ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
21 червня 2013 року м.Київ К/800/32202/13
Суддя Вищого адміністративного суду України Чалий С.Я., перевіривши можливість розгляду касаційної скарги управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі Івано-Франківської області на ухвалу Закарпатського окружного адміністративного суду від 14 вересня 2010 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 19 грудня 2012 року у справі за позовом управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі Івано-Франківської області до спільного малого підприємства "Докуст" про стягнення заборгованості, -
в с т а н о в и в:
Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 14 вересня 2010 року, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 19 грудня 2012 року позовна заява залишена без розгляду.
Не погоджуючись із вказаними ухвалами судів першої і апеляційної інстанцій, управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі Івано-Франківської області оскаржило їх в касаційному порядку. Проте, у відкритті касаційного провадження у даній справі належить відмовити.
Відповідно до частини третьої статті 20 Кодексу адміністративного судочинства України Вищий адміністративний суд України переглядає судові рішення місцевих та апеляційних адміністративних судів у касаційному порядку як суд касаційної інстанції.
Згідно з частиною третьою статті 211 Кодексу адміністративного судочинства України підставами касаційного оскарження є порушення судом норм матеріального чи процесуального права.
За змістом пункту 4 частини другої статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга повинна бути обґрунтованою, тобто містити посилання на помилкове застосування судами норм матеріального права, які не підлягають застосуванню до спірних відносин; та/або неправильне застосування норм матеріального права, які хоч і підлягають застосуванню, проте неправильно витлумачені судами; та/або порушення судами норм процесуального права (та пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи, у випадку, якщо оскаржується судове рішення по суті).
Відповідно до пункту 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Зазначена касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи. Заявник не наводить підстав для того щоб вважати, що суд неправильно застосував норми процесуального права.
Отже, враховуючи вищевикладене, у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі Івано-Франківської області на ухвалу Закарпатського окружного адміністративного суду від 14 вересня 2010 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 19 грудня 2012 року слід відмовити.
Керуючись ст. ст. 165, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
у х в а л и в :
Відмовити управлінню Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі Івано-Франківської області у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою на ухвалу Закарпатського окружного адміністративного суду від 14 вересня 2010 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 19 грудня 2012 року.
Копію ухвали про відмову у відкритті касаційного провадження разом з доданими до скарги матеріалами повернути скаржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Вищого адміністративного
суду України С.Я.Чалий
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 21.06.2013 |
Оприлюднено | 25.06.2013 |
Номер документу | 31988144 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Чалий С.Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні