cpg1251
УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15.01.13 р. Справа № 38/5005/10737/2012
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Бондарєв Е.М.
при секретарі судового засідання Сизончик Н.В.
за участю представників сторін:
від кредитора - не з'явився
від боржника - не з'явився
розглянувши справу
за заявою управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровськ
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Альянс-Дніпро", м. Дніпропетровськ, Ленінський район, вул. Повітрофлотська, буд. № 12, кв. № 1, код ЄДРПОУ 36440747 (далі - боржник) порушено 13.12.12 р. за заявою кредитора управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровськ відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі -Закон).
Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед Управлінням Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Дніпропетровська у розмірі 2451,60 грн. Також згідно даних кредитора ТОВ "Альянс-Дніпро" не звітується до Управління пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Дніпропетровська з березня 2011 року.
Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не подав.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора, господарський суд встановив наступне.
Згідно зі ст.52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.
Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.
Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.
Згідно листа Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області Державної податкової служби № 715/10/19-014від 14.01.2013 року остання податкова звітність ТОВ "Альянс -Дніпро" надана 16.03.2011 року.
Згоду на призначення ліквідатором по справі надано арбітражним керуючим Ткаченко Денисом Володимировичем, ліцензія серія АВ № 397389 від 14.01.2009 року (49089, м. Дніпропетровськ, вул. Янгеля, 17, к. 112), ідентифікаційний номер 3088522439.
З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, слід зобов'язати Державну податкову інспекцію у Ленінському районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області Державної податкової служби у строк до 15.02.2013р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.
Ліквідатора слід зобов'язати:
- вжити вичерпних заходів щодо письмового повідомлення про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;
- розглянути питання щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом в друкованих засобах масової інформації;
- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;
- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.
Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
Виходячи із положень статті 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.
Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати товариство з обмеженою відповідальністю "Альянс-Дніпро", м. Дніпропетровськ, Ленінський район, вул. Повітрофлотська, буд. №12, кв. №1 (ЄДРПОУ 36440747) - банкрутом.
Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на 6 місяців, до 15.07.2013року.
Ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю "Альянс-Дніпро", м. Дніпропетровськ, Ленінський район, вул. Повітрофлотська, буд. №12, кв. №1 призначити арбітражного керуючого Ткаченко Дениса Володимировича, ліцензія серія АВ № 397389 від 14.01.2009р. (49089, м. Дніпропетровськ, вул. Янгеля, 17, к. 112), ідентифікаційний номер 3088522439.
З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, слід зобов'язати Державну податкову інспекцію у Ленінському районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області Державної податкової служби у строк до 15.02.2013р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.
Зобов'язати ліквідатора:
- вжити вичерпних заходів щодо письмового повідомлення про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;
- розглянути питання щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом в друкованих засобах масової інформації;
- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;
- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;
- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.
Зобов'язати ліквідатора здійснювати ліквідаційну процедуру у відповідності з вимогами чинного законодавства і подати на затвердження господарського суду звіт та ліквідаційний баланс до 15.07.13 р.
Копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.
Суддя Е.М. Бондарєв
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 15.01.2013 |
Оприлюднено | 22.01.2013 |
Номер документу | 28734727 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Вечірко Ігор Олександрович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Вечірко Ігор Олександрович
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Лисенко Олена Миколаївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Бондарєв Едуард Миколайович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Бондарєв Едуард Миколайович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні