У Х В А Л А 437/11955/13ц
про залишення позовної заяви без руху
16 серпня року місто Луганськ
Суддя Ленінського районного суду м. Луганська Кравченко Н.О., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «Луганськоблтурист» приватного акціонерного товариства «Укрпрофтур» про стягнення боргу за договором позики,-
в с т а н о в и в:
Позивачі звернулися до суду із вказаним позовом.
Згідно зі ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання. Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом. До позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Відповідно до ст. 79 ч.1 ЦПК України судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи. Розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом. До витрат, пов'язаних з розглядом судової справи, належать: витрати на правову допомогу; витрати сторін та їх представників, що пов'язані з явкою до суду; витрати, пов'язані із залученням свідків, спеціалістів, перекладачів та проведенням судових експертиз; витрати, пов'язані з проведенням огляду доказів за місцем їх знаходження та вчиненням інших дій, необхідних для розгляду справи; витрати, пов'язані з публікацією в пресі оголошення про виклик відповідача.
Суддя вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху, оскільки вона не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України.
Позивачу необхідно сплатити суму судового збору та надати оригінал квитанції.
Відповідно до ч.2 ст.4 Закону України « Про судовий збір» від 08.07.2011 р, із змінами, внесеними згідно із Законом № 3828-17 від 06.10.2011 р., який набрав чинності з 01.11.2011 р., розмір судового збору за подання позовної заяви майнового характеру становить 1 відсоток ціни позову але не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати.
Згідно зі ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 119, 121 ЦПК України, суддя,-
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «Луганськоблтурист» приватного акціонерного товариства «Укрпрофтур» про стягнення боргу за договором позики - залишити без руху, запропонувавши позивачам усунути зазначені в ухвалі недоліки позовної заяви, у строк до п'яти днів з дня отримання позивачами копії ухвали, в іншому випадку позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачам.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.О. Кравченко
Суд | Ленінський районний суд м. Луганськ |
Дата ухвалення рішення | 16.08.2013 |
Оприлюднено | 21.08.2013 |
Номер документу | 33007867 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ленінський районний суд м. Луганськ
Кравченко Н. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні