ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

8/53-Б

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ             

                                                  УХВАЛА

                    

 "19" лютого 2009 р.                Справа № 8/53-Б

Господарський суд Волинської області розглянув матеріали справи

За заявою  Луцької  об'єднаної державної  податкової інспекції, м. Луцьк

до Товариства  з обмеженою відповідальністю „Терра - Продакшн”, м. Луцьк

про визнання банкрутом                                                 

                                                                                              Суддя Кравчук А.М.

Представники:

Від кредиторів: від Луцької ОДПІ – Ярошик Т.В., довіреність №4

від 20.01.2009 року

Від боржника: н/з.   

Ліквідатор: н/з.

Відповідно до ст. 20 Господарського процесуального кодексу України сторонам було роз'яснено право відводу судді. Відводу судді не заявлено. На підставі ст. 22 ГПК України  роз'яснено процесуальні права та обов'язки сторін.

        Суть спору:  кредитор –Луцька  об'єднана державна  податкова інспекція просить визнати банкрутом товариство  з обмеженою відповідальністю „Терра - Продакшн” у зв'язку з неспроможністю останнього протягом тривалого часу погасити заборгованість по платежах до бюджету в сумі 4 775 грн. 19 коп.

        Постановою господарського суду Волинської області від 02.08.2007 року боржника – ТзОВ "Терра - Продакшн" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру.

          Ліквідатор ТзОВ "Терра - Продакшн" – Мальчук А.О., призначений ухвалою господарського суду від 10.01.2008р., за результатами роботи представив суду ліквідаційний баланс, звіт про роботу ліквідатора.

          Заслухавши пояснення представника кредитора та дослідивши матеріали справи, господарський суд

                                                  

                                               в с т а н о в и в :

ТзОВ «Терра – Продакшн»,  код 33559757, зареєстровано за юридичною адресою: м. Луцьк, вул. Набережна,4. Товариство за вказаною адресою відсутнє.  

В тридцятиденний термін після публікації оголошення в газеті «Голос України» від 07.11.2007р.  до ліквідатора та в господарський суд Волинської області надійшли заяви з вимогами від кредиторів ТзОВ "Терра - Продакшн": відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Луцьку на суму

210 грн. 78 коп., Волинського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму 185 грн. 63 коп.

Ліквідатором проведені заходи щодо виявлення всіх видів майнових

активів (майна та майнових прав) ТзОВ "Терра - Продакшн". Зроблено запити в Луцький МРЕВ у Волинській області, Волинське обласне бюро технічної інвентаризації,, Волинську регіональну філію Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах»             

Відповідно до листа Луцького ВРЕР ВДАІ УМВС України у Волинській

області № 11/851 від 05.09.2008р. за ТзОВ «Терра - Продакшн» транспортні засоби не зареєстровані.

Відповідно до листа Волинського обласного бюро технічної інвентаризації №3874 від 03.10.2008р. за адресою м.Луцьк, вул. Набережна,4, нерухоме майно, що належить ТзОВ «терра - Продакшн» не зареєстровано.

Відповідно до листа Волинської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах» №706/01-24 від 05.09.2008р. за ТзОВ «Терра - Продакшн»  не значаться зареєстровані земельні ділянки.

Грошові кошти на рахунках відсутні.

Відповідно до постанови Першого відділу державної виконавчої служби Луцького МУЮ від 04.05.2007р. виконавчий документ повернутий стягувачеві без виконання у зв'язку з тим, що майно боржника, на яке можна звернути стягнення, відсутнє, кошти на рахунках відсутні.

Згідно акту перевірки фактичного місцезнаходження підприємства від 05.06.2006 року Луцькою ОДПІ встановлено, що за юридичною адресою:

м. Луцьк, вул. Набережна,4 підприємство не знаходиться. Установчі, бухгалтерські документи та печатки боржника відсутні та їх місцезнаходження невідоме. Згідно даних Луцької ОДПІ ТзОВ “Терра-Продакшин” більше року не звітується, фактичне місцезнаходження невідоме.

ТзОВ “Терра-Продакшин” не має можливості погасити кредиторську заборгованість у зв'язку з відсутністю майнових активів.

Заяви від юридичних осіб та громадян, які б бажали взяти участь у санації боржника, не надходили.

Згідно п. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Відповідно до ст. 34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатор забезпечує належне оформлення, упорядкування та зберігання всіх, в тому числі фінансово-господарських, документів банкрута протягом ліквідаційної процедури. Після винесення судом ухвали про ліквідацію юридичної особи - банкрута ліквідатор зобов'язаний забезпечити збереженість архівних документів банкрута і, за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання.

Керуючись  ст. ст. 32, 34, п. 6 ст. 40  Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 39 Закону України „Про держану реєстрацію юридичних та фізичних осіб – підприємців”, господарський суд, -

У Х В А Л И В :

          1. Провадження у справі про банкрутство товариства  з обмеженою відповідальністю “Терра –Продакшн”, м. Луцьк, вул. Набережна, 4,

код 33559757 припинити.

         2. Представлений суду звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс товариства  з обмеженою відповідальністю “Терра –Продакшн” затвердити.

        3. Ліквідувати юридичну особу – товариство  з обмеженою відповідальністю “Терра –Продакшн”, м. Луцьк, вул. Набережна, 4,

код 33559757.

          4. Зобов'язати державного реєстратора вчинити дії, передбачені Законом України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” та спрямовані на припинення юридичної особи – товариства  з обмеженою відповідальністю “Терра –Продакшн”, м. Луцьк,

вул. Набережна, 4, код33559757.

5. Ліквідатору забезпечити збереженість архівних документів банкрута і, за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання.

          6. Ухвалу надіслати:

- Луцькій ОДПІ,

- боржнику,

- ВДВС Луцького МУЮ;

- ВВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Луцьку;

- Волинському обласному відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, м. Луцьк, Київський м-н, 6,

- державному реєстратору виконкому Луцької міської ради,

- ліквідатору Мальчуку А.О., Луцький район, с. Ратнів, вул.Незалежності,15;

- Волинському  обласному  сектору з питань банкрутства;          

- Волинському обласному управлінню статистики, м. Луцьк,  вул.Шопена,12.

 

          Суддя                                                        Кравчук Антоніною Михайлівною

Дата ухвалення рішення 19.02.2009
Оприлюднено 03.03.2009

Судовий реєстр по справі 8/53-б

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 17.02.2011 Рівненський апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 31.01.2011 Рівненський апеляційний господарський суд Господарське
Ухвала від 03.11.2010 Господарський суд Волинської області Господарське
Ухвала від 11.10.2010 Господарський суд Волинської області Господарське
Ухвала від 19.02.2009 Господарський суд Волинської області Господарське
Ухвала від 02.02.2009 Господарський суд Волинської області Господарське
Ухвала від 24.07.2008 Господарський суд Волинської області Господарське
Ухвала від 22.08.2007 Господарський суд Волинської області Господарське
Постанова від 02.08.2007 Господарський суд Волинської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 8/53-б

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону