ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

13 листопада 2013 року м. Київ№ 826/17957/13-а Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Маруліна Л.О., ознайомившись з поданням

Державної податкової інспекції у Голосіївському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві доТовариства з обмеженою відповідальністю "Біовак Україна" про підтвердження обгрунтованості арешту майна ,

В С Т А Н О В И В:

13 листопада 2013 року об 15 год. 31 хв. до Окружного адміністративного суду м. Києва звернулась Державна податкова інспекція у Голосіївському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві з поданням до Товариства з обмеженою відповідальністю "Біовак Україна" .

Подання Державної податкової інспекції у Голосіївському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві містить вимогу, передбачену п. 2 ч. 1 ст. 183-3 Кодексу адміністративного судочинства України та відповідає ч. 2 ст. 183-3 Кодексу адміністративного судочинства України.

Беручи до уваги вищенаведене, враховуючи особливості провадження у справах за зверненням органів державної податкової служби, визначені ст. 183-3 КАС України, суддя вважає подані матеріали та повідомлені обставини достатніми для відкриття провадження у справі та призначення її до судового розгляду.

Керуючись вимогами ст.ст. 183-3, 106, 107, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

У Х В А Л И В:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі, яка буде розглядатись суддею Маруліною Л.О. одноособово.

2. Призначити судовий розгляд справи на 15 листопада 2013 року об 10 год. 30 хв.

3. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1, зал судового засідання № 42 (блок в).

4. Витребувати від заявника:

- оригінали всіх документів, що долучені до подання (зокрема, рішення про застосування адміністративного арешту майна);

- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору.

5. Запропонувати Товариству з обмеженою відповідальністю "Біовак Україна" подати суду письмові пояснення щодо подання та всі докази на їх підтвердження, які у нього наявні.

6. Попередити сторін, що неявка сторін у судове засідання не перешкоджає розгляду подання.

7. Повідомити учасників процесу про винесення даної ухвали та видати її копії з витягом про процесуальні права і обов'язки повноважним представникам.

8. Питання строку звернення до суду буде розглянуто в судовому засіданні.

Ухвала не підлягає оскарженню та відповідно до ч. 6 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили з моменту її постановлення.

Суддя Л.О. Маруліна

Інформація про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

Дата ухвалення рішення 13.11.2013
Оприлюднено 18.11.2013

Судовий реєстр по справі 826/17957/13-а

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 19.03.2014 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 25.02.2014 Київський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 25.02.2014 Київський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 25.02.2014 Київський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 25.02.2014 Київський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 15.11.2013 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Окрема ухвала від 15.11.2013 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 13.11.2013 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 826/17957/13-а

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону