Справа № 278/ 3730/ 13- ц
У Х В А Л А
іменем України
04 листопада 2013 року, Житомирський районний суд Житомирської області в складі:
головуючого судді - Мокрецького В.І. ,
з участю секретаря судового засідання - Фурман О.А. ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання частково недійсним свідоцтва про право на спадщину, -
В С Т А Н О В И В :
Позивач просить суд визнати частково недійсним свідоцтва про право на спадщину після смерті його бабусі ОСОБА_4, яке видане на ім'я відповідачів, а саме ОСОБА_2 та ОСОБА_3. В судовому засіданні останній зазначив, що спірне свідоцтво він просить визнати недійсним в ? частині спадкового майна, як за спадкоємцем за правом представлення після смерті батька ОСОБА_5, якому ? частина спідкового майна ОСОБА_4 належала за заповітом, складеним останньою.
Відповідачі заперечили проти позову, оскільки вважають, що позивачу може належати 1/9, а не 1/2 частина спадкового майна, та не за заповітом, а за законом.
Проте, як вбачається зі змісту позовної заяви, позивачем не вказано в якій саме частині останній просить визнати недійсним спірне свідоцтво про право відповідачів на спадщину після смерті ОСОБА_4.
Окрім цього, позивач в обґрунтування своїх вимог вказує, що він має право на спадщину згідно до ст. 1266 ЦК України, тобто спадкування за правом представлення на ту частину спадщини, яка належала б за законом його батьку. Разом з тим, у позові та в суді він вказує, що ? частина спадкового майна належала батьку за заповітом. Інакше кажучи обґрунтування позивачем своїх вимог є суперечливим.
Отже, позовні вимоги є не конкретними, тобто не зазначено в якій частині необхідно визнати недійсним спірне свідоцтво про право відповідачів на спадщину, а також незрозуміло чи має позивач право на частину спадкового майна, яке належало його батьку за заповітом чи за законом .
За таких обставин, суд вважає, що зміст позову не відповідає ст. 119 ЦПК України, а тому його необхідно залишити без руху та надати позивачеві строк для усунення вищевказаних недоліків.
Керуючись ст. ст. 119, 207 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання частково недійсним свідоцтва про право на спадщину залишити без руху , про що повідомити позивача, надавши йому строк 5 днів з дня отримання даної ухвали для усунення зазначених недоліків.
У відповідності до п. 8 ст. 207 ЦПК України, якщо позивач не усуне дані недоліки у встановлений судом строк, то його позов буде залишено без розгляду.
Суддя:
Суд | Житомирський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 04.11.2013 |
Оприлюднено | 13.11.2013 |
Номер документу | 34716108 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Житомирський районний суд Житомирської області
Мокрецький В. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні