Герб України

Ухвала від 24.02.2009 по справі 20/354-08

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

20/354-08

Київський міжобласний апеляційний господарський суд


          01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б                                          

УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження

                  

24.02.09 р.                                                                                № 20/354-08

Київський міжобластний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

Головуючого судді                                        Чорногуза М. Г.

Суддів:                                                     Разіної Т. І

Суддів:                                                     Фаловської  І.М.

розглянувши матеріали апеляційної скарги Закритого акціонерного товариства «Агробудмеханізація»,

на рішення господарського суду Київської області від 20 січня 2009 року,

у справі № 20/354-08 (Суддя Бабкіна В.М.),

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Управління будівництва «Закордонмонтажспецбуд», м. Київ,

до Закритого акціонерного товариства «Агробудмеханізація», м. Бориспіль, Київська область,

про стягнення 358 566 грн. 80 коп.,

ВСТАНОВИВ:

ТОВ «Управління будівництва «Закордонмонтажспецбуд»звернулось до господарського суду Київської області з позовною заявою до ЗАТ «Агробудмеханізація»про стягнення 358 566 грн. 80 коп.

Рішенням господарського суду Київської області від 20 січня 2009 року по справі № 20/354-08 позов задоволено частково, припинено провадження у справі в частині стягнення 289 868 грн. 72 коп. та присуджено до стягнення з відповідача 17 113 грн. 51 коп. пені, 8 666 грн. 33 коп. інфляційних витрат, 2 361 грн. 29 коп. 3% річних, 3 200 грн. 10 коп. витрат по сплаті державного мита та 105 грн. 31 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Не погоджуючись з вказаним рішенням місцевого господарського суду, відповідач звернувся до Київського міжобласного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою № 48 від 5 лютого 2009 року, в якій просить скасувати рішення господарського суду Київської області від 20 січня 2009 року по справі № 20/354-08 повністю та прийняти нове рішення, яким в позовних вимогах Товариства з обмеженою відповідальністю «Управління будівництва «Закордонмонтажспецбуд»відмовити.

Розглянувши матеріали апеляційної скарги, колегія суддів апеляційного господарського суду, визнала подані матеріали достатніми для відкриття апеляційного провадження.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 86, 92, 93, 98 ГПК України, апеляційний господарський суд, –

УХВАЛИВ:

1. Прийняти до провадження апеляційну скаргу Закритого акціонерного товариства «Агробудмеханізація»на рішення господарського суду Київської області від 20 січня 2009 року по справі № 20/354-08.

2. Розгляд справи призначити на 17.03.09р. о 9:30. Засідання відбудеться в приміщенні Київського міжобласного апеляційного господарського суду за адресою: м.Київ, вул.Жилянська 58 б

3.          В судове засідання викликати уповноважених представників сторін. Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа –підписом її керівника з засвідченням печатки цієї організації). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівництвом надати наказ, рішення, розпорядження, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них) про призначення на відповідну посаду.

4.          Попередити учасників апеляційного провадження, що у разі неявки в судове засідання їх представників, справа буде розглянута за наявними матеріалами, згідно ст. 75 ГПК України.

5.          Запропонувати позивачу надати відзив на апеляційну скаргу.

6. Копію ухвали суду надіслати учасникам апеляційного провадження.

                              

Головуючий суддя                                                                    Чорногуз М. Г.

Судді :                                                                                     Разіна Т. І

Судді :                                                                                     Фаловська  І.М.

Дата відправки  03.03.09

СудКиївський міжобласний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення24.02.2009
Оприлюднено01.04.2009
Номер документу3258862
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —20/354-08

Постанова від 24.03.2009

Господарське

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

Чорногуз М.Г.

Ухвала від 24.02.2009

Господарське

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

Чорногуз М.Г.

Ухвала від 26.01.2009

Господарське

Господарський суд Київської області

Бабкіна В.М.

Рішення від 23.01.2009

Господарське

Господарський суд Київської області

Бабкіна В.М.

Ухвала від 08.12.2008

Господарське

Господарський суд Київської області

Бабкіна В.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні