31/28-63
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
08.04.09 р. № 31/28-63
Господарський суд Донецької області у складі
Суддя господарськогосуду Донецької області Л.В. Ушенко, розглянувши позовну заяву
Закритого акціонерного товариства „ДМС – ЕКО” м.Донецьк
до відповідача Головного управління благоустрою та комунального обслуговування Донецької міської ради
до відповідача Управління комунальних ресурсів Донецької міської ради
про скасування свідоцтва про право власності на підвальне приміщення площею 307,7кв.м. в житловому будинку, розташованого по вул..Куйбишева,194 м.Донецьк та визнання недійсним договору купівлі – продажу підвального приміщення від 22.07.2007р, укладеного між ЗАТ „ДМС – ЕКО” та Управлінням комунальних ресурсів Донецької міської ради
ВСТАНОВИВ:
Закрите акціонерне товариство „ДМС – ЕКО” м.Донецьк звернулось із позовом до Головного управління благоустрою та комунального обслуговування Донецької міської ради та Управління комунальних ресурсів Донецької міської ради м.Донецьк про скасування свідоцтва про право власності на підвальне приміщення площею 307,7кв.м. в житловому будинку, розташованого по вул..Куйбишева,194 м.Донецьк та визнання недійсним договору купівлі – продажу підвального приміщення від 22.07.2007р, укладеного між ЗАТ „ДМС – ЕКО” та Управлінням комунальних ресурсів Донецької міської ради.
Як убачається із позовної заяви позивач звернулась до суду із вимогами про визнання недійсними договору купівлі – продажу, а також із вимогою про скасування свідоцтво про право вланості.
Відповідно до ст.58 ГПК України в одній позовній заяві може бути об'єднано кілька вимог, зв'язаними між собою підставою виникнення або поданими доказами.
Тобто, для об'єднання позовних вимог необхідна наявність умови: 1) зв'язаність вимог між собою підставою виникнення, тобто такі вимоги мають походити від загальної підстави; 2) зв'язаність вимог між собою поданими доказами.
Дані вимоги не пов'язані однаковими доказами, мотивуються різними обставинами та різними нормами матеріального права, є різними по своїй правовій природі.
Позовні вимоги позивача є послідовними обставинами за своєю суттю і тому не можуть вирішуватись в одному провадженні
Суд звертає увагу позивача, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду після усунення зазначених недоліків.
Враховуючи вище викладені обставини, керуючись, п. 5 ст. 63, ст. 86 ГПК України, господарський суд,-
УХВАЛИВ:
Повернути позовну заяву Закритого акціонерного товариства „ДМС – ЕКО” м.Донецьк до Головного управління благоустрою та комунального обслуговування Донецької міської ради та Управління комунальних ресурсів Донецької міської ради м.Донецьк про скасування свідоцтва про право власності на підвальне приміщення площею 307,7кв.м. в житловому будинку, розташованого по вул..Куйбишева,194 м.Донецьк та визнання недійсним договору купівлі – продажу підвального приміщення від 22.07.2007р, укладеного між ЗАТ „ДМС – ЕКО” та Управлінням комунальних ресурсів Донецької міської ради - без розгляду.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду з даним позовом після усунення недоліків.
Ухвала може бути оскаржена через Господарський суд Донецької області в апеляційному порядку протягом десяти днів або в касаційному порядку протягом одного місяця з дня її винесення.
Додаток: позовна заява з додатками на 28 аркушах, в тому числі платіжне доручення №114 від 18.03.2009р на суму 118грн та платіжне доручення №113 від 18.03.2009р на суму 85грн.
Суддя
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 08.04.2009 |
Оприлюднено | 18.04.2009 |
Номер документу | 3378585 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Ушенко Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні