Справа № 106/922/13-ц
Провадження № 2/106/451/13
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 лютого 2013 року м. Євпаторія
Суддя Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим Куликовська О.М. розглянувши позовну заяву Обслуговуючого кооперативу «Веселка» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про спростування недостовірної інформації , та відновлення порушених особистих немайнових прав юридичної особи,
ВСТАНОВИВ
У Євпаторійській міський суд надійшла позовна заява Обслуговуючого кооперативу «Веселка» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про спростування недостовірної інформації , та відновлення порушених особистих немайнових прав юридичної особи.
За нормами ст.. 15 ЦПК України Суди розглядають в порядку цивільного судочинства справи про захист порушених , невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних , житлових , земельних, сімейних , трудових відносин, а також з інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства. Нормами ст. 109 ЦПК України передбачено, що позови до фізичної особи (відповідача) пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Згідно зі ст. 118 ЦПК України позов пред'являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції, також позивач в праві об'єднати в одне позовне провадження декілька вимог, пов'язаних між собою.
Відповідно до ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити в собі 1) найменування суду, 2) ім'я позивача і відповідача, ім'я представника позивача, якщо заява подається представником заявника, їх місце проживання або місце знаходження, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такі відомі; 3) зміст позовних вимог; 4) ціну позову відносно вимог майнового характеру; 5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; 6) зазначення доказів, підтверджуючих кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; 7) перелік документів, що додаються до заяви .
Відповідно до ст. 120 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви його копії і копії всіх документів, що додаються до нього, відповідно до числа відповідачів і третіх осіб.
Позовна заява позивача підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст. 118,119,120 ЦПК України.
У відповідності до вимог ст. 118 ЦПК України позивачем об'єднані в одне позовне провадження декілька позовних вимог не пов'язаних між собою до різних відповідачів; також відповідно до п.5,6 ч.2 ст.119 ЦПК України позивачу необхідно зазначити те право, захисту якого він вимагає з посиланням на норми діючого законодавства , вважаючи його порушеним, невизнаним чи оспорюваним кожним з відповідачів.
Відповідно до вимог ст. 119 ЦПК України до заяви додаються документи, підтверджуючі сплату судового збору.
Так, позивачу необхідно надати належний документ (оригінал квитанції), підтверджуючий сплату судового збору у повному розмирі передбаченому п.п.6, п.1 ч.2 ст. 4 ЗУ « про судовий збір», за позовні вимоги про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації юридичної особи до кожного з відповідачів, з розрахунку 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, що складає 229,40 грн. на р/р 31214206700015, отримувач коштів - УДКС в. Євпаторія, 22030001, код отримувача - (код за ЄДРПОУ) 37940108, банк отримувача - ГУ ДКСУ у АРК м. Сімферополь, код банку отримувача (МФО) - 824026, код класифікації доходів бюджету - 22030001, код ЄДРПОУ суду 02897098, відповідно до п.п.6 п.1 ч.2 ст. 4 ЗУ « про судовий збір».
Згідно зі ст. 121 ЦПК України, до позовної заяви, що не відповідає вимогам ст. ст. 119, 120 ЦПК України, слід застосувати правила ч.1 ст. 121 ЦПК України, тобто залишити її без руху, надавши позивачеві термін для усунення вказаних недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 119, 120, 121 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В
Позовну заяву Обслуговуючого кооперативу «Веселка» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про спростування недостовірної інформації , та відновлення порушених особистих немайнових прав юридичної особи залишити без руху, надавши позивачу термін для усунення недоліків в продовж п'яти днів з дня отримання ним зазначеної ухвали.
У випадку, якщо в зазначений термін недоліки позовної заяви не будуть усунені, позовна заява вважатиметься неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала про залишення без руху може бути оскаржена до Апеляційного суду АР Крим через Євпаторійський міський суд. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення . У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи , яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.М. Куликовська
Суд | Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 13.02.2013 |
Оприлюднено | 08.05.2013 |
Номер документу | 29348498 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим
Куліковська О. М.
Цивільне
Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим
Куліковська О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні