КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа 2-а-55/2007
У Х В А Л А
29 березня 2013 року м. Київ
Суддя-доповідач Київського апеляційного адміністративного суду Ганечко О.М., перевіривши матеріали апеляційної скарги Управління праці та соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області на постанову Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 16.07.2007 року у справі за позовом ОСОБА_3 до Управління праці та соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області про стягнення недоплачених сум допомоги, -
В С Т А Н О В И В :
Постановою Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 16.07.2007 року позов задоволено частково.
Не погоджуючись з постановою суду, відповідач подав до суду апеляційну скаргу.
Перевіривши апеляційну скаргу, вважаю, що її не може бути прийнято до апеляційного провадження та вона підлягає залишенню без руху.
Так, у відповідності до положень ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом 10 днів з дня її проголошення.
Згідно штампу Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області, апеляційна скарга разом з клопотання про поновлення строків на апеляційне оскарження, подана до суду лише 27.02.2012 року, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження на 5 років.
Позивачем подано заяву про поновлення строків, однак поважних причин пропуску вищевказаного строку апелянтом не зазначено.
Відповідно до п. 4 ст. 189 КАС України, апеляційна скарга залишається без руху, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Оскільки, вищевказані обставини перешкоджають прийняттю апеляційної скарги до провадження суду апеляційної інстанції, тому, у відповідності до ст.ст. 189, 108 КАС України, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, а апелянту необхідно надати строк для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 108, 187, 189 Кодексом адміністративного судочинства України, суддя - доповідач,
У Х В А Л И В:
Апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області на постанову Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 16.07.2007 року у справі за позовом ОСОБА_3 до Управління праці та соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області про стягнення недоплачених сум допомоги - залишити без руху.
Встановити строк для усунення недоліків до 29 квітня 2013 року.
Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі і може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання нею законної сили.
Суддя-доповідач О.М.Ганечко
Суд | Київський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 29.03.2013 |
Оприлюднено | 03.06.2013 |
Номер документу | 31574169 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський апеляційний адміністративний суд
Ганечко О.М.
Адміністративне
Тисменицький районний суд Івано-Франківської області
Струтинський P.P.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні