cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
29.01.13р. Справа № 7/904/264/2013
За позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області, м. Дніпропетровськ
до Приватного підприємства "Топограф" , м. Дніпропетровськ
про стягнення заборгованості з орендної плати та пені у загальній сумі 3 492, 28 грн.
Суддя Коваль Л.А.
Представники:
від позивача: провідний спеціаліст-юрисконсульт Стрельцова Г.О., дов. № 107 від 02.08.2012р.;
від відповідача: не з`явився.
СУТЬ СПОРУ:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області звернулось до господарського суду з позовом до Приватного підприємства "Топограф" про стягнення з останнього на свою користь заборгованості з орендної плати та пені у загальній сумі 3 492, 28 грн.
У зв'язку з неявкою відповідача та ненаданням витребуваних матеріалів, спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні, розгляд справи підлягає відкладенню.
Керуючись ст.ст 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкласти в судове засідання на 19.02.13р. о 10:00 год.
2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті №17 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.
3. До судового засідання надати:
Позивачу - оригінали доданих до позову матеріалів (для огляду у судовому засіданні); довідку відповідного управління Державної казначейської служби України про зарахування в дохід бюджету оплаченого платіжним дорученням № 1133 від 18.12.2012р. судового збору у сумі 1 609, 50 грн.; довідку про стан заборгованості відповідача на дату судового засідання.
Відповідачу - відзив на позов; докази в обґрунтування доводів; свідоцтво про державну реєстрацію відповідача як юридичної особи; довідку про банківські реквізити; звірити розрахунок боргу (відповідач до позивача), акт звірки надати суду; контррозрахунок пені; всі платіжні документи в підтвердження оплати орендної плати за час дії договору оренди.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Суддя Л.А. Коваль
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 29.01.2013 |
Оприлюднено | 31.01.2013 |
Номер документу | 28935767 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Коваль Любов Анатоліївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Коваль Любов Анатоліївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Коваль Любов Анатоліївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Коваль Любов Анатоліївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Коваль Любов Анатоліївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні