Ухвала
від 22.10.2012 по справі 5006/5/34б/2012
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

cpg1251

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40

У Х В А Л А

Про порушення апеляційного провадження

22.10.2012 р. справа № 5006/5/34б/2012

Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: суддівБогатиря К.В. Дучал Н.М., Ушенко Л.В. розглянувши апеляційну скаргу ДПІ у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби на ухвалу господарського суду Донецької області від 09.07.2012року по справі№5006/5/34б/2012 /суддя Чорненька І.К./ за заявою кредитораТОВ «Юнігрупп-Інвест» м. Донецьк до боржникаТОВ «АЗОВЕЛЕКТРОСТАЛЬ»м. Донецьк про банкрутство

В С Т А Н О В И В:

До Донецького апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга ДПІ у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби на ухвалу господарського суду Донецької області від 09.07.2012року про затвердження звіту, ліквідаційного балансу, припинення провадження по справі №5006/5/34б/2012 з врахуванням особливостей банкрутства відсутнього боржника (ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»).

Раніше Донецьким апеляційним господарським судом була прийнята до провадження апеляційна скарга ДПІ у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби на постанову господарського суду Донецької області від 21.05.2012р. по справі №5006/5/34б/2012.

Відповідно до абз.2 п.3 постанови Пленуму ВГСУ № 7 від 17.05.2011 року, у разі якщо у провадженні апеляційної інстанції вже знаходиться апеляційна скарга одного з учасників судового процесу на ухвалу або рішення місцевого господарського суду, а іншим учасником судового процесу подано апеляційну скаргу на ту ж саму або іншу ухвалу чи рішення і ця друга скарга підлягає розглядові, апеляційний господарський суд приймає її до спільного розгляду з раніше поданою і прийнятою до провадження скаргою, про що виносить відповідну ухвалу.

ДПІ у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби звернулась до суду з клопотанням про відновлення пропущеного процесуального строку для подання апеляційної скарги на ухвалу господарського суду Донецької області від 09.07.2012року по справі №5006/5/34б/2012 у зв'язку з неможливістю звернутися у встановлені законом процесуальні строки, оскільки апелянт не був присутній у судовому засіданні при винесенні оскаржуваної ухвали.

Виходячи з положень ст.93 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду протягом десяти днів, а на ухвалу місцевого господарського суду -протягом п`яти днів з дня їх оголошення місцевим господарським судом. У разі якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення, зазначений строк обчислюється з дня підписання рішення, оформленого відповідно до статті 84 ГПК України . У відповідності зі ст. 53 Господарського процесуального кодексу України за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом строку поважною і відновити пропущений строк, крім випадків передбачених цим кодексом.

За вищевказаних обставин колегія суддів вважає причину пропуску апелянтом встановленого ст. 93 ГПК України строку подачі апеляційної скарги поважною, а строк таким, що підлягає відновленню.

Суд, розглянув вищенаведене клопотання та задовольнив його, визнав апеляційну скаргу ДПІ у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби такою, що підлягає прийняттю до провадження і керуючись ст.ст.53, 86, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, -

У Х В А Л И В:

1.Відновити строк на подання апеляційної скарги.

2.Прийняти апеляційну скаргу ДПІ у Калінінському районі м. Донецька Донецької області Державної податкової служби на ухвалу господарського суду Донецької області від 09.07.2012 року для спільного розгляду 31.10.2012року о 13:50 з раніше поданою та прийнятою до провадження апеляційною скаргою на постанову господарського суду Донецької області від 21.05.2012р. Судове засідання відбудеться у приміщенні корпусу залів судових засідань, за адресою: м.Донецьк, вул. Артема, 157, зал судового засідання №7 .

3.Зобов'язати кредитора (ліквідатора) до дня судового засідання письмово надати Донецькому апеляційному господарському суду та іншим сторонам по справі відзив на апеляційну скаргу .

4.Попередити сторін, що у разі нез"явлення їх представників у судове засідання та ненадання відзивів, апеляційна скарга буде розглянута за наявними матеріалами в справі.

Головуючий К.В. Богатир

Судді: Н.М. Дучал

Л.В. Ушенко

Надруковано: 5 прим.

1. скаржнику

1. боржнику

1. кредитору

1. у справу

1. апеляційному суду

СудДонецький апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення22.10.2012
Оприлюднено25.10.2012
Номер документу26520166
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5006/5/34б/2012

Постанова від 25.12.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Хандурін М.І.

Ухвала від 14.12.2012

Господарське

Вищий господарський суд України

Хандурін М.І.

Постанова від 31.10.2012

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Богатир К.В.

Ухвала від 22.10.2012

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Богатир К.В.

Ухвала від 06.09.2012

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Богатир К.В.

Ухвала від 05.09.2012

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Богатир К.В.

Ухвала від 09.07.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Чорненька І.К.

Постанова від 21.05.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Чорненька І.К.

Ухвала від 14.05.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Чорненька І.К.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні