Ухвала
від 14.11.2006 по справі 11/405-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

11/405-06

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,  

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"14" листопада 2006 р.                                                            Справа № 11/405-06

вх. № 11815/4-11

Суддя господарського суду Черленяк М.І.

при секретарі судового засідання Хорунжа Є.В.

за участю представників сторін:

позивача-Толочко В.Д., довіреність від 16.09.06 року;

відповідача-нез"явився;

розглянувши справу за позовом Релігійної Громади Різдва Святого Пророка Іоанна Хрестителя Харківської Єпархії Української Православної Церкви, м. Харків  

до  ПП "ФВ" м. Х-в  

про визнання права власності

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить зобов"язати відповідача виконати п. 2.1. Договору пожертви, укладеного між сторонами, а саме, передати об"єкт пожертви - Храм Різдва Святого пророка Іоанна Хрестителя позивачу, та також просить визнати за позивачем право власності на культову будівлю.

Представник відповідача у судове засіданя не з"явився, про причину неявки суд не повідомив, про час та місце судового засідання повідомлений належним чином.

Представник позивача надав заяву, в якій позивач відмовляється від позову у зв"язку з врегулюваням спору між сторонами та просить суд припинити провадження у справі.

Дослідивши матеріали справи та враховуючи те, що на підставі ст. 22 Господарського процесуального кодексу України позивач має право відмовитись від позову, перевіривши такі дії позивача на предмет відповідності чинному законодавству, та встановивши, що вони не суперечать законодавству та не порушують чиї – небудь права і охоронювані законом інтереси, суд вважає за можливе прийняти відмову від позову.

За таких обставин провадження у справі,  підлягає припиненню на підставі п. 4 ст. 80 Господарського процесуального кодексу України.

На підставі викладеного та керуючись п. 4 ст. 80, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, -

УХВАЛИВ:

Провадження у справі припинити .

Суддя                                                                                          Черленяк М.І.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення14.11.2006
Оприлюднено28.08.2007
Номер документу280216
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —11/405-06

Судовий наказ від 10.01.2007

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мельниченко І.Ф.

Рішення від 04.12.2006

Господарське

Господарський суд Одеської області

Власова С.Г.

Рішення від 19.12.2006

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мельниченко І.Ф.

Ухвала від 12.12.2006

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Матвійчук В.В.

Ухвала від 30.11.2006

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Мельниченко І.Ф.

Ухвала від 14.11.2006

Господарське

Господарський суд Харківської області

Черленяк М.І.

Ухвала від 08.11.2006

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Матвійчук В.В.

Ухвала від 19.09.2006

Господарське

Господарський суд Сумської області

Зражевський Ю.О.

Ухвала від 12.09.2006

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Матвійчук В.В.

Ухвала від 05.09.2006

Господарське

Господарський суд Сумської області

Зражевський Ю.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні