ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ
УХВАЛА
про виправлення описок
29 серпня 2013 рокуСправа № 827/1210/13-а
Суддя Окружного адміністративного суду міста Севастополя Майсак О.І. , розглянувши у порядку письмового провадження питання про виправлення описок в постанові Окружного адміністративного суду м. Севастополя від 23 травня 2013 року по справі №827/1210/13-а за позовом Приватного підприємства «Кримбал-Трейд» до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя Державної податкової служби про визнання неправомірним та скасування податкового повідомлення-рішення № 0000591500 від 12.04.2013 року,
встановив:
Приватне підприємство «Кримбал-Трейд» звернулось до Окружного адміністративного суду міста Севастополя з позовною заявою до Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя Державної податкової служби про визнання неправомірним та скасування податкового повідомлення-рішення № 0000591500 від 12.04.2013 року. Вказує, що 28.04.2013 року позивачем було отримано податкове повідомлення-рішення № 0000591500 від 12.04.2013 року ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя ДПС про нарахування штрафу в розмірі 170,00 грн. Вважає, що оскаржуване рішення прийнято з порушенням норм діючого законодавства України.
Ухвалою від 29.04.2013 року відкрито провадження в адміністративній справі. Ухвалою від 29.04.2013 року закінчено підготовче провадження по справі та призначено до судового розгляду.
Постановою Окружного адміністративного суду м. Севастополя від 23 травня 2013 року адміністративний позов ПП «Кримбал-Трейд» задоволено повністю (а.с.39-42).
Ухвалою Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 31 липня 2013 року апеляційна скарга ДПІ у Балаклавському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі залишена без задоволення, постанова Окружного адміністративного суд м. Севастополя від 23 травня 2013 року у справі №827/1210/13-а - залишена без змін (а.с.70-71).
Відповідно до ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Судом встановлено: Предметом спору у справі №827/1210/13-а є визнання неправомірним та скасування податкового повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя Державної податкової служби № 0000591500 від 12.04.2013 року. Проте, при технічному виготовленні постанови Окружного адміністративного суду м. Севастополі від 23 травня 2013 року судом було допущено описку в пункті другому резолютивної частини, а саме було зазначено «Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Гагарінському районі м. Севастополя Державної податкової служби № 0000460222 від 13 грудня 2012 року» замість вірного «Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя Державної податкової служби № 0000591500 від 12.04.2013 року».
Таким чином вбачається наявність описки в резолютивній частині постанови Окружного адміністративного суду м. Севастополя від 23 травня 2013 року, щодо зазначення предмету спору, яка підлягає виправленню.
Керуючись статтями 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
1. Виправити описку в пункті другому резолютивної частини постанови Окружного адміністративного суду м. Севастополя від 23 травня 2013 року по справі №827/1210/13-а .
2. Викласти пункт другий резолютивної частини постанови Окружного адміністративного суду м. Севастополя від 23 травня 2013 року в наступній редакції: «Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя Державної податкової служби № 0000591500 від 12.04.2013 року».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили у порядку та строки передбачені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя О.І. Майсак
Суд | Окружний адміністративний суд міста Севастополя |
Дата ухвалення рішення | 29.08.2013 |
Оприлюднено | 16.09.2013 |
Номер документу | 33461699 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Севастополя
Майсак О.І.
Адміністративне
Севастопольський апеляційний адміністративний суд
Санакоєва Майя Анзорівна
Адміністративне
Севастопольський апеляційний адміністративний суд
Санакоєва Майя Анзорівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні