Справа № 686/1209/13- ц
УХВАЛА
2 грудня 2013 року Хмельницький міськрайонний суд в складі:
головуючої - судді Демінської А.А.,
з участю секретаря судового засідання - Підвальної Є.З.,
представника боржника - ОСОБА_1,
представника стягувача - ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Хмельницький заяву Хмельницької ОДПІ Головного управління Міндоходів України у Хмельницькій області про роз’яснення рішення суду по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до Хмельницької міжрайонної державної податкової інспекції Хмельницької області про поновлення на роботі, оплату за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
19 квітня 2013 року постановлено рішення Хмельницького міськрайонного суду за вище вказаним позовом, яким було, зокрема, присуджено поновити ОСОБА_3 на роботі на посаді завідувача канцелярії Хмельницької міжрайонної державної податкової інспекції Хмельницької області.
Хмельницька ОДПІ ГУ Міндоходів у Хмельницькій області як боржник у виконавчому провадженні за вказаним судовим рішенням звернулося до суду з заявою про роз’яснення рішення.
В судовому засіданні представник Хмельницької ОДПІ пояснив, що просить роз’яснити процедуру поновлення ОСОБА_3 на роботі в той час, як вона для виконання рішення суду самостійно не з’являється, а також роз’яснити, на якій саме посаді слід поновити ОСОБА_3, якщо посада завідувача канцелярії в Хмельницькій ОДПІ на даний час відсутня.
Представник ОСОБА_3 в судовому засіданні проти вимог заяви заперечує, вважаючи, що рішення є зрозумілим і роз’яснення не потребує.
Заслухавши представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про відсутність передбачених законом підстав для роз’яснення рішення суду від 19.04.2013 року.
Так, у відповідності до ч. 1 ст. 221 ЦПК України, якщо рішення суду є незрозумілим для осіб, які брали участь у справі, або для державного виконавця, суд за їхньою заявою постановляє ухвалу, в якій роз'яснює своє рішення, не змінюючи при цьому його змісту.
В п. 21 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 18.12.2009 року N 14 «Про судове рішення у цивільній справі» роз’яснено вище викладене законодавче положення і вказано, що роз'яснення рішення суду можливе тоді, коли воно є незрозумілим, що ускладнює його реалізацію; якщо ж фактично порушено питання про зміну рішення або внесення в нього нових даних, суд ухвалою відмовляє в роз'ясненні рішення.
Враховуючи те, що в рішенні суду від 19.04.2013 року у даній справі зазначено посаду, на якій слід поновити ОСОБА_3, рішення набрало законної сили, ухвалою суду від 24.09.2013 року замінено сторону виконавчого провадження на її правонаступника, а в поданій заяві про роз’яснення рішення суду фактично йдеться про його зміну, - тому суд вважає за необхідне в роз’ясненні рішення відмовити. Крім того, така процедура, як роз’яснення порядку виконання рішення суду, цивільним процесуальним законодавством не передбачена.
На підставі наведеного та керуючись ст. 221 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Відмовити Хмельницькій ОДПІ Головного управління Міндоходів України у Хмельницькій області в роз’ясненні рішення Хмельницького міськрайонного суду від 19.04.2013 року по справі за позовом ОСОБА_3 до Хмельницької міжрайонної державної податкової інспекції Хмельницької області про поновлення на роботі, оплату за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 02.12.2013 |
Оприлюднено | 21.01.2014 |
Номер документу | 36079968 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Демінська А. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні