cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98 У Х В А Л А
Справа № 910/17187/13 26.09.13
За позовом Приватного акціонерного товариства "Фортунат"
до Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Лафорт"
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Іванікін Анатолій Петрович
про відшкодування шкоди в порядку регресу в розмірі 16183,52 грн
Суддя Гулевець О.В.
Представники сторін:
Від позивача: Орловська В.А. (дов.)
Від відповідача: не з'явився
Від третьої особи: не з'явився
ОБСТАВИНИ СПРАВИ :
Позивач - Публічне акціонерне товариство "Фортунат" звернувся до Господарського суду міста Києва з вимогою до відповідача - Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Лафорт" про відшкодування шкоди в порядку регресу в розмірі 16183,52 грн.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 06.09.2013 р. порушено провадження у справі №910/17187/13, призначено її до розгляду у судовому засіданні на 26.09.2013р. та залучено до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Іванікіна Анатолія Петровича.
20.09.2013р. через відділ діловодства Господарського суду міста Києва від Мотроного (транспортного) страхового бюро України надійшла витребувана судом інформація по справі.
26.09.2013р. в судовому засіданні представник позивача - Приватного акціонерного товариства "Фортунат" підтримав заявлені позовні вимоги, а також надав письмові пояснення та частину витребуваних судом документів для долучення до матеріалів справи.
Представники відповідача - Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Лафорт" та третьої особи - Іванікіна Анатолія Петровича у судове засідання 26.09.2013р. не з'явились, вимог ухвали Господарського суду м. Києва № 910/17187/13 від 06.09.2013р. не виконали, про причини неявки суд не повідомили.
Оскільки нез'явлення у судове засідання повноважних представників відповідача та третьої особи та невиконання сторонами вимог суду перешкоджає повному, всебічному та об'єктивному розгляду справи, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України , суд -
У Х В А Л И В:
1. Розгляд справи №910/17187/13 відкласти на 29.10.2013 о 11:20 .
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду міста Києва за адресою: 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал судових засідань № 16.
2. Повторно зобов'язати сторін виконати вимоги ухвали Господарського суду міста Києва № 910/17187/13 від 06.09.2013 року, а саме:
Позивача:
- направити на адресу третьої особи - Іванікіна Анатолія Петровича (Київська область, Києво-Святошинський район, с. Хотів, Калініна, 45) копію позовної заяви з доданими до неї документами (докази направлення надати в судове засідання);
- документи, що підтверджують звернення позивача до відповідача з регресною вимогою та докази її відправлення;
- довідки (витяг, виписки) від органу статистики або державного реєстратора про знаходження позивача та відповідача в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців станом на день розгляду справи;
- надати суду оригінали доданих до позовної заяви документів для огляду в судовому засіданні;
Відповідача надати суду:
- відзив на позовну заяву і всі документи, що підтверджують заперечення проти позову. Відзив повинен містити мотиви повного або часткового відхилення вимог позивача з посиланням на чинне законодавство України;
- документи, які підтверджують те, що Іванікіна А.П. здійснював керування транспортним засобом марки "LDV", державний реєстраційний номер АА 2704 НК на законних підставах;
- оригінал та належним чином завірену копію Полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів щодо транспортного засобу - автомобіля марки "LDV", державний реєстраційний номер АА 2704 НК станом на 14.02.2012р.;
- оригінал та належним чином завірену копію технічного паспорту транспортного засобу марки "LDV", державний реєстраційний номер АА 2704 НК;
Третю особу надати суду:
- письмові пояснення по суті спору з наданням доказів на підтвердження викладених в поясненнях обставин;
- оригінал та належним чином завірену копію Полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів щодо транспортного засобу - автомобіля марки "LDV", державний реєстраційний номер АА 2704 НК станом на 14.02.2012р.;
- оригінал та належним чином завірену копію технічного паспорту транспортного засобу марки "LDV", державний реєстраційний номер АА 2704 НК.
Сторонам надати суду на день слухання справи довідки обслуговуючих банківських установ про наявність розрахункових рахунків із зазначенням МФО банків, а також надати суду на підтвердження статусу юридичної особи установчі документи, свідоцтво про державну реєстрацію (перереєстрацію), довідки з органів статистики про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (в оригіналах і копіях).
3. Попередити позивача, що у разі ненадання господарському суду без поважних причин витребуваних судом документів або нез'явлення його представника у судове засідання, позов відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 81 ГПК України буде залишений без розгляду.
4. Повторно зобов'язати Моторне (транспортне) страхове бюро України (м. Київ, Русанівський бульвар, 8; поштова адреса: 02002, Київ-2, а/с 272) надати суду до 29.10.2013 року відомості щодо того, чи було застраховано цивільно-правову відповідальність Іванікіна Анатолія Петровича (Київська область, Києво-Святошинський район, с. Хотів, Калініна, 45), як власника чи водія транспортного засобу - автомобіля марки "LDV", державний реєстраційний номер АА 2704 НК у Приватному акціонерному товаристві "Страхова компанія "Лафорт " станом на 14.02.2012р.
5. Явка уповноважених представників сторін в судове засідання обов'язкова.
Учасникам провадження у справі документи подавати через канцелярію Господарського суду міста Києва у прошитому та пронумерованому вигляді з описом.
Суддя О.В. Гулевець
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 26.09.2013 |
Оприлюднено | 01.10.2013 |
Номер документу | 33804616 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Гулевець О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні