Ухвала
від 22.05.2012 по справі 2а-840/12/0170/19
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Севастопольська, 43, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95013

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

22 травня 2012 р.Справа № 2а-840/12/0170/19

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Кузнякової С.Ю., секретар судового засідання Устінова І.В.,

за участю представника позивача Васькіна І.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ,

Підприємства "Кримфарма"

до Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим № 0013402301 від 06.01.2012р. та № 0013412301 від 06.01.2012р.

Ухвалами Окружного адміністративного суду АР Крим від 16.01.2012 року відкрито провадження в адміністративній справі, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.

Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 20.04.2012 року провадження по справі було зупинено до 22.05.2012 року.

Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 22.05.2012 року провадження у справі було поновлено.

Представник позивача у судовому засіданні 22.05.2012 року заявив клопотання про зупинення провадження у даній справі до закінчення слідчих дій у кримінальній справі по звинуваченню ОСОБА_2 за ч. 3 ст. 212 УК України. Клопотання вмотивовано тим, що первинні бухгалтерські документи Підприємства "Кримфарма" були вилучені відповідно до протоколу обшуку від 30.11.2011р., проведеного старшим слідчім по ОВС 1-го відділення слідчого відділу ГУ СБ України в АР Крим в рамках кримінальної справи № 225/11 та є речовими доказами у кримінальній справі по звинуваченню ОСОБА_2 за ч. 3 ст. 212 УК України. Копії зазначених первинних бухгалтерських документів у позивача відсутні.

Відповідно п.4 ч.2 ст. 156 КАС України суд зупиняє провадження по справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну встановленого судом.

Враховуючи те, що для всебічного та повного розгляду справи з дотриманням принципу рівності всіх перед законом суду необхідні докази, які були вилучені відповідно до протоколу обшуку від 30.11.2011р., проведеного старшим слідчім по ОВС 1-го відділення слідчого відділу ГУ СБ України в АР Крим в рамках кримінальної справи № 225/11 з Підприємства "Кримфарма" та є речовими доказами у кримінальній справі по звинуваченню ОСОБА_2 за ч. 3 ст. 212 УК України, суд вважає можливим задовольнити клопотання представника позивача та зупинити провадження у справі до отримання бухгалтерських документів, вилучених відповідно до протоколу обшуку від 30.11.2011р., проведеного старшим слідчім по ОВС 1-го відділення слідчого відділу ГУ СБ України в АР Крим в рамках кримінальної справи № 225/11.

Керуючись ст. ст. 156, 160, 165 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Зупинити провадження у справі № 2а-840/12/0170/19 до отримання бухгалтерських документів, вилучених з Підприємства "Кримфарма" відповідно до протоколу обшуку від 30.11.2011р., проведеного старшим слідчім по ОВС 1-го відділення слідчого відділу ГУ СБ України в АР Крим в рамках кримінальної справи № 225/11.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної республіки Крим протягом 5 днів з дня її проголошення.

У разі розгляду справи у порядку письмового провадження або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.

Суддя Кузнякова С.Ю.

СудОкружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим
Дата ухвалення рішення22.05.2012
Оприлюднено06.12.2012
Номер документу27829906
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-840/12/0170/19

Ухвала від 10.12.2013

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Маринчак Н.Є.

Ухвала від 11.11.2013

Адміністративне

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Цикуренко Антон Сергійович

Ухвала від 24.10.2013

Адміністративне

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Цикуренко Антон Сергійович

Постанова від 09.08.2013

Адміністративне

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Кузнякова С.Ю.

Ухвала від 22.05.2012

Адміністративне

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Кузнякова С.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні