Ухвала
від 24.09.2013 по справі 762/3168/13-ц
БАЛАКЛАВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

справа № 762/3168/13-ц

провадження № 2/762/1688/13

БАЛАКЛАВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

У Х В А Л А

« 24» вересня 2013 року м. Севастополь

Суддя Балаклавського районного суду міста Севастополя Дибець О.М., розглянувши матеріали цивільної справи

за позовною заявою Комунального закладу «Міська лікарня № 1 ім. М.І. Пірогова» до ОСОБА_1 про відшкодування витрат на лікування особи, яка потерпіла від злочину,

за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, завданої ушкодженням здоров’я, та відшкодування моральної шкоди,

за позовною заявою ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про відшкодування майнової та моральної шкоди,

в с т а н о в и в :

Позивачі звернулись із зазначеними позовними заявами до Балаклавського районного суду міста Севастополя у кримінальній справі за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

Ухвалою колегії суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду міста Севастополя від 20 серпня 2013 року вирок Балаклавського районного суду міста Севастополя від 11 березня 2013 року у частині вирішених цивільних позовів скасований, справу у цій частині передано на новий судовий розгляд в порядку цивільного судочинства.

З дотриманням порядку, передбаченого статтею 11 1 ЦПК України, справу, яку оформлено відповідно до вимог абзацу 2 пункту 3.3. Інструкції з діловодства в місцевому загальному суді, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України N 68 від 27 червня 2006 року, було передано у провадження судді Балаклавського районного суду міста Севастополя Дибець О.М.

Дійшовши таких висновків, суд, ураховуючи положення ст.ст. 35, 36 ЦПК України і зважаючи на зміст виниклих правовідносин, за власною ініціативою має вирішити питання про залучення в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог страховика за договором обов’язкового страхування цивільної відповідальності власника наземного транспортного засобу.

На підставі викладеного і керуючись вимогами ст. ст. 35, 36, 156, 208-210 Цивільного процесуального кодексу України,

у х в а л и в :

Прийняти цивільну справу до провадження Балаклавського районного суду міста Севастополя (головуючий суддя - Дибець О.М.).

Судове засідання (без проведення попереднього засідання) призначити на « 14» годин « 30» хвилин « 31» жовтня 2013 року , яке відбудеться у залі судового засідання Балаклавського районного суду міста Севастополя (99042, м. Севастополь, вул. Каліча, 25, каб. № 7).

У порядку, передбаченому ст.ст. 35, 36 Цивільного процесуального кодексу України, залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АХА Страхування» (ідентифікаційний код юридичної особи 20474912; місцезнаходження юридичної особи: 04070, м. Київ, Подільський район, вул. Іллінська, будинок 8).

Викликати у судове засідання осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Дибець О.М.

Витяг про процесуальні права та обов’язки осіб, які беруть участь у цивільній справі, встановлені статтями 10, 11, 27 і 31 Цивільного процесуального кодексу України

1. Цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін.

2. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, мають рівні права щодо подання доказів, їх дослідження та доведення перед судом їх переконливості.

3. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

4. Суд сприяє всебічному і повному з'ясуванню обставин справи: роз'яснює особам, які беруть участь у справі, їх права та обов'язки, попереджує про наслідки вчинення або невчинення процесуальних дій і сприяє здійсненню їхніх прав у випадках, встановлених цим Кодексом.

5. Суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

6. Особа, яка бере участь у справі, розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи (за винятком тих осіб, які не мають цивільної процесуальної дієздатності), в інтересах яких заявлено вимоги.

7. Суд залучає відповідний орган чи особу, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб, якщо дії законного представника суперечать інтересам особи, яку він представляє.

8. Особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом.

9. Особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться - до початку розгляду справи по суті.

10. Сторони (позивач та відповідач, їх представники) мають рівні процесуальні права і обов'язки.

11. Позивач має також право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов.

12. Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу.

13. Кожна із сторін має право вимагати виконання судового рішення в частині, що стосується цієї сторони.

14. Особи, які беруть участь у справі, зобов’язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов’язки.

СудБалаклавський районний суд міста Севастополя
Дата ухвалення рішення24.09.2013
Оприлюднено20.01.2014
Номер документу35141134
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —762/3168/13-ц

Ухвала від 23.12.2013

Цивільне

Апеляційний суд міста Севастополя

Володіна Л. В.

Ухвала від 04.12.2013

Цивільне

Апеляційний суд міста Севастополя

Володіна Л. В.

Рішення від 01.11.2013

Цивільне

Балаклавський районний суд міста Севастополя

Дибець О. М.

Ухвала від 24.09.2013

Цивільне

Балаклавський районний суд міста Севастополя

Дибець О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні