УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
12 серпня 2013 року№ 812/6944/13-а
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Смішлива Т.В., перевіривши матеріали за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства «Стахановська збагачувальна фабрика» до Начальника Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Стаханові Луганської області про визнання дій протиправними, визнання нечинним акту перевірки № 148 від 17.07.2013, зобов'язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
09 серпня 2013 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Публічного акціонерного товариства «Стахановська збагачувальна фабрика» до Начальника Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Стаханові Луганської області про визнання дій протиправними, визнання нечинним акту перевірки № 148 від 17.07.2013, зобов'язання вчинити певні дії
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 107 КАС України суддя після одержання позовної заяви зясовує, зокрема, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Згідно з частиною 3 статті 106 КАС України, передбачено, що до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень.
Як вбачається з матеріалів позовної заяви на момент її подання відсутні копія позовної заяви та копії документів, що приєднуються до неї, для відповідача.
Пунктом 3 частини 1 статті 106 КАС України, встановлено, що в позовній заяві зазначається, зокрема, ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби
посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.
Відповідно до ч.3 ст. 50 КАС України, відповідачем в адміністративній справі є суб'єкт владних повноважень, якщо інше не встановлено цим Кодексом.
З позовної заяви вбачається, що ПАТ «Стахановська збагачувальна фабрика» вказано відповідача - Начальника Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Стаханові Луганської області, у той час, як у даних правовідносинах, відповідачем є саме суб'єкт владних повноважень - Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Стаханові Луганської області.
У зв'язку з викладеним, суд приходить до висновку, що адміністративний позов Публічного акціонерного товариства «Стахановська збагачувальна фабрика» до Начальника Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Стаханові Луганської області про визнання дій протиправними, визнання нечинним акту перевірки № 148 від 17.07.2013, зобов'язання вчинити певні дії, не відповідає вимогам, встановленним статтею 106 КАС України.
Згідно з ч.1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Керуючись ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов Публічного акціонерного товариства «Стахановська збагачувальна фабрика» до Начальника Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Стаханові Луганської області про визнання дій протиправними, визнання нечинним акту перевірки № 148 від 17.07.2013, зобов'язання вчинити певні дії залишити без руху .
Надати строк до для усунення недоліків, протягом 5 днів з моменту отримання даної ухвали, шляхом подання до суду копії позовної заяви та копії документів, що приєднуються до неї, для відповідача, а також позовної заяви, оформленої відповідно до вимог ст.. 106 КАС України.
У разі не усунення недоліків у зазначений строк позовна заява буде вважатися неподаною та буде повернута позивачеві.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді - п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
СуддяТ.В. Смішлива
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.08.2013 |
Оприлюднено | 13.08.2013 |
Номер документу | 32920870 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
Т.В. Смішлива
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні