cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Київської області
01032, м. Київ - 32, вул. С.Петлюри, 16тел. 239-72-81
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"05" серпня 2013 р. Справа № 911/795/13-г
Господарський суд Київської області в складі судді Скутельника П.Ф. , при секретарі Каплі А.В. , розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи № 911/795/13-г
про банкрутство , -
учасники у справі про банкрутство :
Національний банк України в особі Головного управління Національного банку України по місту Києву і Київській області, ідентифікаційний код 09321020, м. Київ, Контрактова пл., 2-б;
товариство з обмеженою відповідальністю "Маркет-1" (01103, м. Київ, б-р. Дружби Народів, 28, к. 730, ідентифікаційний код 32822124);
розпорядник майна Боржника - арбітражний керуючий Хоменко О.А., який діє на підставі свідоцтва Міністерства юстиції України № 30, виданого 08 лютого 2013 року та ухвали господарського суду Київської області від 25 березня 2013 року у справі № 911/795/13-г;
арбітражний керуючий Гусар І.О. , який діє на підставі свідоцтва Міністерства юстиції України № 143 від 15.04.13 р.;
за участю представників учасників у справі про банкрутство:
від Кредитора: Смелянський Р.І., який діє на підставі довіреності № 1498 від 29 липня 2013 року;
від Боржника, Національного банку України в особі Головного управління Національного банку України по місту Києву і Київській області, товариства з обмеженою відповідальністю "Маркет-1", розпорядник майна Боржника : не з'явились;
арбітражний керуючий Гусар І.О .: особисто, -
В С Т А Н О В И В:
в провадженні господарського суду Київської області перебуває справа № 911/795/13-г за заявою відкритого акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "Східно-Європейський банк" (ідентифікаційний код: 19364130) (Кредитор ) № 466 від 06 березня 2013 року про банкрутство боржника, - товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА" (ідентифікаційний код: 20606590, місцезнаходження: 09100, м. Біла Церква, вул. 60 років Жовтня, буд. 11) (Боржник ).
Ухвалою господарського суду Київської області від 11 березня 2013 року прийнято заяву № 466 від 06 березня 2013 року Заявника про порушення справи про банкрутство до розгляду; призначено справу до розгляду у підготовчому засіданні на 25 березня 2013 року; залучено у якості учасників у справі про банкрутство, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: товариство з обмеженою відповідальністю "Маркет-1", Національний банк України в особі Головного управління Національного банку України по місту Києву і Київській області; зобов'язано учасників у справі надати докази у справі.
Ухвалою господарського суду Київської області від 25 березня 2013 року порушено провадження за заявою ВАТ "Акціонерний комерційний банк "Східно-Європейський банк" № 466 від 06 березня 2013 року у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА"; визнано безспірні грошові вимоги Кредитора; введено процедуру розпорядження майном Боржника та призначено арбітражного керуючого Хоменка О.А. розпорядником майна Боржника; зобов'язано розпорядника майна в строк до 15 травня 2013 року провести розпоряднику майна інвентаризацію майна боржника та до 17 травня 2013 року подати господарському суду результати проведеної інвентаризації майна боржника; вжити заходів щодо виконання розпорядником майна передбачених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (надалі за текстом: "Закон про банкрутство") його обов'язків; провести аналіз фінансово-господарської діяльності боржника та його становища на ринках; надати господарському суду письмовий звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, а також документи, що їх підтверджують; призначено справу до розгляду у попередньому засіданні на 03 червня 2013 року; зобов'язано Кредитора здійснити публікацію оголошення про порушення судом справи про банкрутство боржника, про що надати суду відповідні докази; вирішено інші процедурні питання у справі.
Ухвалою господарського суду Київської області від 03 червня 2013 року визнано додаткові грошові вимоги Кредитора; зобов'язано розпорядника майна Боржника визнанні вимоги кредиторів Боржника внести до Реєстру вимог кредиторів, окремо внести до Реєстру вимоги кредиторів, які забезпечені заставою; призначено підсумкове засідання у справі № 911/759/13 на 22 липня 2013 року; повторно зобов'язано розпорядника майна Боржника - арбітражного керуючого Хоменка О.А. в строк до 22 липня 2013 року подати господарському суду результати проведеної інвентаризації майна боржника з копіями інвентаризаційних відомостей, в строк до 22 липня 2013 року надати суду результати проведеного аналізу фінансово-господарської діяльності боржника та його становища на ринках, надати господарському суду письмовий звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, а також документи, що їх підтверджують; вирішено інші процедурні питання у справі.
05 липня 2013 року через відділ діловодства господарського суду Київської області від розпорядника майна Боржника надійшли пояснення щодо проведення зборів кредиторів б/№ від 05 липня 2013 року (вх. № 14732 від 05 липня 2013 року) з доданими протоколом № 1 зборів кредиторів у справі про банкрутство Боржника від 26 червня 2013 року, протоколом № 2 зборів кредиторів у справі про банкрутство Боржника від 04 липня 2013 року.
Ухвалою господарського суду Київської області від 22.07.13 року, продовжено строк, встановлений ч. 2 ст. 22 Закону про банкрутство, підсумкове засідання у справі відкладено на 05.08.13 р.
01 серпня 2013 року через відділ діловодства господарського суду Київської області від арбітражного керуючого Гусара І.О. надійшла заява про участь у справі про банкрутство (вх. №16546 від 01.08.13 р.) з долученим доказом.
05 серпня 2013 року через відділ діловодства господарського суду Київської області від розпорядника майна Боржника надійшли пояснення б/№ від 05.08.13 року з клопотанням про визнання Боржника банкрутом та про відкриття ліквідаційної процедури у справі (вх. №16699 від 05.08.13 року) з долученими доказами та звітом про аналіз фінансового становища Боржника.
05 серпня 2013 року через відділ діловодства господарського суду Київської області від комітету кредиторів Боржника надійшло клопотання про перехід до ліквідаційної процедури, в якому заявлено вимоги: перейти до процедури ліквідації Боржника та про призначення ліквідатором Боржника Гусара І.О., з долученими документами.
В судове засіданні з'явились ініціюючий кредитор, арбітражний керуючий Гусар І.О., інші учасники провадження в судове засідання не з'явились, про причини неявки суд не повідомили, хоча й були повідомлені про час та дату судового засідання. Ініціюючий кредитор в судовому засіданні надав пояснення щодо майнового стану боржника, вказує на те, що згідно висновків розпорядника майна щодо фінансового стану Боржника, Боржник має вкрай незадовільний фінансовий стан, на балансі має єдине майно - предмет застави; оборотні кошти повністю відсутні, фінансовий стан характеризується як дуже поганий; надав пояснення щодо прийнятих рішень комітетом кредиторів боржника; раніш подане клопотання про перехід до ліквідаційної процедури та призначення ліквідатора підтримав та просить суд призначити арбітражного керуючого Гусара І.О. ліквідатором ТОВ «Ротонда». В судовому засіданні присутній арбітражний керуючий Гусар І.О. повідомив про свою повну відповідність вимогам Закону про банкрутство до арбітражного керуючого, в тому числі, викладених у ст. ст. 97, 114 Закону про банкрутство, повідомив суд, що він не заперечує проти призначення його ліквідатором боржника та просить суд призначити його ліквідатором ТОВ «Сармат».
Провадження у справі перебуває на стадії розпорядження майна боржника, - в підсумковому засіданні суду, на якому, у відповідності до ч. 2 ст. 25 Закону про банкрутство, має бути винесено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду.
Відповідно до ч. 2 ст. 82 Господарського процесуального кодексу України (надалі - ГПК України), рішення приймається господарським судом за результатами оцінки доказів, поданих сторонами та іншими учасниками господарського процесу, а також доказів, які були витребувані господарським судом, у нарадчій кімнаті.
Детально дослідивши матеріали справи, клопотання та заяви, що надійшли до суду, заслухавши присутніх учасників у справі, судом встановлено наступне.
Відповідно до ст. 26 Закону про банкрутство, протягом десяти днів після винесення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду розпорядник майна письмово повідомляє кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення. Учасниками зборів кредиторів боржника з правом вирішального голосу є конкурсні кредитори, визнані господарським судом та внесені до реєстру вимог кредиторів. У зборах кредиторів боржника можуть брати участь із правом дорадчого голосу: кредитори, вимоги яких увійшли до реєстру вимог кредиторів окремо;
представник працівників боржника; уповноважена особа засновників (учасників, акціонерів) боржника; представник органу, уповноваженого управляти державним майном; арбітражний керуючий. Перші збори кредиторів вважаються повноважними, якщо на них присутні кредитори, що мають не менше ніж дві треті голосів. Наступні збори вважаються повноважними у разі присутності на них кредиторів, що мають більше половини голосів. Кількість голосів кредиторів на зборах визначається відповідно до частини четвертої цієї статті. Збори кредиторів проводяться за місцезнаходженням боржника. Конкурсні кредитори мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, та кратну одній тисячі гривень.
Під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу не враховуються суми неустойки (штрафу, пені), інші фінансові санкції, моральна шкода, судовий збір у справі про банкрутство, заявлені або сплачені кредиторами в провадженні у справі про банкрутство. До компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення про: визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів; дострокове припинення повноважень комітету кредиторів або окремих його членів; схвалення плану санації боржника в процедурі розпорядження майном; інші питання, передбачені цим Законом. На час дії процедур банкрутства збори кредиторів обирають комітет кредиторів у складі не більше ніж сім осіб. Вибори комітету кредиторів проводяться відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на зборах кредиторів, визначених відповідно до частини четвертої цієї статті. Кредитор, що має двадцять п'ять і більше відсотків голосів, автоматично включається до складу комітету кредиторів. Під час проведення процедур банкрутства інтереси всіх кредиторів представляє комітет кредиторів, утворений відповідно до цього Закону . Протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів подається до господарського суду. До компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про: обрання голови комітету; скликання зборів кредиторів; звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури у випадках, передбачених цим Законом; звернення до господарського суду з вимогою про визнання правочинів (договорів) боржника недійсними на будь-якій стадії процедури банкрутства; звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора ), припинення повноважень арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) та про призначення іншого арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора); підготовку та укладення мирової угоди; схвалення плану санації боржника, змін та доповнень до нього у випадках, передбачених цим Законом; визначення складу майна в разі продажу частини майна у процедурі санації боржника або ліквідації банкрута; внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника; інші питання, передбачені цим Законом. Рішення зборів (комітету) кредиторів вважається прийнятим більшістю голосів кредиторів, якщо за нього проголосували присутні на зборах (комітеті) кредитори, кількість голосів яких визначається відповідно до частини четвертої цієї статті. Проведення зборів кредиторів у зв'язку із зміною реєстру вимог кредиторів або обрання (переобрання) комітету кредиторів у зміненому чи новому складі не можуть бути самостійною підставою для зміни або перегляду попередньо прийнятих зборами або комітетом кредиторів рішень. Засідання комітету кредиторів з питання введення наступної судової процедури, крім першого, повинно відбутися не пізніше п'яти днів до судового засідання.
Дослідивши матеріали справи судом встановлено, що 26.06.13 року відбулись збори кредиторів боржника, що підтверджено протоколом № 1 Зборів кредиторів Боржника від 26.06.13 року. Відповідно до вказаного протоколу, на зборах були присутні ВАТ «АКБ «Східно-Європейський банк» в особі представника Смелянського Р.І., який діє на підставі довіреності, Боржник в особі директора Циганок О.І., що підтверджено вказаним протоколом. На порядок денний поставлено питання: утворення комітету кредиторів Боржника, інші питання за пропозиціями кредиторів. По першому питанню порядку денного одноголосно вирішено утворити комітет кредиторів Боржника у справі про банкрутство у складі одного кредитора ВАТ «АКБ «Східно-Європейський банк», за дане рішення проголосувало 20 039 голосів. Інших питань не вирішувалось.
Детально дослідивши поданий протокол № 1 Зборів кредиторів Боржника, його зміст, суд дійшов висновку про те, що по питанню порядку денного проведений розрахунок голосів ініціюючого кредитора відповідає положенням Закону про банкрутство. На зборах кредиторів Боржника у відповідності до ст. ст. 1, 26 Закону про банкрутство, ініціюючому кредитору належить 20 039 голосів. Судом встановлено, що на зборах кредиторів присутні кредитори, що мають 100% голосів від всіх кредиторів боржника.
Детально дослідивши матеріали справи суд дійшов висновку про те, що збори кредиторів, що відбулись 26.06.13 року є повноважними, проведеними у відповідності до вимог Закону про банкрутство.
Судом встановлено, що 04.07.13 року відбулись збори кредиторів Боржника, на яких були присутні: ВАТ «АКБ «Східно-Європейський банк» в особі представника Смелянського Р.І., який діє на підставі довіреності, Боржник в особі директора Циганок О.І., що підтверджено протоколом № 2 Зборів кредиторів від 04.07.13 року. На порядок денний постановлено питання: вирішення питання про перехід до подальшої процедури банкрутства. По питанню порядку денного заслухавши присутніх на зборах осіб, врахувавши те, що з позиції ініціюючого кредитора санація Боржника є не доцільною через значну заборгованість перед ініціюючим кредитором, відсутність реальних джерел її погашення; пропозиції щодо укладення мирової угоди відсутні; відповідно до пояснень керівника Боржника Боржник припинив здійснювати господарську діяльність, майнові активи відсутні, в зв'язку з чим одноголосно прийнято рішення: звернутись до господарського суду Київської області з клопотанням про: визнання Боржника банкрутом та відкриття відносно нього ліквідаційної процедури; призначення ліквідатором Боржника у справі про банкрутство арбітражного керуючого Гусара І.О. Рішення прийнято 100% голосів присутніх на зборах комітету кредиторів Боржника / 100 голосів кредиторів Боржника.
Відповідно до ч. ч. 1-3, 6 ст. 27 Закону про банкрутство, у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації, мирової угоди) або припиняється провадження у справі. До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів зобов'язані прийняти одне з таких рішень: … подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури; … . У підсумковому засіданні господарський суд за пропозицією розпорядника майна боржника та на підставі рішення зборів кредиторів приймає одне з таких судових рішень: … постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури ; з дня визнання господарським судом боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури або введення процедури санації, або затвердження мирової угоди процедура розпорядження майном та повноваження розпорядника майна припиняються.
Відповідно до ч. 1 ст. 37 Закону про банкрутство, у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців. Банкрутом є боржник, неспроможність якого виконати свої грошові зобов'язання встановлена господарським судом.
Детально дослідивши матеріали справи суд дійшов висновків про те, що комітет кредиторів Боржника сформовано у відповідності до вимог Закону про банкрутство; на зборах кредиторів Боржника, що відбулись 26.06.13 року та 04.07.13року були присутні усі члени комітету кредиторів / всі кредитори Боржника; рішення за які було проголосовано по порядку денному, виходячи з кількості голосів кожного кредитора, що є членом комітету кредиторів Боржника, є прийнятими одноголосно усіма членами комітету кредиторів Боржника - більшістю голосів комітету кредиторів Боржника, за які проголосували 100% голосів комітету кредиторів, що також становить 100 голосів від всіх кредиторів боржника; прийняті рішення комітетом кредиторів Боржника прийняті в межах компетенції комітету кредиторів Боржника; прийняті рішення прийнято в процедурі розпорядження майном боржника; рішення про перехід до процедури ліквідації товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА" та відкриття ліквідаційної процедури, про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого Гусара І.О. ліквідатором банкрута, є прийнятими та правомірними.
В свою чергу досліджуючи питання платоспроможності Боржника судом встановлено, що ухвалою господарського суду Київської області у даній справі від 25.03.13 року було встановлено, що Боржник має наступні ознаки фінансової неплатоспроможності: наявність значної (понад триста мінімальних розмірів заробітної плати) суми непогашених боргових зобов'язань, строки платежів за якими настали більше як три місяці тому; наявність значної суми непогашених боргових зобов'язань, визнаних юридичною особою - боржником або підтверджені виконавчими документами; наявність заяви про порушення провадження у справі про банкрутство даної юридичної особи, прийнятої до розгляду господарським судом, або провадження у справі про банкрутство цієї юридичної особи", а також встановлено, суд дійшов висновку про встановлену неплатоспроможність Боржника відповідно до вимог та змісту ст. 1 Закону про банкрутство.
Судом встановлено, що на вимогу суду розпорядником майна Боржника Хоменком О.А. надано суду пояснення від 05.08.13 року та долучені до них Звіт про аналіз фінансово-господарського становища Боржника, а також копії фінансової звітності Боржника за 2010-2012 роки. Відповідно до висновків звіту про аналіз фінансово-господарського становища Боржника, за результатом проведеного аналізу на підставі фінансової звітності Боржника розпорядник майна дійшов висновків про те, що за період з 2010 по 2012 рік структура активів Боржника характеризується відсутністю поточних активів та за вказаний період практично не змінилась; у підприємства відсутні високоліквідні активи; за 2012 рік виручка, прибуток дорівнюють « 0»; фінансовий результат за досліджуваний період не змінювався; рентабельність активів дорівнює « 0» та не змінювалась протягом періоду, що досліджувався; арбітражний керуючий дійшов висновку про високий ступінь вірогідності банкрутства та про дуже поганий фінансовий стан боржника.
В судовому засіданні 25.03.13 року Боржник даючи пояснення по справі підтвердив те, що господарської діяльності він не веде, перспектив відновлення платоспроможності не вбачає. Жодних доказів жодним з учасників провадження, що свідчать про можливість відновлення платоспроможності Боржника суду не надано. Жодних заперечень від жодного з учасників провадження щодо заявлених клопотань про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури, призначення ліквідатором арбітражного керуючого Гусара І.О., до суду не надійшло та не заявлено.
На підставі викладеного, суд дійшов висновку про те, що рішення про перехід до процедури ліквідації боржника, є прийнятим та правомірним.
Відповідно до ч. 1 ст. 40 Закону про банкрутство, у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Законом, з числа арбітражних керуючих, якщо інше не передбачено цим Законом.
Як зазначено, до суду від комітету кредиторів Боржника надійшло клопотання про перехід до ліквідаційної процедури, в якому останній просить суд перейти до процедури ліквідації боржника, призначити ліквідатором Боржника Гусара І.О., де клопотання вмотивовано протоколами № 1, 2 зборів кредиторів Боржника від 26.06.13 року, від 04.07.13 р., що досліджені судом. До заяви арбітражного керуючого Гусара І.О. долучено копію свідоцтва видане Міністерством юстиції України № 143 від 15.04.13 року, видане Гусару І.О.
Від арбітражного керуючого Гусара І.О. надійшла заява № 911/795/13-г/1 від 05.08.13 року про участь у справі про банкрутство, в якій арбітражний керуючий повідомляє суд про те, що він має ліцензію на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 143 від 15.04.13 року, не заперечує проти його призначення ліквідатором у даній справі; також повідомляє про свою відповідність вимогам Закону про банкрутство, в тому числі ч. 2 ст. 114 Закону; повідомляє, що за час діяльності провадження діяльності арбітражного керуючого порушення термінів подання інформації, передбаченої Законом про банкрутство, до державного органу з питань банкрутства, а також порушення строків, визначених ухвалами судів, та порушень законодавства та ліцензійних умов провадження діяльності арбітражного керуючого не допускав; судимості за вчинення корисливих злочинів та заборони суду займатися діяльністю арбітражного керуючого не має; заінтересованою особою у цій справі він не являється; управління боржником раніше не здійснював; не належить до жодної категорії осіб зазначених у ч. 2 ст. 114 Закону про банкрутство; повідомляє про належне виконання з позитивними результатами обов'язків арбітражного керуючого у справах про банкрутство, де мало місце завершення справ із затвердженням мирової угоди, має значний досвід у професійній діяльності, належні технічні та організаційні можливості для виконання обов'язків арбітражного керуючого.
Відповідно до ч . 2 ст. 114 Закону про банкрутство , розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором не можуть бути призначені арбітражні керуючі: 1) які є заінтересованими у цій справі; 2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня усунення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років; 3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов'язків, покладених цим Законом; 4) які мають конфлікт інтересів (особи, у яких виникає суперечність між власними чи їх близьких осіб майновими, немайновими інтересами та повноваженнями арбітражного керуючого). До призначення арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії вищезазначених осіб.
Перевіривши заяву арбітражного керуючого Гусара І.О. від 05.08.13 р. на його відповідність вимогам Закону про банкрутство, в тому числіч. 2 ст. 114 , судом встановлено відповідність вказаного арбітражного керуючого зазначеним вимогам, та те, що він може бути призначений ліквідатором у справі про банкрутство.
На підставі викладеного, суд дійшов висновку про задоволення клопотання комітету кредиторів Боржника (вх. № 16737 від 05.08.13 року), про задоволення клопотання розпорядника майна Хоменка О.А. про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (вх. № 16699 від 05.08.13 р.); про задоволення заяви арбітражного керуючого Гусара І.О. № 911/795/13-г/1 від 05.08.13 року та про задоволення клопотання арбітражного керуючого Гусара І.О. про призначення ліквідатором ТОВ «РОТОНДА».
Відповідно до ст. 38 Закону про банкрутство, з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури: господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу за виключенням укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу в процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов'язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов'язань (у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)), крім витрат, безпосередньо пов'язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Законом; скасовується арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається; вимоги за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, можуть пред'являтися тільки в межах ліквідаційної процедури протягом двох місяців з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає. Кредитори, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі; виконання зобов'язань боржника, визнаного банкрутом, здійснюється у випадках і порядку, передбачених цим розділом. З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та, розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, керівник банкрута звільняється з роботи у зв'язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (власників) майна банкрута. З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, здійснюється офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет. Повідомлення про визнання боржника. банкрутом і про відкриття ліквідаційної процедури мають містити: найменування та інші реквізити боржника, визнаного банкрутом; найменування господарського суду, в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство; дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; відомості про ліквідатора (ліквідаційну комісію).
Згідно абз.абз. 1, 3 п. 1 Прикінцевих та перехідних положень Закону про банкрутство, цей Закон набирає чинності через рік з дня його опублікування, крім: положень щодо офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет, які набирають чинності через два роки з дня опублікування цього Закону. До набрання чинності цими положеннями офіційне оприлюднення відомостей про справу про банкрутство здійснюється в офіційних друкованих органах (газетах "Голос України" або "Урядовий кур'єр").
Інших клопотань, заяв від інших учасників провадження, до суду не надходило. Судом встановлено, що від арбітражного керуючого Хомека О.А. звітів до суду не надходило.
Керуючись ст. ст. 65, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, ст. ст. 1, 26, 27, 37, 38, 40, 114, 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд, -
ПОСТАНОВИВ:
1. Визнати проведення зборів кредиторів Боржника - товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА", ідентифікаційний код юридичної особи: 20606590, місцезнаходження: 09100, м. Біла Церква, вул. 60 років Жовтня, буд. 11, утворення комітету кредиторів Боржника у кількісному складі одного кредитора, а саме: відкритого акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "Східно-Європейський банк", ідентифікаційний код юридичної особи: 19364130, - який був обраний зборами кредиторів Боржника, що підтверджено протоколом зборів кредиторів Боржника № 1 від 26 червня 2013 року, таким, що не суперечить чинному законодавству.
2. Клопотання комітету кредиторів Боржника - відкритого акціонерного товариства "Акціонерний комерційний банк "Східно-Європейський банк» б/№ б/д (вх. № 16737 від 05 серпня 2013 року) про перехід до процедури ліквідації та про призначення ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА" Гусара І.О., - задовольнити.
Клопотання розпорядника майна Боржника від 05.08.13 року про визнання Боржника банкрутом та про відкриття ліквідаційної процедури у справі (вх. №16699 від 05.08.13 року), задовольнити.
Заяву арбітражного керуючого Гусара І.О. № 911/795/13-г/1 від 05.08.13 року щодо призначення ліквідатором (вх. № 16546 від 01.08.13 р.), задовольнити. Клопотання арбітражного керуючого Гусара І.О. про призначення ліквідатором ТОВ «РОТОНДА», задовольнити.
3. Припинити процедуру розпорядження майном товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА", ідентифікаційний код юридичної особи: 20606590, місцезнаходження: 09100, м. Біла Церква, вул. 60 років Жовтня, буд. 11.
4. Припинити повноваження розпорядника майна товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА", ідентифікаційний код юридичної особи: 20606590, місцезнаходження: 09100, м. Біла Церква, вул. 60 років Жовтня, буд. 11, арбітражного керуючого Хоменка Олександра Анатолійовича (місце проживання: м. Київ, вул. Г. Дніпра, буд. 36-А, кв. 55; адреса провадження діяльності згідно заяви: 02002, м. Київ, вул. Р. Окіпної, буд 4-Б, оф. 32-А; діє на підставі свідоцтва Міністерства юстиції України № 30, виданого 08.02.13 р.).
5. Визнати банкрутом товариство з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА", ідентифікаційний код юридичної особи: 20606590, місцезнаходження: 09100, м. Біла Церква, вул. 60 років Жовтня, буд. 11.
6. Відкрити ліквідаційну процедуру товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА", ідентифікаційний код юридичної особи: 20606590, місцезнаходження: 09100, м. Біла Церква, вул. 60 років Жовтня, буд. 11, та призначити ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА", арбітражного керуючого Гусара Івана Олексійовича (ідентифікаційний номер фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів: 2771607693; свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 143, видане Міністерством юстиції України 15 квітня 2013 року).
Протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання цієї постанови керівнику, головному бухгалтеру і власникам (учасникам) товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА", ідентифікаційний код юридичної особи: 20606590 , в тому числі колишнім, передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору банкрута.
Ліквідатору прийняти бухгалтерську та іншу документацію Боржника, визнаного банкрутом, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута.
Ліквідаторові банкрута до завершення строку ліквідаційної процедури забезпечити виконання дій та заходів, передбачених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" , включаючи передбачені ст.ст. 41- 48 Закону, належні докази чого надати суду.
Зобов'язати ліквідатора Банкрута - арбітражного керуючого Гусара І.О. один раз на місяць з дати постанови звітувати суду про фактично виконану роботу в ліквідаційній процедурі та надавати суду підтверджуючі докази.
7. Встановити основну грошову винагороду ліквідатора Банкрута - арбітражного керуючого Гусара І.О. в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень ліквідатора Банкрута за рахунок коштів Банкрута.
8. Зобов'язати ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА", ідентифікаційний код юридичної особи: 20606590, арбітражного керуючого Гусара І.О. здійснити офіційне оприлюднення повідомлення про визнання товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА", ідентифікаційний код юридичної особи: 20606590, банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури (в офіційних друкованих органах (газетах "Голос України" або "Урядовий кур'єр"), про що надати суду відповідні докази. Примірник газети після публікації подати до господарського суду.
Повідомлення про визнання боржника банкрутом і про відкриття ліквідаційної процедури має містити: найменування та інші реквізити боржника, визнаного банкрутом; найменування господарського суду, в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство; дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; відомості про ліквідатора (ліквідаційну комісію) .
9. Припинити повноваження органів управління Боржника, визнаного банкрутом щодо управління банкрутом та, розпорядження його майном; припинити повноваження власників майна Банкрута.
10. Строк виконання всіх грошових зобов'язань банкрута вважати таким, що настав.
11. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.
12. Скасувати арешт, накладений на майно товариства з обмеженою відповідальністю "РОТОНДА", ідентифікаційний код юридичної особи: 20606590, місцезнаходження: 09100, м. Біла Церква, вул. 60 років Жовтня, буд. 11, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження його майном.
13. Призначити судове засідання для розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута на 17 грудня 2013 року на 12 год. 20 хв. , яке відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. Комінтерну, 16, зал судових засідань № 2).
Ліквідатору Гусару І.О. надати суду до 09 грудня 2013 року звіт ліквідатора, схвалений комітетом кредиторів банкрута, ліквідаційний баланс банкрута з належними доказами всіх вжитих ним заходів в ліквідаційній процедурі.
14. Постанову надіслати: державному реєстратору Реєстраційної служби Білоцерківського МУЮ у Київській області; ВДВС Білоцерківського МУЮ;
Копію постанови надіслати : учасникам у справі про банкрутство, Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України; арбітражному керуючому Хоменку О.А.; податковому органу за місцезнаходженням Банкрута; центру зайнятості - робочому органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного страхування на випадок безробіття за місцем знаходження Банкрута; УПФ за місцезнаходженням банкрута, Головному Управлінню статистики в Київській області.
Дата набрання чинності постановою - 05 серпня 2013 року.
Термін пред'явлення виконавчого документу до виконання - до 05 серпня 2014 року.
Суддя Скутельник П.Ф.
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 05.08.2013 |
Оприлюднено | 28.08.2013 |
Номер документу | 33143148 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні