Ухвала
від 22.04.2009 по справі 2-11/10967-2008
СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

2-11/10967-2008

       

СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ  АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ   СУД

Ухвала

21 квітня 2009 року  Справа № 2-11/10967-2008

          

                    Севастопольський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді                                                  Голика В.С.,

суддів                                                                      Лисенко В.А.,

                                                                                          Сотула В.В.,

розглянувши апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Кримбудпроект" на рішення господарського суду Автономної Республіки Крим (суддя Потопальський С.С.) від 05.02.2009 року у справі № 2-11/10967-2008

за позовом           відкритого акціонерного товариства Акціонерного банку "Укргазбанк" (вул. Червоноармійська, 39,Київ 1,01004)

в особі Сімферопольської філії відкритого акціонерного товариства  Акціонерний банк "Укргазбанк" (вул. Гоголя, 68,Сімферополь,95051)

до           товариства з обмеженою відповідальністю "Кримбудпроект" (пров. Елеваторний, 4,Сімферополь,95040)

    

про стягнення 222011,84 грн.

                                                            ВСТАНОВИВ:

    Рішенням господарського суду  Автономної Республіки Крим від  05 лютого 2009 року у справі №  2-11/1067-2008 (суддя Потопальський С.С.)  позов задоволений у повному обсязі.

  З товариства з обмеженою відповідальністю «Кримбудпроект»на користь відкритого акціонерного товариства Акціонерний банк «Укргазбанк»стягнуто 108173,04 грн. заборгованості за простроченим кредитом, 3249,55 грн. заборгованості за строковими відсотками, 5920,90 грн. заборгованості за простроченими відсотками, 421,89 грн. заборгованості за комісію, 6 607,94 грн. пені.

    Вирішено питання про розподіл судових витрат.

   Не погодившись з рішенням суду, товариство з обмеженою відповідальністю «Кримбудпроект»звернулось до Севастопольського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить рішення суду скасувати, а також клопоче про відновлення  строку подачі  апеляційної скарги.

  Суд вважає можливим задовольнити клопотання відповідача про відновлення процесуального строку подання апеляційної скарги, оскільки трьохмісячний строк, встановлений статтею 93 Господарського процесуального кодексу України, протягом якого можливо відновлення пропущеного строку подання апеляційного подання, заявником не порушено.

  Керуючись статтями 46, 86, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, суд

                                                            УХВАЛИВ:

    Відновити товариству з обмеженою відповідальністю «Кримбудпроект»строк для подання апеляційної скарги.

   Прийняти апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Кримбудпроект" до провадження Cевастопольського апеляційного господарського суду та призначити справу до розгляду на 21 травня 2009 року о 11 год. 30 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Севастополь, вул. Суворова,21.

    Зобов'язати  товариство з обмеженою відповідальністю «Кримбудпроект» надати судовій колегії доказі сплати державного мита у встановлених порядку і розмірі.

Головуючий суддя                                                  В.С. Голик

Судді                                                                                В.А. Лисенко

                                                                                В.В.Сотула

З оригіналом згідно

Помічник судді                                                                  М.Є. Пекарнікова

СудСевастопольський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення22.04.2009
Оприлюднено07.05.2009
Номер документу3503952
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —2-11/10967-2008

Ухвала від 02.04.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Черногуз А.Ф.

Ухвала від 27.03.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Черногуз А.Ф.

Ухвала від 12.02.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Черногуз А.Ф.

Ухвала від 06.12.2018

Господарське

Господарський суд Київської області

Лилак Т.Д.

Ухвала від 07.11.2018

Господарське

Господарський суд Київської області

Лилак Т.Д.

Ухвала від 22.04.2009

Господарське

Севастопольський апеляційний господарський суд

Сотула В.В.

Ухвала від 16.03.2009

Господарське

Севастопольський апеляційний господарський суд

Лисенко В.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні