ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
30 серпня 2013 року м. Київ К/800/44065/13
Суддя Вищого адміністративного суду України Федоров М.О. розглянувши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю ДОМІНІК 777 на постанову Вінницького апеляційного адміністративного суду 30.07.2013 у справі № 802/1571/13-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ДОМІНІК 777 до Вінницької об'єднаної державної податкової інспекції Вінницької області про скасування податкового повідомлення-рішення , -
В С Т А Н О В И В :
Постановою Вінницького окружного адміністративного суду від 18.06.2013 позовні вимоги задоволено.
Постановою Вінницького апеляційного адміністративного суду 30.07.2013постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 18.06.2013 скасовано, прийнято нову постанову, якою у задоволенні позовних вимог відмовлено.
У поданій до Вищого адміністративного суду України касаційній скарзі скаржник, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права, просить судове рішення апеляційної інстанції скасувати та залишити в силі рішення суду першої інстанції.
У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.
Відповідно до пункту 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Із змісту касаційної скарги та оскаржуваного судового рішення не вбачається порушення судами норм матеріального та процесуального права, касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки обґрунтовані посиланнями на норми, тлумачення яких у межах встановлених судами обставин є очевидним.
Згідно частини 1 пункту 3 статті 7 Закону України Про судовий збір сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі.
Товариством з обмеженою відповідальністю ДОМІНІК 777 сплачено судовий збір за подання касаційної скарги у розмірі 642,00 грн. (платіжне доручення № 169 від 08.08.2013), тому судовий збір у вказаній сумі підлягає поверненню.
Керуючись п. 5 ч. 5 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -
У Х В А Л И В :
У відкритті касаційного провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ДОМІНІК 777 до Вінницької об'єднаної державної податкової інспекції Вінницької області про скасування податкового повідомлення-рішення відмовити.
Матеріали касаційної скарги повернути скаржнику.
Повернути судовий збір Товариству з обмеженою відповідальністю ДОМІНІК 777 у розмірі 642,00 грн. (платіжне доручення № 169 від 08.08.2013).
Виконання ухвали доручити Управлінню Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва..
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.О. Федоров
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 30.08.2013 |
Оприлюднено | 05.09.2013 |
Номер документу | 33284489 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Жернаков Михайло Володимирович
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Федоров М.О.
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Жернаков Михайло Володимирович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Жернаков Михайло Володимирович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні