ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
73000, м. Херсон, вул. Горького, 18
тел. /0552/ 49-31-78, 42-06-22, 32-11-36
У Х В А Л А
"09" жовтня 2012 р. Справа № 5024/82/2012
Господарський суд Херсонської області у складі судді Пригуза П.Д. при секретарі Рубанику О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
до: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, АДРЕСА_1,
про банкрутство,
за участю представників:
від кредитора - не прибув;
від боржника - не прибув;
від ВДВС Новотроїцького РУЮ - не прибув;
в с т а н о в и в:
Справа про банкрутство порушена ухвалою суду від 18.01.2012 р.
Постановою господарського суду від 28.02.2012 р. визнано банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру відносно ФОП ОСОБА_1. Судом видано наказ про стягнення та надіслано його для виконання до ВДВС Новотроїцького РУЮ.
ВДВС Новотроїцького РУЮ надіслало до суду результати проведення виконавчих дій відносно даного боржника, які свідчать про відсутність майна боржника, на яке можна звернути стягнення для задоволення вимог кредиторів.
За таких обставин суд приходить до висновку про припинення провадження у справі та припинення підприємницької діяльності банкрута з наступних підстав.
Відповідно до ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", далі Закон про банкрутство, після завершення усіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс з відповідними додатками.
Правове положення ВДВС відповідно до його функцій, які зазначений державний орган здійснює відносно банкрута фізичної особи-підприємця та повідомлення господарському суду про результати здійснених виконавчих дій є аналогічними правовому значенню звіту ліквідатора, а тому суд застосовує положення ст. 32 Закону про банкрутство, про затвердження звіту ліквідатора по аналогії та затверджує звіт, наданий органом ВДВС.
Згідно ч.ч. 5-6 ст. 31 та ч. 2 ст. 49 Закону про банкрутство незадоволені в ліквідаційній процедурі вимоги, що були заявлені до суду або не були заявлені у встановлений судом строк після визнання громадянина-підприємця банкрутом, крім вимог особистого характеру, вважаються погашеними. В подальшому громадянин-підприємець, визнаний банкрутом, звільняється від виконання вимог зазначених кредиторів.
Банкрут не звільняється від виконання вимог кредиторів щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, вимог щодо стягнення аліментів, а також інших вимог особистого характеру, які не були задоволені в порядку виконання постанови господарського суду про визнання боржника банкрутом або які погашені частково чи не заявлені після визнання громадянина-підприємця банкрутом.
Керуючись ст. 32, 47 - 49 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", 86 ГПК України, суд, -
у х в а л и в:
1. Звіт затвердити.
2. Припинити підприємницьку діяльність громадянина-підприємця ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, АДРЕСА_1.
3. Провадження у справі - припинити.
4. Скасувати арешт накладений на майно ОСОБА_1, АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_2, ухвалою від 18.01.2012 р.
5. Примірник ухвали надіслати: кредиторам; банкруту; державному реєстратору; ВДВС Новотроїцького РУЮ; Головному управлінню юстиції у Херсонській області.
Суддя П.Д. Пригуза
Суд | Господарський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 09.10.2012 |
Оприлюднено | 15.10.2012 |
Номер документу | 26406008 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Херсонської області
Пригуза П.Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні