ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
20 лютого 2013 року Київ К/800/8750/13
Суддя Вищого адміністративного суду України Гордійчук М.П. перевіривши касаційну скаргу Державної фінансової інспекції в Полтавській області на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2013 року у справі за позовом Державної фінансової інспекції в Полтавській області до Кобеляцької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської області про зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В :
Касаційна скарга подана належною особою, з дотриманням строку на касаційне оскарження, за формою і змістом відповідає вимогам ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України.
З огляду на зазначене, відсутні перешкоди для прийняття її до провадження Вищого адміністративного суду України та відкриття касаційного провадження.
Керуючись ст.ст. 211- 216 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач,-
У Х В А Л И В :
Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Державна фінансова інспекція в Полтавській області на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2013 року.
Витребувати з Полтавського окружного адміністративного суду справу № 2а-1670/4253/12.
Направити особам, які беруть участь у справі копії ухвали про відкриття касаційного провадження разом з копією касаційної скарги, інформацією про права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого
адміністративного М.П. Гордійчук
суду України
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 20.02.2013 |
Оприлюднено | 28.02.2013 |
Номер документу | 29612604 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Гордійчук М.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні