Ухвала
від 19.04.2013 по справі 5015/6504/11
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

cpg1251

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

19 квітня 2013 року Справа № 5015/6504/11 Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:

Полякова Б.М., - головуючого (доповідач у справі), Коваленка В.М., Короткевича О.Є., розглянувши касаційну скаргу дочірнього підприємства товариства з обмеженою відповідальністю "П.П.Г. Мартен-Стал", м. Ковель Волинської області на рішення від 24.07.2012 р. господарського суду Львівської області на постановувід 28.01.2013 р. Львівського апеляційного господарського суду у справі№ 5015/6504/11 господарського суду Львівської області за позовомдочірнього підприємства товариства з обмеженою відповідальністю "П.П.Г. Мартен-Стал" дотовариства з обмеженою відповідальністю "Кріогенні технології" в особі ліквідатора Гусара І.О., м. Київ провизнання виконаним господарського зобов'язання в частині купівлі з аукціону рухомого майна, зобов'язання передати у власність майно, відновлення термінів по зобов'язанню укласти договір

ВСТАНОВИВ :

Подана 11.04.2013 р. дочірнім підприємством товариства з обмеженою відповідальністю "П.П.Г. Мартен-Стал" (далі - заявник ) касаційна скарга не може бути розглянута Вищим господарським судом України, оскільки не відповідає вимогам розділу ХІІ 1 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України ) з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 109 ГПК України касаційна скарга подається до Вищого господарського суду України через апеляційний господарський суд, який прийняв оскаржуване рішення чи постанову. Цей порядок покликаний забезпечити надходження касаційної скарги до Вищого господарського суду України разом зі справою для здійснення судом касаційної інстанції своїх повноважень.

Враховуючи, що дана касаційна скарга надіслана безпосередньо до Вищого господарського суду України (про що свідчить конверт, у якому скарга була надіслана до суду), факт подання цієї скарги не через апеляційний господарський суд створює перешкоди для її розгляду по суті.

Беручи до уваги те, що матеріали справи відсутні у Вищому господарському суді України, касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду та підлягає поверненню на підставі п. 2 ч. 1 ст. 111 3 ГПК України.

У зв'язку з чим заявнику необхідно подати касаційну скаргу до суду апеляційної інстанції.

На підставі наведеного та керуючись ст. 109, п. 2 ч. 1 ст. 111 3 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу дочірнього підприємства товариства з обмеженою відповідальністю "П.П.Г. Мартен-Стал" на рішення господарського суду Львівської області від 24.07.2012 р. та постанову Львівського апеляційного господарського суду від 28.01.2013 р. у справі № 5015/6504/11 повернути її заявнику.

Головуючий Б.М. Поляков

Судді В.М. Коваленко

О.Є. Короткевич

СудВищий господарський суд України
Дата ухвалення рішення19.04.2013
Оприлюднено23.04.2013
Номер документу30837386
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5015/6504/11

Ухвала від 29.03.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Костів Т.С.

Ухвала від 05.07.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Станько Л.Л.

Ухвала від 01.03.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Костів Т.С.

Ухвала від 05.07.2013

Господарське

Вищий господарський суд України

Ткаченко Н.Г.

Ухвала від 19.04.2013

Господарське

Вищий господарський суд України

Поляков Б.М.

Ухвала від 26.03.2013

Господарське

Вищий господарський суд України

Поляков Б.М.

Ухвала від 06.03.2013

Господарське

Вищий господарський суд України

Поляков Б.М.

Постанова від 28.01.2013

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Якімець Г.Г.

Ухвала від 14.01.2013

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Якімець Г.Г.

Ухвала від 03.12.2012

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Якімець Г.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні