У Х В А Л А
Справа №2а-5772/09/1770
17 грудня 2013 р. м. Рівне
Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Зозулі Д. П., розглянувши в порядку письмового провадження заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "СарниСкан" про виправлення описки в судовому рішенні в адміністративній справі за позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю "СарниСкан"
до Рівненської митниці, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Головне управління Державного казначейства України в Рівненській області
про визнання протиправними та скасування рішення,
В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю "СарниСкан" звернулося до суду з позовом до Рівненської митниці, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Головне управління Державного казначейства України в Рівненській області про визнання протиправними та скасування рішення.
Ухвалою судді від 04.09.2009 року було відкрито провадження у справі.
25.01.2010 року в даній справі було прийнято постанову, якою позов задоволено повністю. Визнано протиправним та скасовано рішення Рівненської митниці від 03 серпня 2009 року № 204000014/2009/002184/1 про визначення митної вартості товарів в повному обсязі з моменту його прийняття; визнано протиправною та скасовано картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні чи пропуску товарів і транспортних засобів через митний кордон України № 204000014/2009/000001, видану Рівненською митницею 03 серпня 2009 року в повному обсязі з моменту її видання; повернуто Товариству з обмеженою відповідальністю "СарниСкан" з Державного бюджету України суму надмірно сплачених ним податків та зборів (обов'язкових платежів) в розмірі 11208,92 грн., з яких 3502,79 грн. - мито, 7706,13 грн. - податок на додану вартість.
Від Товариства з обмеженою відповідальністю "СарниСкан" на адресу суду надійшла заява про виправлення описки в судовому рішенні від 25.01.2010 року у справі № 2а-5772/09/1770.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 169 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Судом встановлено, що при винесенні постанови від 25.01.2010 року було допущено описку, а саме в абзаці другому на сторінці п'ятій вказаної постанови зазначено "позивачу у задоволенні позову слід відмовити повністю", а потрібно "позов слід задоволити повністю".
За таких обставин, судом визнано за необхідне вирішити в порядку письмового провадження питання про внесення відповідного виправлення в постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 25.01.2010 року.
Керуючись ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
Виправити, не змінюючи при цьому змісту та суті, описку, допущену в постанові суду від "25" січня 2010 р. по справі №2а-5772/09/1770 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "СарниСкан" до Рівненської митниці, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Головне управління Державного казначейства України в Рівненській області про визнання протиправними та скасування рішення, а саме в абзаці другому на сторінці п'ятій вказаної постанови з "позивачу у задоволенні позову слід відмовити повністю" на "позов слід задоволити повністю".
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Житомирського апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Суддя Зозуля Д. П.
Суд | Рівненський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2013 |
Оприлюднено | 26.12.2013 |
Номер документу | 36249514 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Рівненський окружний адміністративний суд
Зозуля Д. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні