ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД м. Львів, вул. Чоловського, 2 У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
Львів
"17" грудня 2012 р.р. № №3/103-23/112
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Лунь З.І., перевіривши матеріали заяви ОСОБА_1 про перегляд постанови суду за нововиявленими обставинами,
в с т а н о в и в:
14 грудня 2012 року на розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла заява ОСОБА_1 про перегляд за нововиявленими обставинами постанови господарського суду Львівської області від 18.10.2006 року у справі № 3/103-23/112 (вх. № 50192 від 14.12.2012 року) за позовом Фермерського господарства «В.М. Мадараша»до Жидачівської районної державної адміністрації, Бережницької сільської ради про визнання незаконним розпорядження Жидачівської районної державної адміністрації № 158 від 12.03.2004 року, акту № 1 від 04.07.2003 року та рішення № 7 від 27.10.2003 року.
Відповідно до ст. 246 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які брали участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки, мають право подати заяву про перегляд судового рішення суду будь-якої інстанції, яке набрало законної сили, за нововиявленими обставинами.
Частиною 2 ст. 245 Кодексу адміністративного судочинства України наведений вичерпний перелік підстав для перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами, зокрема: істотні для справи обставини, що не були і не могли бути відомі особі, яка звертається із заявою, на час розгляду справи.
Згідно з п. 4, 5 ч. 2 ст. 248 КАС України у заяві про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами зазначаються, зокрема, обставини, що могли вплинути на судове рішення, але не були відомі та не могли бути відомі суду та особі, яка звертається із заявою, під час вирішення справи; обґрунтування з посиланням на докази, що підтверджують наявність нововиявлених обставин, та зміст вимог особи, яка подає заяву, до суду.
Всупереч наведених вимог ст. 248 Кодексу адміністративного судочинства України заявником ОСОБА_1 в заяві не зазначено обставини/обставину, що не була відома та не могла бути відома суду та особі, яка звертається із заявою, під час вирішення справи та могла вплинути на судове рішення; обґрунтування з посиланням на докази, що підтверджують наявність нововиявлених обставин; час, коли заявнику стало відомо про обставини, які він вважає нововиявленими; і не зазначено доказів на підтвердження цієї обставини.
Крім того, згідно з ч. 4 ст. 248 КАС України до заяви додаються копії заяви відповідно до кількості осіб, які брали участь у справі, та документ про сплату судового збору.
Позивачем не додано доказів сплати судового збору у розмірі, встановленому п.п. 4 п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" від 8 липня 2011 року N 3674-VI (50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а у разі подання позовної заяви майнового характеру - 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми).
Платіжні реквізити для перерахування судового збору при зверненні з позовною заявою до Львівського окружного адміністративного суду наступні: одержувач: УДКСУ у Залізничному районі м. Львова; ЄДРПОУ 38007594; банк одержувача: ГУ ДКСУ у Львівській області; МФО: 825014; рахунок: 31217206784003; код класифікації доходів бюджету: 22030001; призначення платежу: судовий збір за подання позову до (вказати найменування відповідача). Більше того, інформацію про платіжні реквізити для перерахування судового збору при зверненні з позовною заявою до Львівського окружного адміністративного суду можна отримати на веб-сайті суду http://www.lvoas.gov.ua .
Відтак, суддя дійшов висновку про те, що заяву про перегляд за нововиявленими обставинами постанови суду подано без додержання вимогам ст. 248 Кодексу адміністративного судочинства України.
Згідно з ч.3 ст.250 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 248 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
Враховуючи вищевикладене, заяву слід залишити без руху, надавши строк для усунення вказаних недоліків.
Керуючись ст. 108, 245, 248, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
у х в а л и в :
Заяву ОСОБА_1 про перегляд постанови суду за нововиявленими обставинами - залишити без руху.
Позивачу усунути недоліки позовної заяви до 28.12.12 шляхом подання до канцелярії суду письмової заяви, в якій зазначити обставину, що не була відома та не могла бути відома суду та особі, яка звертається із заявою, під час вирішення справи, що могла вплинути на судове рішення; обґрунтування з посиланням на докази, що підтверджують наявність нововиявлених обставин; час, коли заявнику стало відомо про обставини, які він вважає нововиявленими; доказів на підтвердження цієї обставини, а також документ про сплату судового збору.
У випадку направлення документів через орган поштового зв'язку, такі повинні бути подані завчасно, оскільки строк (до 28.12.2012 року) встановлений для отримання документів саме канцелярією суду, а не органом поштового зв'язку.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Лунь З.І.
Суд | Львівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2012 |
Оприлюднено | 24.12.2012 |
Номер документу | 28075792 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Лунь Зоряна Іванівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні