко Л.М., суддя Плахов О.В., суддя Шутенко І.А.,
розглянувши апеляційну скаргу ДПІ у Подільському районі м. Києва (вх.№ 3162 Х/2) на постанову господарського суду Харківської області від "18" вересня 2012 р. по справі № 5023/3940/12
за заявою ФОП ОСОБА_1, м. Харків
про визнаня банкрутом
ВСТАНОВИЛА:
Кредитор - ФОП ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про визнання боржника - TOB "Сівелія" банкрутом в порядку, передбаченому ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" на тій підставі, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість в сумі 330 000,00 грн. , яку не вдалося стягнути в примусовому порядку, і при цьому боржник відсутній за місцезнаходженням.
Постановою господарського суду Харківської області від 18.09.2012 р. у справі № 5023/3940/12 (суддя Усатий В.О.) визнано Товариство з обмеженою відповідальністю "СІВЕЛІЯ" (код 35122229), яке зареєстроване 07.06.2007 р. Харківською районною державною адміністрацією Харківської області за адресою: 62416, Харківська обл., смт Пісочин, Рижовський парк, буд. 4. - банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Встановлено розмір безспірних вимог кредитора - ФОП ОСОБА_1, який звернувся до суду з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство, в сумі 330 000,00 грн. Постановлено з дня прийняття постанови підприємницьку діяльність банкрута припинити. Припинено повноваження органів управління банкрута і повноваження власників майна. Скасовані арешти, накладені на майно боржника і інші обмеження, в тому числі, податкова застава, щодо розпорядження майном боржника. Постановлено, що накладання нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається. Призначено ліквідатором боржника ініціюючого кредитора - ФОП ОСОБА_1 (код НОМЕР_1, АДРЕСА_1). Зобов'язано ліквідатора відповідно до п. З, 5 ст. 23 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в п'ятиденний строк опублікувати в офіційному друкованому органі відомості про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, закрити всі рахунки банкрута в установах банку і відкрити або переоформити один основний рахунок для проведення розрахунків з кредиторами, виконати інші дії, передбачені ст.ст. 25-34 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" і надавати суду щомісячно звіти про хід ліквідаційної процедури, про фінансове становище і майно боржника станом на день відкриття ліквідаційної процедури, використання коштів боржника.
Зобов'язано ліквідатора в строк до 18.09.2013 р. виконати ліквідаційну процедуру, надати суду обґрунтований звіт про виконану роботу, всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, у тому числі, акти інвентаризації виявленого майна банкрута, акти оцінки майна, звіт про виплачені кредиторам кошти, договори купівлі-продажу майна банкрута, довідки установ банку про закриття рахунків банкрута, копію листа до органу державної податкової служби, Пенсійного фонду, центру зайнятості, всім фондам та кредиторам про закінчення процедури ліквідації банкрута, довідку архіву про прийняття документів, які підлягають довгостроковому зберіганню на зберігання, докази знищення печаток і штампів банкрута, оригінали установчих документів і свідоцтва про державну реєстрацію, ліквідаційний баланс.
ДПІ у Подільському районі м. Києва з постановою господарського суду Харківської області від 18.09.2012 р. не погодився, звернувся з апеляційною скаргою, в якій з посиланням на порушення місцевим господарським судом при її винесенні норм матеріального та процесуального права, просить скасувати оскаржувану постанову та припинити провадження у справі.
Колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду, розглянувши апеляційну скаргу та додані до неї матеріали, дійшла висновку про те, що дана скарга підлягає поверненню, зважаючи на таке.
П. 2 статті 97 ГПК України встановлено, що апеляційна скарга не приймається до розгляду та повертається апеляційним господарським судом, якщо -до скарги не додано доказів надсилання її копії іншій стороні (сторонам).
Як вбачається з додатків до апеляційної скарги заявник направив її копію лише боржнику, відсутні докази надсилання її копії ініціюючому кредитору у справі.
Враховуючи, що апеляційна скарга була подана з порушенням вимог п. 2, ч. 1 ст. 97 ГПК України, вона підлягає поверненню заявнику для усунення зазначених порушень.
Після усунення вказаних порушень апеляційна скарга може бути подана повторно.
Керуючись п. 2 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду, -
УХВАЛИЛА:
Повернути апеляційну скаргу.
Після усунення обставин, що стали причиною повернення скарги, зазначених у пункті 2 частини 1 ст. 97 ГПК, сторона у справі має право повторно подати апеляційну скаргу, а прокурор внести апеляційне подання у загальному порядку.
У разі пропуску строку оскарження апеляційна скарга має бути подана повторно лише з мотивованим клопотанням про його відновлення.
Додаток: заявнику - матеріали скарги з додатками на 12 арк., список згрупованих поштових відправлень на 1-му арк.; фіскальний чек № 2679 від 28.09.2012 р. на 1-му арк.; конверт.
Головуючий суддя Здоровко Л.М.
Суддя Плахов О.В.
Суддя Шутенко І.А.
Суд | Харківський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 09.10.2012 |
Оприлюднено | 15.10.2012 |
Номер документу | 26406004 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Харківський апеляційний господарський суд
Шутенко І.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні