2/63
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел.230-31-34
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2/63
28.04.09
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Градінвест»
до 1) Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації
2) Шевченківської районної у м. Києві ради
3) Комунального підприємства «Київське міське бюро технічної
iнвентаризацiї та реєстрації прав власності на об'єкти нерухомого майна»
про визнання права власності
Суддя Домнічева І.О.
Представники:
Від позивача: Сидорченко М., Киселевич Ю.
Від відповідача 1: Щербина С.
Від відповідача 2: не з'явився
Від відповідача-3: не з'явилися
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Градінвест»(позивач) звернулося з позовом до Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації (відповідач 1), Шевченківської районної у м. Києві ради (відповідач 2) та до Комунального підприємства «Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна»(відповідач 3) про визнання права власності на нежитловий будинок № 8 (літ. „Б”) по проспекту Перемоги у м. Києві, загальною площею 1 470,8 кв. м. та здійснення державної реєстрації права власності на вказаний будинок за Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Градінвест».
Ухвалою суду від 26.03.2009р. було порушено провадження у справі та призначено розгляд справи на 14.04.2009р.
Позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що на підставі договору № 20/04 про інвестування будівництва багатоповерхового житлового, торгово-офісного комплексу з паркінгом за адресою Проспект Перемоги №8 та 8-А від 30.06.2004р., укладеного між відповідачем 1 та ЗАТ «Торговий дім «Інтерсервіс», відповідно до умов якого сторони зобов'язувалися спільно діяти з метою реалізації інвестиційного проекту по знесенню аварійних будинків по проспекту Перемоги №8 та 8-А в м. Києві, проектуванню та будівництву житлового торгово-офісного комплексу за вказаною адресою.
16 березня 2007р. між сторонами вищенаведеного договору та позивачем було укладено «Договір про заміну сторони у договорі»№03-1/07, відповідно до умов якого ЗАТ «Торговий дім «Інтерсервіс» у інвестиційному договорі було замінено на позивача.
03 квітня 2007р. між відповідачем-1 та позивачем було укладено Договір №05/07 про інвестування будівництва багатоповерхового житлово-готельного торгово-офісного комплексу з паркінгами розташованого за адресою: м. Київ, Шевченківський район, проспект Перемоги, №8 та №8-А», яким викладено вищенаведений інвестиційний договір в новій редакції.
Відповідно до умов інвестиційного договору в новій редакції, відповідач-1 зобов'язувався передати у власність непридатний для проживання житловий будинок № 8 та аварійний нежитловий будинок № 8-А по проспекту Перемоги у місті Києві (пп.3.3.10 –3.3.11. інвестиційного договору в новій редакції), а позивач виконувати функції замовника будівництва та фінансувати проектування та будівництво.
Представники позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримали повністю, а також надали суду додаткові обґрунтування та докази по справі, якими обґрунтовують порушення прав позивача з боку відповідача 3.
Відповідач 1 надав відзив на позовну заяву, в якому проти задоволення позовних вимог заперечує з огляду на те, що відповідачем 1 повністю виконано свої обов'язки передбачені інвестиційним договором, та позивачем не доведено порушення його прав з боку відповідача 1.
Відповідач 3 в судове засіданні не з'явився, про час та місце слухання справи належним чином повідомлений.
У судовому засіданні 14.04.2009 року, судом було оголошено перерву до 28.04.2009 року, та зобов'язано позивача до 28.04.2009 року надати відповідачу 1 копії документів, якими позивач обґрунтовує свої позовні вимоги.
В судовому засіданні, призначеному на 28.04.2009р., за згодою сторін оголошено вступну та резолютивну частини рішення.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши наявні у матеріалах справи докази, оглянувши в судових засіданнях оригінали документів, копії яких знаходяться в матеріалах справи, Господарський суд міста Києва
ВСТАНОВИВ:
30.06.2004р. між відповідачем 1 та ЗАТ «Торговий дім «Інтерсервіс»був укладений Договір №20/04 про інвестування будівництва багатоповерхового житлового, торгово-офісного комплексу з паркінгом за адресою проспект Перемоги №8 та 8-А, відповідно до умов якого сторони зобов'язувалися спільно діяти з метою реалізації інвестиційного проекту по знесенню аварійних будинків по проспекту Перемоги №8 та 8-А, проектуванню та будівництву житлового торгово-офісного комплексу за вказаною адресою.
15 березня 2007р. позивачем та сторонами вказаного вище інвестиційного договору укладено договір про заміну сторони у договорі №03-1/07, відповідно до умов якого ЗАТ «Торговий дім «Інтерсервіс»у первісному інвестиційному договорі було замінено на позивача.
03 квітня 2007р. між відповідачем-1 та позивачем було укладено договір №05/07 про інвестування будівництва багатоповерхового житлово-готельного торгово-офісного комплексу з паркінгами розташованого за адресою: м. Київ, Шевченківський район, проспект Перемоги, №8 та №8-А, яким викладено вищенаведений первісний інвестиційний договір в новій редакції.
Відповідно до п. 2.2. інвестиційного договору у новій редакції, відповідач-1 передавав позивачу функції замовника будівництва вказаного комплексу по організації проектування та будівництва, а також на підставі п.п.3.3.10.-3.3.11. та розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 10.11.2003р. №2083 та від 20.10.2004р. №1907 зобов'язувався забезпечити передачу у власність непридатний для проживання житловий будинок №8 та аварійний нежитловий будинок №8-А по проспекту Перемоги у місті Києві.
Відповідно до п. 3.3. інвестиційного договору у новій редакції, відповідач-1 зобов'язувався надати позивачу погодження на оформлення права користування або права власності на земельну ділянку за адресою м. Київ, Шевченківський район, проспект Перемоги, № 8 та №8 літ. А, для будівництва об'єкта, а також сприяти у відведенні позивачу земельних ділянок, розташованих під будинками №8 та №8 літ А по проспекту Перемоги.
Згідно із п. 3.3.7. інвестиційного договору у новій редакції, відповідач 1 зобов'язався сприяти позивачу в забезпеченні отримання документу, що посвідчує право користування або право власності на земельну ділянку для будівництва комплексу згідно із інвестиційним договором.
Пунктом 3.3.19. інвестиційного договору в новій редакції, передбачено, що відповідач 1 зобов'язаний у разі необхідності, видавати позивачу відповідні довідки, звіти, інші документи, а також довіреності необхідні для виконання позивачем своїх функцій передбачених інвестиційним договором.
Позивач, в свою чергу, зобов'язувався виконувати передані функції замовника будівництва, компенсувати балансоутримувачам залишкову балансову вартість зазначених будинків №8 та №8 -А по проспекту Перемоги в м. Києві, прийняти участь у розвитку соціальної сфери Шевченківського району сплатою пайового внеску, за рахунок власних та/або залучених коштів здійснити знесення вказаних будинків, профінансувати у повному обсязі відведення земельної ділянки під будівництво, проектування та будівництво вищевказаного комплексу (п.3.6. інвестиційного договору у новій редакції).
Спірний нежитловий будинок №8-А належав до комунальної власності територіальної громади Шевченківського району міста Києва, відповідно до Рішення Київської міської ради від 27.12.2001р. №208/1642 «Про формування комунальної власності територіальних громад районів міста Києва».
Рішенням від 8 листопада 2007р. №317 відповідач 2 надав згоду на передачу позивачу у власність будинків за адресою проспект Перемоги, 8 та 8-А у Шевченківському районні м. Києва, на умовах знесення аварійних будинків за рахунок власних коштів та компенсації їх залишкової балансової вартості балансоутримувачам.
За результатами технічної інвентаризації, проведеної відповідачем 3 у відповідності до Наказу Держбуду України від 24.05.2001р. № 127 "Про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна", було з'ясовано, що житловий будинок №8 по проспекту Перемоги має ще літеру «А», а нежитловий будинок №8, що раніше мав літеру «А»по проспекту Перемоги у м. Києві, має літ. «Б», замість літ. «А». З урахуванням цього, ці будинки у подальшому почали зазначати в документах з урахуванням останніх даних технічної інвентаризації відповідача 3.
Рішенням від 24 квітня 2008р. №424 відповідач 2 у зв'язку з аварійним станом та непридатністю для подальшого використання надав згоду на передачу у власність позивачу будинків №8 літ. А та №8 літ. Б на умовах знесення за рахунок власних коштів та компенсації їх залишкової балансової вартості балансоутримувачу, а також доручила відповідачу-1 та балансоутримувачу (КП «Керуюча дирекція» Шевченківської районної у місті Києві ради) вчинити дії на виконання вказаного рішення.
21 серпня 2008 року, позивачем та відповідачем 1 було укладено додаткову угоду №1 до інвестиційного договору у новій редакції, згідно з умовами якої (п.п. 1.1., 1.2., 1.3.,1.5., 1.6.) було змінено саму назву цього інвестиційного договору, а також по всьому його тексту змінено номера будинків по проспекту Перемоги, що підлягають передачі у власність позивачу з №8 та №8-А на будинок №8 літ А та будинок №8 літ. Б.
Розпорядженням Голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації №1038 від 07 липня 2008р. було створено комісію з приймання-передачі у власність позивачу будинку №8 літ. Б по проспекту Перемоги у м. Києві та доручено балансоутримувачу - КП «Керуюча дирекція»Шевченківської районної у місті Києві ради передати у власність Позивачу за актом приймання-передачі основних фондів по формі ОЗ-1 аварійний нежитловий будинок №8 літ. Б загальною площею 1 750,0 кв. м., після сплати позивачем залишкової балансової вартості будинку в сумі 274 916,00грн.
На підставі вищенаведеного Розпорядження Голови Шевченківської районної у м. Києві державної адміністрації та рахунку-фактури №455 від 11 червня 2008р., позивач платіжним дорученням від 12 червня 2008р. №138 оплатив залишкову балансову вартість буд. №8 літ. Б по проспекту Перемоги у м. Києві в сумі 296 722,00 грн. на рахунок балансоутримувача - КП «Керуюча дирекція»Шевченківської районної у м. Києві ради.
25 липня 2008р. за Актом приймання-передачі основних фондів по формі ОЗ-1 КП «Керуюча дирекція»Шевченківської районної у місті Києві ради передало у власність позивачу (в тому числі на баланс) нежитловий будинок №8 літ. Б по проспекту Перемоги у м. Києві.
Позивач на підставі п. 3.6.17. інвестиційного договору у новій редакції також сплатив внесок на розвиток соціальної сфери Шевченківського району міста Києва в розмірі 1 000 000,00грн.
Таким чином, позивач на підставі інвестиційного договору та акту приймання-передачі, набув право власності на оспорюваний нежитловий будинок по Проспекту, 8 літ. Б в м. Києві.
Враховуючи умови інвестиційного договору в новій редакції по виконанню позивачем функцій замовника будівництва, вимоги ст. 22 Закону України «Про основи містобудування», п.п. 3.3.1, 3.4.1. Правил забудови м. Києва, затверджених рішенням Київради №11/2587 від 25.01.2005р., знести будівлю (споруду) має право виключно її власник, а право на забудову (будівництво) полягає у можливості власника, користувача земельної ділянки здійснювати на ній у порядку, встановленому законом, будівництво об'єктів містобудування, перебудову або знесення будинків та споруд, позивач звернувся до відповідача-1 з листом від 04.11.2008р. вих. №411, в якому просив надати пакет документів, необхідний для оформлення права власності позивача на будинок № 8 літ. Б по проспекту Перемоги в м. Києві у відповідності із інвестиційним договором в новій редакції.
Листом від 11.12.2008р. №03/9644, відповідач 1 повністю залишив без задоволення звернення позивача від 04.11.2008р. вих. №411 та повідомив, що за реєстраційними даними відповідача 3 будинки по проспекту 8, літ. А та 8 літ. Б перебувають у комунальній власності територіальної громади Шевченківського району м. Києва, чим фактично заперечував (оспорював) право власності позивача на будинок №8 літ Б.
У своєму відзиві на позовну заяву, відповідач 1 говорить про те, що його безпідставно залучено до участі у справі в якості відповідача, позовні вимоги до відповідача 1 є не обґрунтованими та безпідставними, оскільки відповідач 1 ніяким чином права позивача не оспорює та не визнає, та просить суд відмовити в задоволенні позовних вимог позивача до відповідача 1 повністю.
Суд не може погодитись з даним твердженнями відповідача-1 викладеними у його відзиві на позовну заяву виходячи з наступного.
Згідно з частинами 1 та 2 статті 509 Цивільного кодексу України (далі –ЦК України) зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку. Зобов'язання виникають з підстав, встановлених статтею 11 цього Кодексу.
Пунктом 1 частини 2 статті 11 ЦК України передбачено, що однією із підстав виникнення цивільних прав та обов'язків є договори та інші правочини.
Проте, відповідач-1 не виконав повністю свої обов'язки передбачені інвестиційним договором, а саме встановленні п. 3.3.7. та п. 3.3.19, та не надав позивачу необхідний пакет документів для оформлення права власності позивача на спірний будинок у відповідності із інвестиційним договором в новій редакції та Положенням про порядок оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна, затвердженим розпорядженням Київської міської державної адміністрації №1820 від 31 серпня 2001р., чим перешкодив позивачу у виконанні ним умов інвестиційного договору в новій редакції. Оскільки, без належно оформленого правовстановлюючого документа, зареєстрованого у встановленому порядку, позивач не може виконати свої обов'язки по знесенню аварійних будинків по проспекту Перемоги, 8 літ. А та 8 літ. Б в м. Києві, будівництво на їх місці нового комплексу, та виконати інші функції замовника із будівництва передбачені інвестиційним договором у новій редакції.
Відповідно до ст. 193 Господарського кодексу України (надалі –ГК України) суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України.
Аналогічні положення містяться і у статтях 525, 526 ЦК України.
Згідно із ст. 14 ЦК України, цивільні обов‘язки виконуються у межах, встановлених договором або актом цивільного законодавства. Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов‘язків (ч. 1 ст. 626 ЦК України). При цьому, відповідно до ст. 627 ЦК України сторони є вільними у визначені умов договору. Зобов‘язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог ЦК України, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог –відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться (526 ЦК України).
Згідно п. 7 ст. 179 ГК України господарські договори укладаються за правилами, встановленими ЦК України з урахуванням особливостей, передбачених цим кодексом, іншими нормативно-правовими актами щодо окремих видів договорів. Відповідно до пунктів 1 та 2 ст. 203 ЦК України зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також моральним засадам суспільства.
Відповідно до ст. 328 ЦК України право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів. Відповідно до ст. 334 ЦК України право власності у набувача майна за договором виникає з моменту передання майна, якщо інше не встановлено договором або законом.
Відповідно до пп. 3.3.10., 3.3.11. інвестиційного договору в новій редакції та акту приймання-передачі спірного нежитлового будинку, позивач набув право власності на об'єкт нерухомості по проспекту Перемоги, 8 літ. Б в м. Києві із дня підписання відповідного Акту приймання-передачі.
За таких обставин, позовні вимоги про визнання за позивачем права власності на нежитловий будинок по проспекту Перемоги, 8 літ. Б. в м. Києві, загальною площею 1 470,8 кв. є обґрунтованими та підлягають задоволенню.
Відповідно до ст. 392 Цивільного кодексу України власник майна може пред'явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою.
Відповідно до частини 1 статті 321 ЦК України право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.
Позивачем пред‘явлені позовні вимоги про зобов'язання Комунального підприємства «Київське міське бюро технічної iнвентаризацiї та реєстрації прав власності на об'єкти нерухомого майна»(відповідач 3) здійснити державну реєстрацію права власності на нежитловий будинок по проспекту Перемоги, 8 (літ. Б) в м. Києві, загальною площею 1 470,8 кв. м. за позивачем.
Листом від 03 квітня 2009 року позивач звернувся до відповідача 3, в якому просив надати письмово обґрунтовану відповідь стосовно можливості відповідачем 3 провести державну реєстрацію права власності позивача на нежитловий будинок по проспекту Перемоги, 8 (літ. Б) в м. Києві на підставі інвестиційного договору в новій редакції, як правовстановлюючого документа, згідно якого відбувся перехід права власності на об'єкти нерухомого майна. Оскільки, відповідно до п.1 Переліку правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться реєстрація права власності на об'єкти нерухомого майна, який є додатком №1 до Наказу Міністерства юстиції України від 07.02.2002р. № 7/5 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно», до правовстановлюючих документів відносяться: Договори, за якими відповідно до законодавства передбачається перехід права власності, зокрема купівлі-продажу, міни, дарування, довічного утримання, лізингу, предметом яких є нерухоме майно, про припинення права на аліменти для дитини у зв'язку з передачею права власності на нерухоме майно, договори про задоволення вимог іпотекодержателя, договори про виділ у натурі частки нерухомого майна, про поділ нерухомого майна, що є в спільній частковій чи спільній сумісній власності та відповідно до п. 9 Переліку правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться державна реєстрація права власності на об'єкти нерухомого майна, який є Додатком №1 до Рішення Київської міської ради від 20.06.2002р. № 74/74 «Про затвердження Тимчасового положення про державну реєстрацію об'єктів нерухомого майна та прав власності на них в місті Києві»правовстановлюючими документами є також: Договори відчуження нерухомого майна між юридичними особами, які не підлягають обов'язковому нотаріальному посвідченню.
У своїй відповіді вих. №15118 від 10.04.2009р., відповідач 3 чітко зазначив про те, що інвестиційний договір не є правовстановлюючим документом відповідно до ст. 19 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень", а отже не може бути підставою для проведення відповідної реєстрації права власності.
Таким чином, відповідач 3 такою своєю відповіддю, фактично відмовив Позивачу у реєстрації його права власності на нежитловий будинок по проспекту Перемоги, 8 (літ. Б), що виникло на підставі інвестиційного договору, чим порушив права позивача як власника, з огляду на наступне.
Згідно з ч. 1 ст. 182 Цивільного кодексу України право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.
Із змісту положень ч. 2 ст. 182 ЦК України вбачається, що державна реєстрація прав на нерухомість і правочинів щодо нерухомості є публічною, здійснюється відповідним органом, який зобов'язаний надавати інформацію про реєстрацію та зареєстровані права в порядку, встановленому законом.
Відповідно до ст.2 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" Державний реєстр прав на нерухоме майно та їх обмежень (далі - Державний реєстр прав) - єдина державна інформаційна система, яка містить відомості про речові права на нерухоме майно, їх обмеження, суб'єктів речових прав, технічні характеристики об'єктів нерухомого майна (будівель, споруд тощо), кадастровий план земельної ділянки, а також відомості про правочини, вчинені щодо таких об'єктів нерухомого майна.
Згідно із ст.5 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" держателем Державного реєстру прав є центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів, а адміністратором цього Державного реєстру прав є центр державного земельного кадастру, який здійснює його ведення.
Згідно із ч.1 ст. 17 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" Державна реєстрація речових прав проводиться в такому порядку: облік заяви про державну реєстрацію речових прав; прийняття і перевірка документів, поданих для державної реєстрації речових прав; установлення відсутності підстав для відмови в державній реєстрації речових прав; державна реєстрація речових прав або відмова в такій реєстрації прав та внесення даних до Державного реєстру прав; присвоєння кадастрового номера об'єкту нерухомого майна; видача документів, що підтверджують зареєстроване речове право.
Згідно із ст. 4 Закону “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень” обов'язковій державній реєстрації підлягають речові права на нерухоме майно, що знаходиться на території України, фізичних та юридичних осіб, держави, територіальних громад, іноземців та осіб без громадянства, іноземних юридичних осіб, міжнародних організацій, іноземних держав, а саме: право власності на нерухоме майно.
Пунктом 5 Прикінцевих положень Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" передбачено, що: До створення єдиної системи органів реєстрації прав, а також до формування Державного реєстру прав у складі державного земельного кадастру реєстрація об'єктів нерухомості проводиться комунальними підприємствами бюро технічної інвентаризації.
Згідно з п. 1.4 Тимчасового положення “Про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно”, затвердженого наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 07.02.2002р. державна реєстрація прав власності на нерухоме майно –це внесення запису до Реєстру прав власності на нерухоме майно у зв'язку з виникненням, існуванням або припиненням права власності на нерухоме майно, що здійснюється БТІ за місцезнаходженням об'єктів нерухомого майна на підставі правовстановлювальних документів коштом особи, що звернулася до БТІ.
За таких обставин, та враховуючи те, що неможливо розпоряджатися своєю власністю до державної реєстрації права власності на вищезазначений об'єкт нерухомого майна, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню повністю.
Згідно зі статтею 33 ГПК України обов'язок доказування тих обставин, на які посилається сторона як на підставу своїх вимог і заперечень, покладається на цю сторону.
Відповідачі не спростували належними засобами доказування обставин на які посилається позивач в обґрунтування своїх позовних вимог.
Витрати по сплаті державного мита та витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, відповідно до статті 49 Господарського процесуального кодексу України, підлягають стягненню з позивача, за його усним клопотанням.
Виходячи з викладеного та керуючись статтями 32, 33, 43, 44, 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, -
В И Р І Ш И В:
1. Позов задовольнити.
2. Визнати за Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Градінвест»(01135, м. Київ, вул. Павла Пестеля, 11, ідентифікаційний код 33889132) право власності на нежитловий будинок № 8 (літ.„Б”) по проспекту Перемоги у м. Києві, загальною площею 1 470,8 кв. м.
3. Зобов'язати Комунальне підприємство «Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна»(01001, м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4-в; ідентифікаційний код 03359836) здійснити державну реєстрацію права власності на нежитловий будинок № 8 (літ. „Б”) по проспекту Перемоги у м. Києві, загальною площею 1 470,8 кв. м. за Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Градінвест»(01135, м. Київ, вул. Павла Пестеля, 11, ідентифікаційний код 33889132).
Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його підписання.
Суддя І.О.Домнічева
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 28.04.2009 |
Оприлюднено | 20.05.2009 |
Номер документу | 3597887 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні