cpg1251
8.2.1
УХВАЛА
Про залишення позовної заяви без руху
28 жовтня 2013 рокуСправа № 812/8892/13-а
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Ушаков Т.С., перевіривши матеріали адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрхімпоставка» до Державної податкової інспекції у м. Сєвєродонецьку Головного управління Міндоходів у Луганській області про визнання нечинним та скасування податкового повідомлення-рішення від 25.04.2013 № 0000272200,-
ВСТАНОВИВ:
24 жовтня 2013 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрхімпоставка» до Державної податкової інспекції у м. Сєвєродонецьку Головного управління Міндоходів у Луганській області про визнання нечинним та скасування податкового повідомлення-рішення від 25.04.2013 № 0000272200.
З матеріалів позову вбачається, що позивачем замість оригіналу документу про сплату судового збору надано копію квитанції № 147 від 22.10.2013 на суму 80,71 грн.
Відповідно до ч. 3 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Згідно листа Вищого адміністративного суду України від 18 січня 2012 року №165/11/13-12 адміністративними позовами майнового характеру є вимоги щодо протиправності рішень про визначення грошових зобов'язань платників податків, про зменшення суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, про стягнення адміністративно-господарських та інших штрафних санкцій тощо.
Таким чином, звернені до суду вимоги про скасування рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень, безпосереднім наслідком яких є зміна складу майна позивача, є майновими.
З матеріалів адміністративного позову вбачається, що позивач оскаржує податкове повідомлення-рішення від 25.04.2013 № 0000272200, тобто позивачем заявлено вимоги майнового характеру.
Згідно ч. 1 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» (в редакції, яка діяла до 23.10.2013) судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» (в редакції, яка діяла до 23.10.2013) ставка судового збору за подання адміністративного позову майнового характеру встановлена у розмірі 1 відсотку розміру майнових вимог, але не менше 0,1 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 2 розмірів мінімальних заробітних плат.
З 01.01.2013 мінімальна заробітна плата складає 1 147,00 грн.
Згідно з ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі вищезазначеного, суддя дійшов висновку, що дану позовну заяву необхідно залишити без руху.
Керуючись ст.ст. 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрхімпоставка» до Державної податкової інспекції у м. Сєвєродонецьку Головного управління Міндоходів у Луганській області про визнання нечинним та скасування податкового повідомлення-рішення від 25.04.2013 № 0000272200 залишити без руху.
Надати строк до 11 листопада 2013 року для усунення недоліків шляхом надання оригіналу документу про сплату судового збору по вимогам майнового характеру.
У разі невиконання зазначених вимог позовну заяву буде повернуто позивачу.
Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху надіслати позивачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
СуддяТ.С. Ушаков
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.10.2013 |
Оприлюднено | 29.10.2013 |
Номер документу | 34389594 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
Т.С. Ушаков
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні