Ухвала
від 04.04.2012 по справі 22/85
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

04.04.12 Справа№ 22/85

Господарський суд Львівської області, розглянувши у відкритому судовому засіданні скаргу на дії Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області у справі :

за позовом:ВАТ „Райффайзен Банк Аваль", м. Київ, в особі Львівської обласної дирекції ВАТ „Райффайзен Банк Аваль", м. Львів до відповідача 1:Приватне підприємство „Нова реальність", м.Львів до відповідача-2:Товариство з обмеженою відповідальністю „Тайм", м.Львів про:стягнення 776484,63 грн. Суддя Артимович В.М.

При секретарі Савчин І.О.

Представники:

від позивача: Скакун О.Г. -представник;

від відповідача-1: не з"явився;

від відповідача-2 (скаржника): не з"явився;

від ППВР ВДВС ГУЮ: не з"явився.

ВСТАНОВИВ:

На розгляд господарського суду Львівської області поступила скарга Товариства з обмеженою відповідальністю „Тайм", м.Львів, надалі - скаржник, на дії Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області щодо оцінки майна в процесі виконавчого провадження у справі № 22/85 за позовом ВАТ „Райффайзен Банк Аваль", м. Київ, в особі Львівської обласної дирекції ВАТ „Райффайзен Банк Аваль", м. Львів, до відповідача-1 - Приватного підприємства „Нова реальність", м.Львів, до відповідача -2 - Товариства з обмеженою відповідальністю „Тайм", м.Львів, про стягнення 776484,63 грн.

Ухвалою суду від 14.03.2012 р. скаргу прийнято до розгляду, розгляд скарги призначено на 19.03.2012 р.

У поданій скарзі скаржник просить суд визнати дії Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області щодо проведення оцінки майна ТзОВ „Тайм" неправомірними та зобов"язати призначити повторну оцінку майна ТзОВ „Тайм", доручивши її проведення іншому суб"єкту оціночної діяльності.

З підстав, викладених в ухвалі суду від 19.03.2012 р. розгляд скарги відкладено на 11.04.2012 р.

04.04.2012 р. через канцелярію на розгляд суду надійшов письмовий відзив на скаргу позивача у справі ЛОД ПАТ „Райффайзен Банк Аваль", у якому позивач виклав свої заперечення на скаргу та просив відмовити у її задоволенні.

В засідання суду 04.04.2012 р. з"явився представник позивача у даній справі, висловив свої заперечення з приводу поданої скарги. Представники скаржника, відповідача у справі та виконавчої служби в засідання суду не з"явились, вимог ухвали суду не виконали, хоча належним чином були повідомлені про дату, час та місце судового розгляду скарги.

Зважаючи на невиконання ВДВС вимог попередніх ухвал суду щодо надання суду матеріалів виконавчого провадження, суд дійшов висновку щодо необхідності відкладення розгляду скарги.

Керуючись ст.ст. 77, 86, 121 2 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд скарги на 03.05.2012 р. о 10 год. 30 хв.

2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: 79014; вул. Личаківська, 128; 5 поверх , 508 кабінет.

3. Зобов'язати позивача, відповідача-1, відповідача-2, ППВР ВДВС ГУЮ:

належним чином виконати вимоги попередньої ухвали суду;

явка повноважних представників в судове засідання є обов'язковою.

4. Копію ухвали направити сторонам та Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області (79000, пл. Шашкевича, 1, м. Львів).

Суддя Артимович В.М.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення04.04.2012
Оприлюднено25.04.2013
Номер документу30888714
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —22/85

Ухвала від 27.07.2010

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Георгієвський В.Д.

Ухвала від 18.06.2010

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Георгієвський В.Д.

Ухвала від 10.11.2014

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 19.11.2014

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Рішення від 27.07.2010

Господарське

Господарський суд Львівської області

Желік М.Б.

Ухвала від 10.08.2010

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Малєєва О. В.

Ухвала від 10.12.2014

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 21.06.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 12.05.2011

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

Ухвала від 04.04.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Артимович В.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні