cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Київської області
01032, м. Київ - 32, вул. С.Петлюри, 16тел. 239-72-81
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"10" червня 2013 р. Справа № 911/1709/13
Господарський суд Київської області в складі судді Скутельника П.Ф., при секретарі Каплі А.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали
про банкрутство , -
учасники у справі про банкрутство:
арбітражний керуючий Титаренко М.О.;
за участю представників учасників у справі про банкрутство:
від Боржника : Рубанчук Н.С., яка діє на підставі довіреності від 30.04.13 р.;
від арбітражного керуючого Титаренка М.О.: не з'явився,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні господарського суду Київської області перебуває справа за заявою голови ліквідаційної комісії закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С», ідентифікаційний код юридичної особи: 25411916, місцезнаходження: 08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Шевченка, буд. 15, Перепелицин С.О. («Заявник» / «Боржник») б/№ від 12.03.2013 року про порушення справи про банкрутство боржника, - закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С», ідентифікаційний код юридичної особи: 25411916, місцезнаходження: 08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Шевченка, буд. 15 («Боржник»), з підстав, як вказує Заявник, виявлення ліквідаційною комісією у Боржника перед двома кредиторами заборгованості в сумі 1 011 277,09 грн., в той час як вартості майна Боржника, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів та на підставі ст. 95 "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (надалі за текстом: «Закон про банкрутство»), порушена ухвалою господарського суду Київської області 27.05.13 року.
В своїй заяві Заявник просить суд порушити провадження у справі про банкрутство Боржника на підставі ст. 95 Закону про банкрутство, винести постанову про визнання Боржника банкрутом, призначити ліквідатором голову ліквідаційної комісії Боржника.
Ухвалою господарського суду Київської області від 30.04.13 року про прийняття заяви про порушення провадження у справі про банкрутство прийнято заяву б/№ від 12.03.2013 р. голови ліквідаційної комісії закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С» про порушення справи про банкрутство до розгляду; призначено справу до розгляду у підготовчому засіданні на 13 травня 2013 року; зобов'язано Заявника / Боржника, ТОВ "ЮГ-20-12" надати документальні докази у справі. Факт направлення ухвали господарського суду Київської області від 30.04.13 року підтверджено відбитком відділу діловодства господарського суду Київської області № 322 на зворотному боці останнього аркушу вказаної ухвали та відміткою (особистим підписом) представника Боржника з підтвердженням про отримання копії ухвали 07.05.13 року на зворотному боці останнього аркушу вказаної ухвали.
08.05.13 року через відділ діловодства господарського суду Київської області від Боржника надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
13.05.13 року через відділ діловодства господарського суду Київської області від арбітражного керуючого Титаренка М.О. надійшла заява б/№ б/д щодо відсутності заперечень з його боку призначення його ліквідатором у справі про банкрутство з долученими документами.
Ухвалою господарського суду Київської області від 13.05.13 року відкладено проведення підготовчого засідання у справі на 27 травня 2013 року, повторно зобов'язано учасників у справі виконати вимоги ухвали господарського суду Київської області від 30 квітня 2013 року.
Ухвалою господарського суду Київської області від 27.05.13 року порушено провадження за заявою голови ліквідаційної комісії закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С» (ідентифікаційний код юридичної особи: 25411916) у справі про банкрутство закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С»; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів відповідно до ст. 19 Закону про банкрутство; призначено справу до розгляду у судовому засіданні на 10 червня 2013 року; зобов'язано голову ліквідаційної комісії закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С» подати суду інші наявні, але не подані документи на підтвердження своєї неплатоспроможності.
В судове засідання з'явився Боржник, який надав пояснення у справі, повідомив суд про те, що власником боржника прийнято рішення про припинення підприємства Боржника шляхом ліквідації та створено ліквідаційну комісію, якою виявлено заборгованість перед двома кредиторами в сумі 1 011 277,09 грн.; ліквідаційною комісією було встановлено, що вартості майна Боржника, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів; Боржник доповів про вжиті ним заходів спрямовані на ліквідацію Боржника до звернення до суду з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство, в тому числі вказує на повідомлення ним кредиторів Боржника про припинення Боржника шляхом здійснення відповідної публікації оголошення; повідомив про правові підстави виникнення виявленої кредиторської заборгованості. Вважає, що головою ліквідаційної комісії вжито всіх належних заходів при проведенні процедури ліквідації проте в зв'язку з фактом встановлення кредиторської заборгованості та відсутності майна Боржника за рахунок якого можливе погашення вимог кредиторів, головою ліквідаційної комісії прийнято рішення звернутись до суду з вказаною заявою та просить суд визнати Боржника банкрутом.
Відповідно до ч. 2 ст. 82 Господарського процесуального кодексу України, рішення приймається господарським судом за результатами оцінки доказів, поданих сторонами та іншими учасниками господарського процесу, а також доказів, які були витребувані господарським судом, у нарадчій кімнаті.
Дослідивши детально, всебічно, об'єктивно матеріали справи, обставини справи, суд приходить до висновку про банкрутство Боржника на підставі наступного.
Відповідно до Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 850046 серії АБ, долученої Заявником до матеріалів справи, закрите акціонерне товариство «Холдинг «Т І С», ідентифікаційний код юридичної особи: 25411916, місцезнаходження: 08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Шевченка, буд. 15, зареєстроване в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а отже, є суб'єктом банкрутства.
Згідно статті 209 Господарського кодексу України (надалі за текстом «ГК України»), у разі нездатності суб'єкта підприємництва після настання встановленого строку виконати свої грошові зобов'язання перед іншими особами, територіальною громадою або державою інакше як через відновлення його платоспроможності цей суб'єкт (боржник) відповідно до частини четвертої статті 205 цього Кодексу визнається неспроможним.
Відповідно до ч. 1 ст. 95 Закону про банкрутство, якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи. Обов'язковою умовою звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство є дотримання боржником порядку ліквідації юридичної особи відповідно до законодавства України.
Згідно з вимогами ч.ч. 1, 3 ст. 110 Цивільного кодексу України (надалі за текстом «ЦК України»),
юридична особа ліквідується: 1) за рішенням її учасників або органу юридичної особи, уповноваженого на це установчими документами …; якщо вартість майна юридичної особи є недостатньою для задоволення вимог кредиторів, юридична особа здійснює всі необхідні дії, встановлені законом про відновлення платоспроможності або визнання банкрутом.
Відповідно до вимог ч.ч. 1-3, 5 ст. 105 ЦК України, учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, зобов'язані протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію. Після внесення запису про прийняття рішення засновників (учасників) юридичної особи, суду або уповноваженого ними органу про припинення юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців повідомлення про внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців щодо прийняття рішення засновників (учасників) юридичної особи, суду або уповноваженого ними органу про припинення юридичної особи публікується у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації. Учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, відповідно до цього Кодексу призначають комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію), голову комісії або ліквідатора та встановлюють порядок і строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється. Строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється, не може становити менше двох і більше шести місяців з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.
Відповідно до ч. 8 ст. 111 ЦК України, ліквідаційна комісія (ліквідатор) після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, що включає відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду. Проміжний ліквідаційний баланс затверджується учасниками юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи.
Частиною 5 ст. 60 Господарського Кодексу України встановлено, що ліквідаційна комісія оцінює наявне майно суб'єкта господарювання, який ліквідується, і розраховується з кредиторами, складає ліквідаційний баланс та подає його власнику або органу, який призначив ліквідаційну комісію.
У відповідності до ч. 1 ст. 22 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" інформація про проведення державної реєстрації юридичної особи, про прийняття засновниками (учасниками) або уповноваженим ними органом рішення щодо припинення юридичної особи тощо підлягає обов'язковому опублікуванню в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.
Згідно з статтею 1 вказаного Закону спеціалізованим друкованим засобом масової інформації є видання центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, в якому відповідно до цього Закону публікуються відомості з Єдиного державного реєстру.
Відповідно до листа Держкомпідприємництва № 5530 «Про надання роз'яснень деяких норм Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" від 16.08.2004 р., Бюлетень державної реєстрації - є спеціалізованим друкованим засобом масової інформації про дані з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який офіційно зареєстровано в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України.
Зазначене повідомлення здійснюється за встановленою формою і містить всі передбачені законом обов'язкові реквізити.
Згідно матеріалів заяви 08.01.13 року рішенням 100% голосів від загальної кількості голосів акціонерів Боржника у відповідності до положень п. 8.15. статуту Боржника, в ред. державну реєстрацію якої проведено 29.01.09 року зі змінами зареєстрованими 26.12.12 р., вирішено припинити шляхом ліквідації закрите акціонерне товариство «Холдинг «Т І С»; призначено ліквідатором Боржника Перепилицю С.О.; опублікувати повідомлення про рішення щодо припинення Боржника та надати кредиторам двохмісячний строк для пред'явлення вимог до кредиторів, що підтверджено протоколом № 1 загальних зборів акціонерів Боржника від 08.01.13 року та була здійснена така публікація.
Відповідно до вимог ч. 8 ст. 111 ЦК України Ліквідаційна комісія (ліквідатор) після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, що включає відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог та результат їх розгляду. Проміжний ліквідаційний баланс затверджується учасниками юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про ліквідацію юридичної особи.
Відповідно до матеріалів заяви, головою ліквідаційною комісії Перепилицею С.О. за результатом розгляду вимог кредиторів та проведеної інвентаризації активів Боржника складено ліквідаційний баланс (що є проміжним за змістом) станом на 12.03.13 року, затверджений протоколом № 2 від 12.03.13 року станом на вказану дату. В ході ліквідаційної процедури встановлено наявність кредиторської заборгованості перед: товариством з обмеженою відповідністю «ЮГ-20-12», код ЄДРПОУ 31945603 в сумі 111 277,09 грн.; перед ТОВ КУА «ПЕМ» ЗПНВІФ «Аграрний» в сумі 900 000,00 грн. Рішенням протоколу № 1 засідання ліквідаційної комісії Боржника від 12.03.13 року прийнято рішення, яким в зв'язку з виявленою кредиторською заборгованістю та встановленою недостатністю активів Боржника для її погашення, звернутись до господарського суду Київської області в порядку передбаченому ст. 95 Закону про банкрутство. Рішенням Наглядової ради Боржника від 12.03.13 року також прийнято рішення звернутись голові ліквідаційної комісії до суду з заявою про порушення справи про банкрутство.
Досліджуючи матеріали заяви судом встановлено, що заборгованість Боржника перед товариством з обмеженою відповідністю «ЮГ-20-12» виникла на підставі договору купівлі-продажу № Ю-06\10 від 14.01.10 р. зі змінами та доповненнями від 31.12.10 року та 03.10.12 року; заборгованість Боржника перед ТОВ КУА «ПЕМ» ЗПНВІФ «Аграрний» виникла на підставі Договору № 161111-Б-1 купівлі-продажу цінних паперів від 16.11.11 року, та підтверджена актом виконаних робіт до Договору № 161111-Б-1 купівлі-продажу цінних паперів від 16.11.11 року, що підтверджено документально.
Крім того судом встановлено, що головою ліквідаційної комісії повідомлено про прийняте рішення про ліквідацію державні органи соціального страхування за місцезнаходженням Боржника на підтвердження чого надано копії листа-повідомлення, квитанції про відправлення.
Матеріали справи містять докази направлення повідомлення до податкового органу за місцезнаходженням Боржника про припинення платника податків закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С» за формою 8-ОПП, зокрема що підтверджено копією заяви № 1 від 24.05.13 року, долученої Боржником до матеріалів справи.
За даними ліквідаційної комісії у підприємства відсутня дебіторська заборгованість, а також заборгованість з виплати заробітної плати .
Наявності в статутному капіталі заявника, згідно статуту Боржника, частки державної власності не встановлено.
Окрім викладеного, суд бере до уваги наступне.
Відповідно до ст. 1 Закону про банкрутство, для цілей цього Закону терміни вживаються у наступному значенні: неплатоспроможністю є - неспроможність суб'єкта підприємницької діяльності виконати після настання встановленого строку грошові зобов'язання перед кредиторами не інакше, як через відновлення його платоспроможності.
Відповідно до п. 3 Методичних рекомендацій щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, затверджених Наказом Міністерства економіки України від 19 січня 2006 року № 14 у редакції наказу Міністерства економіки України від 26 жовтня 2010 року № 1361, - «Аналіз наявності (відсутності) ознак дій з приховування чи доведення до банкрутства або фіктивного банкрутства підприємства та визначення ознак втрати або відновлення платоспроможності», - ч. 3 п.п. 3.3. - ознаками стійкої фінансової неспроможності можуть уважатися: збитковість діяльності протягом двох років; відхилення показників ліквідності від граничного значення; зупинення платежів, що триває понад три місяці, за наявності боргових зобов'язань, строки платежів за якими настали; наявність значної (понад триста мінімальних розмірів заробітної плати) суми непогашених боргових зобов'язань, строки платежів за якими настали більше як три місяці тому; наявність значної суми непогашених боргових зобов'язань, визнаних юридичною особою - боржником або підтверджені виконавчими документами; наявність у підприємства значної суми непогашених штрафів, пені, неустойки, визнаних у судовому порядку, за невиконання умов договорів та недотримання вимог законодавства; наявність заяви про порушення провадження у справі про банкрутство даної юридичної особи, прийнятої до розгляду господарським судом, або провадження у справі про банкрутство цієї юридичної особи.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про наявність з перелічених ознак, ознак які свідчать про стійку фінансову неплатоспроможність Боржника, а саме - відхилення показників ліквідності від граничного значення; наявність значної (понад триста мінімальних розмірів заробітної плати) суми непогашених боргових зобов'язань, строки платежів за якими настали більше як три місяці тому; наявність значної суми непогашених боргових зобов'язань, визнаних юридичною особою - боржником або підтверджені виконавчими документами; наявність заяви про порушення провадження у справі про банкрутство даної юридичної особи, прийнятої до розгляду господарським судом, або провадження у справі про банкрутство цієї юридичної особи.
Відповідно до ч. 1 ст. 37 Закону про банкрутство, у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.
Згідно ч. 2 ст. 95 Закону про банкрутство, за результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна . Обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого . Вирішення питання щодо визнання боржника банкрутом здійснюється в судовому засіданні, що проводиться не пізніше чотирнадцяти днів після порушення провадження у справі в загальному порядку, визначеному цим Законом.
Таким чином на підставі наявних матеріалів справи, даних проміжного ліквідаційного балансу Боржника встановлено, що пасив Боржника перевищує активи Боржника, що свідчить про недостатність майна боржника для погашення вимог його кредиторів, а отже про його неплатоспроможність, - у Боржника відсутнє майно, що встановлене ліквідаційною комісією, за рахунок якого можливе задоволення вимог кредиторів; а також відповідно до норми ст. 1 Закону про банкрутство, яким визначено поняття неплатоспроможності для цілей вказаного закону, п. 3 Методичних рекомендацій щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, затверджених Наказом Міністерства економіки України від 19 січня 2006 року № 14 у редакції наказу Міністерства економіки України від 26 жовтня 2010 року № 1361, встановлено, що Боржник на момент подачі заяви про порушення справи про банкрутство та на момент винесення даної постанови є неплатоспроможним. Зазначені фактичні обставини вказують на нездатність Боржника своєчасно та в повному обсязі задовольнити вимоги кредиторів, що є підставою для застосування відносно Боржника відповідних заходів та процедур в порядку, встановленому Законом про банкрутство зокрема, є підставою для визнання Боржника банкрутом.
Дослідивши наявні в матеріалах справи докази та встановлені в ході судового розгляду обставини, господарський суд приходить до висновку щодо наявності підстав для визнання боржника банкрутом та введення процедури ліквідації.
Судом встановлено, що в заяві про порушення справи про банкрутство, Заявником заявлено вимогу призначити голову ліквідаційної комісії ліквідатором закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С». В свою чергу судом встановлено, що до господарського суду Київської області надійшла заява арбітражного керуючого Титаренка М.О., в якій останній повідомляє суд про те, що він не заперечує проти виконання обов'язків ліквідатора по даній справі та про те, що він не належить до жодної категорії осіб: які згідно Закону про банкрутство, вважаються заінтересованими; які здійснювали раніше управління боржником; яким заборонено здійснювати цей вид підприємницької діяльності або займати керівні посади; які мають судимість за вчинення корисливих злочинів. До вказаної заяви долучено копію свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 823 від 18.04.13 р., договору страхування від 19.02.13 року.
Дослідивши вказані клопотання Боржника про призначення Перепелицина С.О. - голову ліквідаційної комісії ліквідатором Боржника та заяву арбітражного керуючого Титаренка М.О., суд дійшов наступних висновків.
В заяві арбітражного керуючого Титаренка М.О. останнім не заявлено безпосередньо клопотань про призначення його ліквідатором, а повідомлено суд про його згоду виконувати обов'язки ліквідатора по даній справі; в свою чергу, згідно з ч. 2 ст. 95 Закону про банкрутство суд призначає ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна . Обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого . Відповідно до ч. 1 ст. 114 Закону про банкрутство, кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України. Таким чином, у відповідності до положень Закону про банкрутство, кандидатура ліквідатора або обирається судом в порядку передбаченому для призначення розпорядника майна, тобто визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи, або обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого. Заява подана арбітражним керуючим Титаренка М.О. самостійно без застосування автоматизованої системи, а отже, його призначення ліквідатором на підставі його заяви, суперечить порядку визначеному ч. 1 ст. 114 закону про банкрутство.
Відповідно до ч. 2 ст. 114 Закону про банкрутство, розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором не можуть бути призначені арбітражні керуючі: 1) які є заінтересованими у цій справі; 2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня усунення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років; 3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов'язків, покладених цим Законом; 4) які мають конфлікт інтересів (особи, у яких виникає суперечність між власними чи їх близьких осіб майновими, немайновими інтересами та повноваженнями арбітражного керуючого). До призначення арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії вищезазначених осіб.
Дослідивши заяву Титаренка М.О. судом встановлено невідповідність заяви за змістом вимогам ч. 2 ст. 114 закону про банкрутство, зокрема, встановлено відсутність у ній підтвердження того, що останній, не належить до осіб, які не мають конфлікт інтересів . На підставі викладеного заява арбітражного керуючого Титаренка М.О. відхиляється судом, а вимога п. 3 прохальної частини заяви про порушення справи про банкрутства голови ліквідаційної комісії Боржника про призначення останнього ліквідатором Банкрута, підлягає задоволенню.
Господарський вважає за необхідне зазначити, що приписами ст. 95 Закону про банкрутство не визначений порядок або особливості здійснення ліквідаційної процедури у справі про банкрутство, в зв'язку з чим ліквідаційна процедура щодо боржника, що ліквідується власником, здійснюється також відповідно до вимог, що передбачені розділом ІІІ Закону - "Ліквідаційна процедура".
Керуючись ст. ст. 37-41, 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 82 Господарського процесуального кодексу України, Методичними рекомендаціями щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, затверджених Наказом Міністерства економіки України від 19 січня 2006 року №14 у редакції наказу Міністерства економіки України від 26 жовтня 2010 року №1361, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Визнати банкрутом закрите акціонерне товариство «Холдинг «Т І С», ідентифікаційний код юридичної особи: 25411916, місцезнаходження: 08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Шевченка, буд. 15.
Відкрити ліквідаційну процедуру та призначити ліквідатором закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С», ідентифікаційний код юридичної особи: 25411916, місцезнаходження: 08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Шевченка, буд. 15, Перепелицина Сергія Олександровича.
Задовольнити вимогу п. 3 прохальної частини заяви голови ліквідаційної комісії боржника про призначення ліквідатором (вх. № 1715 від 30.04.13 р.).
В задоволенні заяви арбітражного керуючого Титаренка М.О. б/№, б/д (10946 від 13.05.13 р.), відмовити.
2. Скасувати арешти, накладені на майно закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С», ідентифікаційний код юридичної особи: 25411916, місцезнаходження: 08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Шевченка, буд. 15.
3. Припинити повноваження засновників, власників (власника (акціонерів)) майна закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С», ідентифікаційний код юридичної особи: 25411916, місцезнаходження: 08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Шевченка, буд. 15, та припинити повноваження всіх органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном; звільнити керівника закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С».
4. Зобов'язати ліквідатора закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С» (ідентифікаційний код юридичної особи: 25411916, місцезнаходження: 08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Шевченка, буд. 15) у п'ятиденний строк з дня отримання даної постанови подати до офіційного друкованого органу Верховної Ради України «Голос України» чи Кабінету Міністрів України «Урядовий кур'єр» оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, про що надати суду відповідні докази. Примірник газети протягом 5 днів після публікації подати до господарського суду.
Газетне оголошення має містити повне найменування боржника, визнаного банкрутом, та інші реквізити банкрута, його поштову адресу, банківські реквізити, найменування господарського суду в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство, номер справи, дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; відомості про ліквідатора (ліквідаційну комісію).
5. Протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання цієї постанови, керівнику, головному бухгалтеру і засновникам (акціонерам) закритого акціонерного товариства «Холдинг «Т І С» (ідентифікаційний код юридичної особи: 25411916, місцезнаходження: 08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Шевченка, буд. 15) передати ліквідатору всю бухгалтерську та всю іншу документацію Банкрута, печатки і штампи, матеріальні та всі інші цінності Банкрута. Ліквідатору прийняти бухгалтерську та всю іншу документацію, печатки, штампи, матеріальні та всі інші цінності від колишніх керівника Банкрута, головного бухгалтера та засновників (учасників, акціонерів) Боржника визнаного банкрутом.
6. Ліквідатору до завершення ліквідаційної процедури забезпечити виконання дій та заходів, передбачених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», в тому числі ст.ст. 41-49;
7. Зобов'язати Ліквідатора раз на два місяці надавати господарському суду Київської області звіт про вжиті ним заходи в ході ліквідаційної процедури з долученням доказів вжитих ним заходів.
8. Призначити наступне судове засідання для розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута на 26 серпня 2013 року на 14 год. 10 хв. , яке відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. Комінтерну, 16, зал судових засідань № 2).
Ліквідатору банкрута надати суду до 19 серпня 2013 року звіт ліквідатора, довідку обслуговуючого банку банкрута про закриття рахунків та довідку банкрута про рух коштів по основному рахунку Банкрута, визначеного ч.ч. 7, 8 ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"; ліквідаційний баланс банкрута з долученням доказів вжитих ним заходів в ході проведення ліквідаційної процедури. До звіту ліквідатора повинні додаватись письмові пояснення та докази проведення ліквідаційної процедури, визначені ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Постанову надіслати: відділу державної виконавчої служби за місцезнаходженням Банкрута, державному реєстратору за місцезнаходженням Банкрута;
Копію постанови надіслати: ліквідатору Банкрута, Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України (04071, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 5/2, каб. 2); податковому органу за місцезнаходженням Банкрута, Банкруту, арбітражному керуючому Титаренку М.О. (-04071, м. Київ, а/с57); ТОВ КУА «ПЕМ» ЗПНВІФ «Аграрний»; ТОВ «ЮГ-20-12», Центру зайнятості за місцезнаходженням Банкрута, виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за місцезнаходженням Банкрута, виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві за місцезнаходженням Банкрута; УПФ за місцезнаходженням Банкрута.
Дата набрання чинності постановою - 10 червня 2013 року.
Термін пред'явлення виконавчого документу до виконання - до 10 червня 2014 року.
Суддя Скутельник П.Ф.
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 10.06.2013 |
Оприлюднено | 08.07.2013 |
Номер документу | 32229089 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Скутельник П.Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні