cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
15.08.13р. Справа № 904/5635/13
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Профіль Д", м. Дніпропетровськ
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Актуальні технології груп", м. Дніпропетровськ
про стягнення заборгованості за договором поставки в сумі 155 562 грн. 00 коп.
Суддя Красота О.І.
Представники:
від позивача: Дмитренко Д.Д., директор;
Москвіна Т.В., дов. №б/н від 14.08.2013 року;
від відповідача: не з'явився;
СУТЬ СПОРУ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Профіль Д" (далі-Позивач) звернувся до господарського суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Актуальні технології груп" (далі-Відповідач) про стягнення заборгованості за договором поставки в сумі 137 477 грн. 00 коп. - основного боргу, 11 898 грн. 40 коп. - 3% річних, 6 186 грн. 50 коп. - інфляційних втрат та судові витрати.
Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням Відповідачем умов договору поставки №02/07Ж від 02.07.2010 року (а.с. 9-11).
Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі.
Відповідач в судове засідання не з'явився,14.08.2013 року направив на адресу господарського суду клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку з неможливістю забезпечити явку представника. Витребувані судом документи не надав.
Наведені обставини є підставою для відкладення розгляду справи.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Відкласти розгляд справи на 05.09.2013р. о 09 год. 30 хв., каб. 43а за адресою: м.Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а;
До засідання надати:
Позивачу - оригінали документів, що посвідчують його правовий статус, свідоцтво про державну реєстрацію, (оригінали для огляду, належним чином засвідчені копії долучити до матеріалів справи); оригінали документів, що є додатками до позовної заяви для огляду, акт звірки (позивачу з'явитися до відповідача); витяг з єдиного державного реєстру відносно Відповідача станом на липень 2013 року; період розрахунку інфляційних втрат (з... до...); період розрахунку 3% річних з урахуванням того, що сума у розмірі 137 477,00 грн. є станом на 23.12.2011 року (вказати період "з... до...").
Відповідачу - відзив на позов, документи, що посвідчують його правовий статус, свідоцтво про державну реєстрацію, (оригінали для огляду, належним чином засвідчені копії долучити до матеріалів справи), акт звірки (позивачу з'явитися до відповідача), докази сплати заборгованості.
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Суддя О.І. Красота
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 15.08.2013 |
Оприлюднено | 19.08.2013 |
Номер документу | 33026712 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Верхогляд Тетяна Анатоліївна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Красота Олександр Іванович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Красота Олександр Іванович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Красота Олександр Іванович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Красота Олександр Іванович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні