cpg1251
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
----------------------
У Х В А Л А
про повернення апеляційної скарги
22 жовтня 2013 р.Справа № 815/1388/13-а
Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Коваль М.П., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Селянського фермерського господарства «Нове життя» на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 28 березня 2013 року по справі № 815/1388/13-а за адміністративним позовом Білгород-Дністровської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби до Селянського фермерського господарства «Нове життя» про стягнення заборгованості по податку з доходів фізичних осіб у загальному розмірі 49 267, 11 грн., -
В С Т А Н О В И В:
Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 28 березня 2013 року задоволено позов Білгород-Дністровської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби та стягнуто з Селянського фермерського господарства «Нове життя» заборгованість по податку з доходів фізичних осіб у загальному розмірі 49 267 грн. 11 коп.
29 липня 2013 року на зазначену постанову суду відповідачем подано апеляційну скаргу.
Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 08 серпня 2013 року апеляційна скарга Селянського фермерського господарства «Нове життя» була залишена без руху та наданий термін для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги шляхом надіслання на адресу суду документу про сплату судового збору.
Копія ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду про залишення без руху апеляційної скарги була відправлена на адресу апелянта вказану ним в апеляційній скарзі та зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб - підприємців (вул. Котовського, 80, Крутоярівка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67722), що підтверджується наявними в матеріалах справи супровідним листом (а.с.77) та отримана за вказаної адресою 20 серпня 2013 року, що підтверджується повідомленням про вручення копії зазначеної ухвали (а.с.78).
Разом з тим, оскільки, на повідомленні про врученні поштового відправлення, який надійшов до суду, був відсутній підпис уповноваженої особи СФГ «Нове життя», ухвалою від 03 вересня 2013 року, скаржнику був продовжений строк для усунення недоліків апеляційної скарги та на його адресу було повторно скеровано копію ухвали про залишення апеляційної скарги без руху від 08 серпня 2013 року.
З матеріалів справи вбачається, що копію ухвали про залишення апеляційної скарги без руху від 08 серпня 2013 року та копію ухвали від 03 вересня 2013 року про продовження строків для усунення недоліків апеляційної скарги було отримано СФГ «Нове життя» - 05 жовтня 2013 року, що підтверджується відповідним підписом уповноваженої особи на повідомленні про вручення поштового відправлення (а.с.81).
Проте, станом на 21 жовтня 2013 року, скаржником не виконано вимоги ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду про залишення апеляційної скарги без руху та не усунуто недоліків апеляційної скарги .
Відповідно до ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 цього Кодексу, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу.
За приписами ст.108 КАС України якщо апелянтом не усунені недоліки апеляційної скарги, яку залишено без руху, вона повертається особі, яка її подала.
На підставі наведеного, зважаючи на те, що скаржником не виконано вимоги ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду про залишення апеляційної скарги без руху, при наявності у останнього достатнього часу для виконання вимог ухвали та усунення недоліків апеляційної скарги, суддя приходить до висновку про наявність підстав для повернення апеляційної скарги скаржнику.
Керуючись ст.ст. 108, 187, 189 КАС України,-
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Селянського фермерського господарства «Нове життя» на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 28 березня 2013 року по справі № 815/1388/13-а за адміністративним позовом Білгород-Дністровської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби до Селянського фермерського господарства «Нове життя» про стягнення заборгованості по податку з доходів фізичних осіб у загальному розмірі 49 267, 11 грн. - повернути особі, яка її подала.
Копію ухвали про повернення апеляційної скарги із доданими до скарги матеріалами (крім апеляційної скарги) направити особі, яка подала апеляційну скаргу. Іншим особам, які беруть участь у справі, надіслати копію відповідної ухвали.
Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України, у відповідності до чинного законодавства.
Суддя: /М.П. Коваль/
Суд | Одеський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 22.10.2013 |
Оприлюднено | 31.10.2013 |
Номер документу | 34449488 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський апеляційний адміністративний суд
Коваль М.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні