Копія
УХВАЛА
про відкриття провадження в адміністративній справі
26 березня 2013 рокуСправа №827/853/13-а
Суддя Окружного адміністративного суду міста Севастополя Шаповал І.І., перевіривши матеріали адміністративного позову Приватного підприємства "Севтранстрест" до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті в особі Управління Укртрансінспекції у м. Севастополі в особі Управління Укртрансінспекції у м. Севастополіпро визнання дій протиправними та скасування наказу,
ВСТАНОВИВ:
25.03.2013р. Приватне підприємство "Севтранстрест" звернулося до суду з адміністративним позовом до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті в особі Управління Укртрансінспекції у м. Севастополі в особі Управління Укртрансінспекції у м. Севастополі про визнання дій протиправними та скасування наказу.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 105, 106 КАС України, відсутні підстави для повернення позовної заяви та відмови у відкритті провадження у справі, що відповідно до ст. 107 КАС України є підставою для відкриття провадження в адміністративній справі.
Керуючись ст.ст. 105-107, 165 КАС України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі за позовною заявою Приватного підприємства "Севтранстрест" до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті в особі Управління Укртрансінспекції у м. Севастополі в особі Управління Укртрансінспекції у м. Севастополі про визнання дій протиправними та скасування наказу.
2. Призначити попереднє судове засідання на 03.04.2013р. о 15:00 годин.
Попереднє судове засідання відбудеться за адресою:вул. Вакуленчука, 29 корп. 1, м. Севастополь, Україна, 99053, кабінет №215.
3. Справа розглядатиметься суддею Шаповалом І.І.
4. Направити відповідачеві копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
5. Запропонувати відповідачеві подати у строк до 03.04.2013р. письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
6. Зобов'язати сторони надати суду для огляду у попередньому судовому засіданні наступні документи:
Позивача:
-оригінали документів, доданих до позовної заяви, для огляду;
-документи, що підтверджують повноваження осіб, які представляють інтереси позивача у судовому засіданні (належним чином засвідчена копія документа в матеріали справи, оригінал для огляду);
Відповідача:
-письмові пояснення щодо предмету позову з наданням документів у підтвердження в них зазначеного (належним чином засвідчені копії документів в матеріали справи, оригінали для огляду);
-документи, що підтверджують юридичний статус особи (належним чином засвідчена копія документа в матеріали справи, оригінал для огляду);
-документи, що підтверджують повноваження осіб, які представляють інтереси відповідача у судовому засіданні (належним чином засвідчена копія документа в матеріали справи, оригінал для огляду).
Копії документів повинні бути засвідчені належним чином, згідно з пунктом 5.27 Держстандарту України №4163-2003 «Уніфікована Система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів», і подаються з супровідним листом.
7. Копію ухвали направити сторонам у справі.
8. Викликати у попереднє судове засідання судовими повістками представників сторін.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя підпис І.І. Шаповал.
З оригіналом згідно.
Суддя І.І. Шаповал.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Севастополя |
Дата ухвалення рішення | 26.03.2013 |
Оприлюднено | 01.04.2013 |
Номер документу | 30184409 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Севастопольський апеляційний адміністративний суд
Єланська Олена Едуардівна
Адміністративне
Севастопольський апеляційний адміністративний суд
Єланська Олена Едуардівна
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Севастополя
Шаповал І.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні