УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 123/1566/13-ц Номер провадження 2/123/1415/2013
11.02.2013 року м. Сімферополь
Суддя Київського районного суду м. Сімферополя Тихопой О.О., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ТОВ "Тавртранс", ПРАТ СК "Дніпроінмед", ОСОБА_2 про стягнення матеріальної та моральної шкоди,
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до Київського райсуду м. Сімферополя із зазначеним позовом.
Проте, позовна заява ОСОБА_1 не може бути прийнята до провадження суду, оскільки не відповідає вимогам ст. ст. 119 ЦПК України.
Так, в супереч ст. 119 ЦПК України, позивачем не повністю сплачений судовий збір при подачі позову.
Відповідно до п. 2) ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" від 08.07.2011р., № 3674-VI, за подання до суду позовної заяви немайнового характеру сплачується судовий збір у розмірі 0,1 розміру мінімальної заробітної плати.
За Законом України "Про Держаний бюджет України на 2013 рік" № 5515 від 06.12.2012 року розмір мінімальної заробітної плати установлений в сумі 1147 грн.
У зв'язку із цим позивачу необхідно доплатити судовий збір при подачі позову за вимоги немайнового характеру.
Крім цього, позивач ОСОБА_1 зазначає у позовній заяві співвідповідачем ОСОБА_2, але будь-яких вимог до нього не пред'являє, що також треба визначити у позовній заяві.
Зазначені недоліки дають суду підстави для залишення заяви без руху та надання позивачу строку для усунення вказаних недоліків, інакше заява вважатиметься неподаною та буде повернена позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ТОВ "Тавртранс", ПРАТ СК "Дніпроінмед", ОСОБА_2 про стягнення матеріальної та моральної шкоди залишити без руху.
Надати позивачеві строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків на протязі 5 днів з дня отримання наявної ухвали.
В разі не усунення вказаних недоліків у встановлений строк, позовна заява буде вважатися неподаною і повернена позивачеві.
Апеляційна скарга може бути подана протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали або протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує.
Суддя Тихопой О. О.
Суд | Київський районний суд м. Сімферополя |
Дата ухвалення рішення | 11.02.2013 |
Оприлюднено | 29.03.2013 |
Номер документу | 30241319 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський районний суд м. Сімферополя
Тихопой О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні