Ухвала
від 06.08.2013 по справі 919/241/13-г
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД М. СЕВАСТОПОЛЯ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

УХВАЛА

06 серпня 2013 року справа № 919/241/13-г Господарський суд міста Севастополя у складі судді Головко В.О., розглянувши у приміщенні суду у відкритому судовому засіданні

заяву Публічного акціонерного товариства

„Державний експортно-імпортний банк України",

ідентифікаційний код 00032112

(03150, м. Київ, вул. Горького, буд. 127)

в особі Філії Публічного акціонерного товариства „Державний

експортно-імпортний банк України" в Автономній Республіці Крим,

ідентифікаційний код 09805188

(95000, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Набережна ім. 60-річчя СРСР, буд. 28)

до Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг",

ідентифікаційний код 32296656

(99053, м. Севастополь, Фіолентівське шосе, буд. 5-А)

про банкрутство боржника,

Представники учасників судового процесу:

ініціюючий кредитор - Голубєва Н.А. - керівник юридичної служби філії АТ „Укрексімбанк", довіреність № 010-01/7005 від 31.08.2012;

кредитор (ТОВ „Тектум Бонум") - явку уповноваженого представника не забезпечив;

боржник - явку уповноваженого представника не забезпечив;

розпорядник майна (арбітражний керуючий Петров Микола Львович) - ухвала господарського суду міста Севастополя від 13.05.2013, посвідчення № 363 від 12.03.2013.

ВСТАНОВИВ:

20.02.2013 Публічне акціонерне товариство „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії ПАТ „Державний експортно-імпортний банк України" в АР Крим звернулось до господарського суду міста Севастополя (далі - суд) із заявою про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг" (далі - боржник) у порядку, передбаченому Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (тут і надалі - в редакції, що діє з 19.01.2013).

Ухвалою господарського суду міста Севастополя від 13.05.2013 /том 3, арк. с. 4-14/, залишеною без змін постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 04.07.2013, порушено провадження у справі про банкрутство; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; визнано вимоги Публічного акціонерного товариства „Державний експортно-імпортний банк України" в розмірі 29 840 994,81 грн; введено процедуру розпорядження майном боржника; розпорядником майна ТОВ „Гарант-СВ юг" призначено арбітражного керуючого Петрова Миколу Львовича; ініціюючого кредитора зобов'язано здійснити офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство в офіційних друкованих органах (газетах „Голос України" або „Урядовий кур'єр").

У газеті „Голос України" № 103 (5603) від 05.06.2013 оприлюднене оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство ТОВ „Гарант-СВ юг".

01.08.2013 від розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг" на адресу суду надійшов реєстр вимог кредиторів /том 3, арк. с. 59-61/.

Відповідно до частини другої статті 25 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" питання про затвердження реєстру вимог кредиторів підлягає вирішенню судом у попередньому судовому засіданні.

У попереднє судове засідання 06.08.2013, призначене ухвалою господарського суду міста Севастополя від 07.06.2013, боржник та кредитор (ТОВ „Тектум Бонум") явку своїх повноважних представників не забезпечили, про причини неявки не сповістили.

Водночас, до початку судового засідання, а саме 17.06.2013, до суду надійшло клопотання Фонду майна Автономної Республіки Крим про визнання його учасником провадження у справі про банкрутство та залучення до участі у справі /том 3, арк. с. 31-32/.

Клопотання обґрунтовано тим, що Фонд майна Автономної Республіки Крим в силу вимог статей 7, 27 Закону України „Про приватизацію державного майна" є органом приватизації та здійснює контроль за виконанням боржником умов договору від 15.07.2005 купівлі-продажу об'єкта приватизації, яким є об'єкти нерухомого майна бази ремонтно-будівельної ділянки управління санаторно-медичного підприємства „Санаторний комплекс „Росія", розташовані за адресою: м. Ялта, смт Форос, вул. Северна, 4-а.

Присутні у судовому засіданні представник ініціюючого кредитора (Публічне акціонерне товариство „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії ПАТ „Державний експортно-імпортний банк України" в АР Крим) та розпорядник майна боржника (арбітражний керуючий Петров Микола Львович) не заперечували проти допущення Фонду майна Автономної Республіки Крим до участі у справі.

Обговоривши доводи заявника, заслухавши думки присутніх учасників провадження у справі про банкрутство та дослідивши надані докази, суд дійшов висновку про можливість задоволення клопотання Фонду майна Автономної Республіки Крим з наступних підстав.

Відповідно до статті 1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" учасниками у справі про банкрутство є сторони, забезпечені кредитори, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор), власник майна (орган, уповноважений управляти майном) боржника, державний орган з питань банкрутства, Фонд державного майна України, представник органу місцевого самоврядування, представник працівників боржника, уповноважена особа засновників (учасників, акціонерів) суб'єкта підприємницької діяльності - боржника, а також у випадках, передбачених цим Законом, інші особи, які беруть участь у провадженні у справі про банкрутство. Тобто, перелік учасників у справі про банкрутство не є вичерпним.

Статтею 7 Закону України „Про приватизацію державного майна" унормовано, що державну політику в сфері приватизації здійснюють Фонд державного майна України, його регіональні відділення та представництва у районах і містах, органи приватизації в Автономній Республіці Крим, що становлять єдину систему державних органів приватизації в Україні. Фонд державного майна України, його регіональні відділення та представництва у районах і містах, органи приватизації в Автономній Республіці Крим діють на підставі Закону України „Про Фонд державного майна України", цього Закону, інших законів України з питань приватизації.

Отже, Фонд майна Автономної Республіки Крим входить до системи державних органів приватизації.

Як установлено судом, 15.07.2005 між Фондом майна Автономної Республіки Крим та Товариством з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг" було укладено Договір №1024 купівлі-продажу майна, що належить Автономній Республіці Крим: цілісного майнового комплексу бази ремонтно-будівельної ділянки ремонтно-будівельного управління Санаторно-медичного підприємства „Санаторний комплекс „Росія", розташованого за адресою: м. Ялта, смт Форос, вул. Северна, 4-а /том 3, арк. с. 33-35/.

За приписами статей 7, 27 Закону України „Про приватизацію державного майна" державний орган приватизації здійснює контроль за виконанням умов договорів купівлі-продажу об'єктів приватизації. Відчуження майна, обтяженого зобов'язаннями Покупця (ТОВ „Гарант-СВ юг"), можливо виключно за згодою державного органу приватизації, який здійснює контроль за їх виконанням (ч. 2 ст. 27 Закону України „Про приватизацію державного майна").

Порядком надання державними органами приватизації згоди на подальше відчуження або передачу в заставу об'єктів, обтяжених зобов'язаннями їх власників перед державою, затвердженим наказом Фонду державного майна України № 606 від 03.05.2012 (яким було скасовано наказ Фонду державного майна України № 500 від 30.03.2001), та пунктом 6.5 Договору купівлі-продажу також передбачено, що подальше відчуження об'єкта приватизації, обтяженого зобов'язаннями та не знятого з контролю у Фонді майна Автономної Республіки Крим, можливо виключно за погодженням Фонду.

Таким чином, Фонд майна Автономної Республіки Крим як орган приватизації, що здійснює контроль за виконанням боржником умов договору купівлі-продажу об'єкта приватизації, може бути учасником провадження у справі про банкрутство.

За викладених обставин суд вважає можливим задовольнити клопотання Фонду майна Автономної Республіки Крим та допустити його до участі у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг".

У попередньому судовому засіданні 06.08.2013 судом розглянутий реєстр вимог кредиторів, наданий розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг" арбітражним керуючим Петровим М.Л.

При цьому судом установлено, що протягом визначеного частиною першою статті 23 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" строку (по 05.07.2013 включно), виявилися наступні кредитори:

1) Публічне акціонерне товариство „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії ПАТ „Державний експортно-імпортний банк України" в АР Крим (ідентифікаційний код 09805188) - з додатковими вимогами в розмірі 25 736,00 грн - судові витрати (25 500,00 грн - державне мито; 236,00 грн - витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу) у справі № 2-22/319-2010;

2) Товариство з обмеженою відповідальністю „Тектум Бонум" (ідентифікаційний код 35059592) - з вимогами у сумі 35 000,00 грн /том 3, арк. с. 44-45/.

Інші кредитори вимоги до боржника не заявляли.

Зі змісту наданого суду реєстру вимог кредиторів та матеріалів справи убачається, що грошові вимоги Публічного акціонерного товариства „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії ПАТ „Державний експортно-імпортний банк України" в АР Крим та Товариства з обмеженою відповідальністю „Тектум Бонум" обґрунтовано визнані боржником і включені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.

Такого висновку суд дійшов, зважаючи на наступне.

Як зазначалося вище, ухвалою суду від 13.05.2013 /том 3, арк. с. 4-14/, залишеною без змін постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 04.07.2013, вимоги ініціюючого кредитора Публічного акціонерного товариства „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії ПАТ „Державний експортно-імпортний банк України" в АР Крим визнано в розмірі 29 840 994,81 грн, з яких: 29 835 259,81 грн - згідно з рішенням суду у справі № 2-22/319-2010; 5 735,00 грн - судовий збір у справі про банкрутство.

Водночас, відповідно до положень частини другої статті 23 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", кредитор, за заявою якого порушено провадження у справі, має право заявити додаткові грошові вимоги до боржника у межах строку, встановленого частиною першою цієї статті.

Після публікації оголошення про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг", ініціюючим кредитором заявлені додаткові вимоги щодо включення до реєстру вимог кредиторів судових витрат у справі № 2-22/319-2010 в сумі 25 736,00 грн, які складаються з державного мита у сумі 25 500,00 грн та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у сумі 236,00 грн.

Вказані вимоги були розглянуті та включені розпорядником майна боржника до реєстру вимог кредиторів до четвертої черги задоволення вимог кредиторів боржника.

Як установлено судом, рішенням господарського суду Автономної Республіки Крим від 14.12.2010 у справі № 2-22/319-2010 присуджено до стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг" на користь Публічного акціонерного товариства „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії в АР Крим: заборгованість за кредитним договором у сумі 29 961 086,05 грн - шляхом звернення стягнення на предмети іпотеки; держмито у сумі 25 500,00 грн та витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у сумі 236,00 грн /том 1, арк. с. 85-90/.

Постановою Севастопольського апеляційного господарського суду від 07.04.2011 у справі № 2-22/319-2010 рішення господарського суду АР Крим від 14.12.2010 частково змінено, а саме: звернуто стягнення на предмети іпотек Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг" у сумі 29 835 259,81 грн, з яких: 20 000 000,00 грн - прострочена заборгованість за кредитом; 6 949 129,13 грн - прострочена заборгованість за процентами; 2 216 438,36 грн - пеня за несвоєчасне повернення кредиту; 669 692,32 грн - пеня за несвоєчасну сплату процентів; визначено спосіб подальшої реалізації предметів іпотеки шляхом проведення прилюдних торгів; в частині стягнення держмита у сумі 25 500,00 грн та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у сумі 236,00 грн рішення залишено без змін; в іншій частині позовних вимог - відмовлено /том 1, арк. с. 91-100/.

Постановою Вищого господарського суду України від 12.07.2011 постанову Севастопольського апеляційного суду від 07.04.2011 у справі № 2-22/319-2010 залишено без змін /том 1, арк. с. 101-106/.

Доказів виконання рішення суду в частині стягнення державного мита в сумі 25 500,00 грн та витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у сумі 236,00 грн боржником не надано.

За викладених обставин, додаткові грошові вимоги Публічного акціонерного товариства „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії ПАТ „Державний експортно-імпортний банк України" в АР Крим у сумі 25 736,00 грн (судові витрати згідно з рішенням господарського суду в Автономній Республіці Крим від 14.12.2010 у справі № 2-22/319-2010) обґрунтовано включені розпорядником майна боржника до реєстру вимог кредиторів.

При цьому судом враховано, що у підготовчому судовому засіданні 13.05.2013 вказані вимоги не розглядались.

Також суд вважає за необхідне зазначити, що як установлено ухвалою господарського суду міста Севастополя від 13.05.2013 у даній справі, що набрала законної сили, заставою майна боржника забезпечені вимоги в сумі 9 614 000,00 грн.

Відповідно до частини шостої статті 23 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" заяви з вимогами конкурсних кредиторів або забезпечених кредиторів, у тому числі щодо яких є заперечення боржника чи інших кредиторів, розглядаються господарським судом у попередньому засіданні суду. За наслідками розгляду зазначених заяв господарський суд ухвалою визнає чи відхиляє (повністю або частково) вимоги таких кредиторів.

Ухвалою від 06.08.2013 визнано грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю „Тектум Бонум" до Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг" в сумі 35 000,00 грн. Ухвала набрала законної сили 06.08.2013.

Частиною другою статті 25 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, у тому числі щодо яких були заперечення боржника і які не були внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, а також ті, що визнані боржником та внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, і вирішує питання про його затвердження.

За результатами розгляду вимог кредиторів господарський суд виносить ухвалу, в якій зазначаються: розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, які вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду.

У реєстрі вимог кредиторів повинні міститися відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов'язаннями, черговість задоволення кожної вимоги. Неустойка (штраф, пеня) враховується в реєстрі вимог кредиторів окремо від основних зобов'язань у шосту чергу та може бути предметом мирової угоди.

Згідно з пунктами 1, 4, 6 частини першої статті 45 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у першу чергу задовольняються, серед іншого, витрати на оплату судового збору, у четверту чергу - вимоги кредиторів, не забезпечені заставою, у тому числі і вимоги кредиторів, що виникли із зобов'язань у процедурі розпорядження майном боржника чи в процедурі санації боржника; у шосту чергу - інші вимоги.

Відповідно до абзаців першого та другого частини восьмої статті 23 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги конкурсних кредиторів, визнані боржником або господарським судом, вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів. Розпорядник майна зобов'язаний окремо внести до реєстру вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з державним реєстром застав.

Таким чином кредиторські вимоги ініціюючого кредитора підлягають внесенню до реєстру вимог кредиторів: в сумі 5 735,00 грн (судові витрати у справі про банкрутство) - у першу чергу; 17 395 865,13 грн (основний борг) та 25 736,00 грн (судові витрати, не пов'язані зі справою про банкрутство) - у четверту чергу; 2 866 130,68 грн (пеня) - у шосту чергу задоволення вимог кредиторів; 9 614 000,00 грн (основний борг) - вимоги забезпечені заставою майна боржника. Визнані судом грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю „Тектум Бонум" у сумі 35 000,00 грн (основний борг) підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг" до четвертої черги задоволення. Разом розмір визнаних судом кредиторських вимог до Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг", які підлягають внесенню до реєстру вимог кредиторів, складає 29 901 730,81 грн.

Не визнані судом кредиторські вимоги до боржника відсутні.

За викладених обставин суд визнав можливим затвердити реєстр вимог кредиторів, наданий розпорядником майна боржника.

Частиною першою статті 26 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що протягом десяти днів після винесення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду розпорядник майна письмово повідомляє кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення.

Згідно з частиною четвертою статті 23 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.

Беручи до уваги вищевикладене, керуючись статтями 2, 25, 26, 45 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Допустити Фонд майна Автономної Республіки Крим до участі у справі.

2. Затвердити реєстр вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг" (ідентифікаційний код 32296656; 99053, м. Севастополь, Фіолентівське шосе, буд. 5-А) у наступному складі:

Вимоги першої черги задоволення:

- Публічне акціонерне товариство „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії ПАТ „Державний експортно-імпортний банк України" в АР Крим - 5 735,00 грн (судовий збір у справі про банкрутство).

Вимоги четвертої черги задоволення:

- Публічне акціонерне товариство „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії ПАТ „Державний експортно-імпортний банк України" в АР Крим - 17 360 865,13 грн, з яких: 17 335 129,13 грн (основний борг), 25 736,00 грн (судові витрати);

- Товариство з обмеженою відповідальністю „Тектум Бонум" - 35 000,00 грн (основний борг).

Вимоги шостої черги задоволення:

- Публічне акціонерне товариство „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії ПАТ „Державний експортно-імпортний банк України" в АР Крим - 2 886 130,68 грн (пеня).

3. Окремо внести до реєстру вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-СВ юг" (ідентифікаційний код 32296656; 99053, м. Севастополь, Фіолентівське шосе, буд. 5-А) забезпечені грошові вимоги Публічного акціонерного товариства „Державний експортно-імпортний банк України" в особі Філії ПАТ „Державний експортно-імпортний банк України" в АР Крим в сумі 9 614 000,00 грн.

Предмети забезпечення:

1) будівля спального корпусу № 4 літ. Г колишнього санаторію ім. Дзержинського, загальною площею 770,5 м 2 , що знаходиться за адресою: Автономна Республіка Крим, м. Алупка, вул. Першого Травня, буд 2;

2) нежитлові будівлі Республіканського клінічного санаторію „Симеїз", загальною площею 2347,4 м 2 , що знаходяться за адресою: Автономна Республіка Крим, м. Ялта, м. Алупка, вул. Леніна, буд. 56;

3) нерухоме майно, розташоване за адресою: Автономна Республіка Крим, м. Ялта, м. Алупка, вул. Леніна, буд. 46-В.

4. Зазначити, що особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.

5. Зобов'язати розпорядника майна боржника протягом десяти днів після винесення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення; за результатами проведених зборів - повідомити суд про прийняті рішення.

6. Встановити дату проведення перших зборів кредиторів та комітету кредиторів: 27.08.2013.

7. Встановити дату підсумкового засідання суду , на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду - 28.08.2013 о 10 год. 00 хв.

8. Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття.

Суддя підпис В.О. Головко

СудГосподарський суд м. Севастополя
Дата ухвалення рішення06.08.2013
Оприлюднено13.08.2013
Номер документу32924112
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —919/241/13-г

Ухвала від 23.01.2014

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Головко Валерія Олегівна

Ухвала від 27.01.2014

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Головко Валерія Олегівна

Ухвала від 16.09.2013

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Головко Валерія Олегівна

Постанова від 28.08.2013

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Головко Валерія Олегівна

Ухвала від 06.08.2013

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Головко Валерія Олегівна

Ухвала від 06.08.2013

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Головко Валерія Олегівна

Ухвала від 05.08.2013

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Головко Валерія Олегівна

Постанова від 04.07.2013

Господарське

Севастопольський апеляційний господарський суд

Сікорська Наталя Іванівна

Ухвала від 07.06.2013

Господарське

Господарський суд м. Севастополя

Головко Валерія Олегівна

Ухвала від 05.06.2013

Господарське

Севастопольський апеляційний господарський суд

Сікорська Наталя Іванівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні