Ухвала
від 10.10.2013 по справі 18/5005/6997/2012
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

10.10.13р. Справа № 18/5005/6997/2012

За заявою Феодосійської філії Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрація Феодосійського морського порту)

У справі

За позовом Керченського транспортного прокурора в інтересах держави в особі:

П.1: Міністерства інфраструктури України, м. Київ

П.2: Державного підприємства "Феодосійський морський торговельний порт", м. Феодосія

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будпостачпром", м. Кривий Ріг

про стягнення збитків

Суддя Петрова В.І.

СУТЬ СПОРУ:

У серпні 2012р. Керченський транспортний прокурор звернувся до господарського суду Дніпропетровської області в інтересах держави в особі позивача 1: Міністерства інфраструктури України та позивача 2: Державного підприємства "Феодосійський морський торговельний порт" з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будпостачпром" про стягнення збитків у розмірі 25 220,70 грн.

Рішенням господарського суду від 27.09.2012р. позов задоволено, стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Будпостачпром" на користь Державного підприємства "Феодосійський морський торговельний порт" збитки в сумі 25 220,70 грн., а також стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю "Будпостачпром" на користь Державного бюджету України в особі управління Державної казначейської Служби України у Жовтневому районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області судовий збір в сумі 1 609,50 грн.

15.10.2012р. на виконання даного рішення видано накази за №18/5005/6997/2012.

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 22.11.2012р. рішення господарського суду від 27.09.2012р. залишено без змін.

07.10.2013р. від Феодосійської філії Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрація Феодосійського морського порту) надійшла заява про заміну сторони у виконавчому провадженні №35965743 по справі №18/5005/6997/2012 - стягувача Державного підприємства "Феодосійський морський торговельний порт" на його правонаступника - Державне підприємство "Адміністрація морських портів України" в особі Феодосійської філії Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрація Феодосійського морського порту). В обгрунтування поданої заяви зазначає, що у відповідності до положень наказу Міністерства інфраструктури України від 19.03.2013р. № 163 "Про заходи щодо реорганізації державних підприємств морського транспорту та утворення державного підприємства "Адміністрація морських портів України", реорганізовано державні підприємства морського транспорту за переліком згідно з додатком шляхом виділу стратегічних об'єктів портової інфраструктури, іншого майна прав та обов'язків стосовно них відповідно до розподільчих балансів та утворено внаслідок виділу державне підприємство "Адміністрація морських портів України". Установлено, що дане підприємство є правонаступником державних підприємств морського транспорту, зазначених в пункті 1 цього наказу, у частині майна, прав та обов'язків відповідно до розподільчих балансів.

Суд, розглянувши заяву, вважає підстави достатніми для її прийняття до розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст. ст. 25, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

Прийняти заяву Феодосійської філії Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрація Феодосійського морського порту) про заміну сторони у виконавчому провадженні до розгляду та призначити її розгляд у засіданні на 22.10.2013р. о 10:30год. Засідання відбудеться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1А (кабінет №29).

Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.

Суддя В.І. Петрова

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення10.10.2013
Оприлюднено14.10.2013
Номер документу34051382
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —18/5005/6997/2012

Ухвала від 22.10.2013

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Петрова Валентина Іванівна

Ухвала від 10.10.2013

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Петрова Валентина Іванівна

Постанова від 22.11.2012

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Євстигнеєв Олександр Сергійович

Ухвала від 02.11.2012

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Євстигнеєв Олександр Сергійович

Рішення від 10.10.2012

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Петрова Валентина Іванівна

Ухвала від 28.08.2012

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Петрова Валентина Іванівна

Ухвала від 15.08.2012

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Петрова Валентина Іванівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні