cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Київської області
01032, м. Київ - 32, вул. С.Петлюри, 16тел. 239-72-81
У Х В А Л А
"16" грудня 2013 р. Справа № 911/4434/13
Суддя Бабкіна В.М., розглянувши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «БІЛОЦЕРКІВМАЗ» про видачу виконавчого документа
за рішенням Постійно Діючого Третейського суду при Київській обласній (регіональній) Торгово-промисловій палаті від 11.11.2013 р. у справі № 01/13
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «БІЛОЦЕРКІВМАЗ»
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Агрорезерв Україна»
про стягнення 1155234,00 грн.
Суддя В.М. Бабкіна
Представники сторін:
від заявника (позивача): Давідкова К.О. (довіреність № 05/1648 від 29.12.2012 р.)
від відповідача: не з'явився
Обставини справи:
Господарським судом Київської області розглядається заява ТОВ НВП «БІЛОЦЕРКІВМАЗ» про видачу виконавчого документа за рішенням Постійно Діючого Третейського суду при Київській обласній (регіональній) Торгово-промисловій палаті від 11.11.2013 р. у справі № 01/13, що розглянута Постійно Діючим Третейським судом при Київській обласній (регіональній) Торгово-промисловій палаті за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства «БІЛОЦЕРКІВМАЗ» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Агрорезерв Україна» про стягнення 1155234,00 грн.
У судове засідання 16.12.2013 р. представник відповідача не з'явився.
Відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні. До таких обставин, зокрема, належить нез'явлення представників сторін, інших учасників судового процесу.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 77, 122 7-9 Господарського процесуального кодексу України, суд
ухвалив:
1. Розгляд заяви ТОВ НВП «БІЛОЦЕРКІВМАЗ» про видачу виконавчого документа відкласти на "27" грудня 2013 р. о 10 год. 30 хв. (засідання відбудеться за адресою : м. Київ, вул. Комінтерну (С.Петлюри), 16).
2. Явку уповноважених представників сторін в судове засідання визнати обов'язковою.
3. Попередити учасників процесу про майнову відповідальність , передбачену п. 5 ст. 83 ГПК України, за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.
4. Письмові пояснення та документи по справі подати завчасно до судового засідання через канцелярію господарського суду Київської області.
Суддя Бабкіна В.М.
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 16.12.2013 |
Оприлюднено | 17.12.2013 |
Номер документу | 36026924 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Бабкіна В.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні