Постанова
від 25.12.2013 по справі 5/130/10
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

cpg1251

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД


П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"25" грудня 2013 р.Справа № 5/130/10 Колегія суддів Одеського апеляційного господарського суду у складі:

Головуючого судді Жекова В.І.,

Суддів Сидоренко М.В., Лавриненко Л.В.,

(Склад колегії суду змінено згідно з розпорядженням голови суду №1153 від 24.12.2013р.).

секретар судового засідання Щербатюк О.В.

за участю представників сторін:

Від Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Улянівське"- не з'явився

Від Новобузького районного центру зайнятості - не з'явився

Від Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань Новобузького району Миколаївської області - не з'явився

Від Миколаївського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів- не з'явився

Від Управління пенсійного фонду України в Новобузькому районі Миколаївської області - не з'явився

Від Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності - не з'явився

Від ліквідатора Черепенко В.Г. - не з'явився

розглянувши апеляційну скаргу

Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Улянівське"

на ухвалу Господарського суду Миколаївської області

від 19.11.2013 р. (про розірвання мирової угоди від 22.11.2012р.)

по справі № 5/130/10

за заявою боржника: Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Улянівське"

за участю кредиторів:

1). Новобузький районний центр зайнятості;

2). Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань Новобузького району Миколаївської області;

3). Миколаївське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів;

4). Управління пенсійного фонду України в Новобузькому районі Миколаївської області;

5). Миколаївське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

за участю ліквідатора: Черепенко В.Г.

про визнання банкрутом

Ухвалою Одеського апеляційного Господарського суду від 10.12.2013 р., яка надіслана учасникам процесу 10.12.2013 р., розгляд апеляційної скарги призначено на 25.12.2013р.

Учасники судового процесу відповідно до статті 98 Господарського процесуального кодексу України належним чином повідомлялись про час і місце розгляду апеляційної скарги.

Відповідно до вимог ст.102 ГПК України, апеляційна скарга на ухвалу місцевого господарського суду розглядається протягом п'ятнадцяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття апеляційної скарги до провадження.

13.08.2010р. Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю „Улянівське" звернулось до Господарського суду Миколаївської області з заявою про визнання товариства банкрутом в порядку передбаченому ст. 51 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в редакції, яка діяла на момент звернення з відповідною заявою), в якій просило прийняти заяву про визнання банкрутом СТОВ „Улянівське" до розгляду; порушити провадження у справі про банкрутство СТОВ „Улянівське" та призначити ліквідатором СТОВ „Улянівське" арбітражного керуючого Черепенко В.Г.

Заява обґрунтована тим, що 02.06.2010р. загальними зборами учасників Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Улянівське" було прийнято рішення про ліквідацію, так як в результаті проведеної інвентаризації кредиторської заборгованості не виявилось достатніх коштів для погашення вимог кредиторів.

На думку голови ліквідаційної комісії Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Улянівське" ці обставини і стали підставою для прийняття рішення щодо звернення до Господарського суду Миколаївської області з відповідною заявою про визнання товариство банкрутом за правилами ст. 51 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника бо визнання його банкрутом" (в редакції, яка діяла на момент звернення з відповідною заявою).

Постановою Господарського суду Миколаївської області від 31.08.2010р. (суддя Міщенко В.І.) визнано Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю „Улянівське" (55633, Миколаївська область, Новобузький район, с. Улянівка, код 03763804) - банкрутом; відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Улянівське" арбітражного керуючого Черепенко Вікторію Григорівну (м.Миколаїв, вул.Московська, 54-А); зобов'язано призначеного ліквідатора: подати до офіційного друкованого органу газети "Голос України" або "Урядовий кур'єр" у 5-ти денний строк оголошення про банкрутство Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Улянівське" та відкриття ліквідаційної процедури. В оголошенні вказати повне найменування банкрута, його поштову адресу, банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про ліквідатора, дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Докази публікації надати до суду; надати до суду реєстр вимог кредиторів (т.1, а.с.28).

19.12.2012р. Арбітражний керуючий Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Улянівське" Черепенко В.Г. звернувся до Господарського суду Миколаївської області з заявою про затвердження мирової угоди у справі №5/130/10 про банкрутство СТОВ „Улянівське" (т.1, а.с. 111-116).

Ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 30.01.2013р. (суддя: Міщенко В.І.) заява ліквідатора Черепенко В.Г. №1248 від 19.12.2012р. про затвердження мирової угоди від 22.11.2012р. - задоволена; затверджено мирову угоду від 22.11.2012р. між комітетом кредиторів Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Улянівське" та боржником - Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю "Улянівське" у справі про банкрутство останнього, затверджену комітетом кредиторів Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Улянівське" (протокол засідання № 2 від 22.11.2012 р.), загальні положення якої наступного змісту:

"Товариство з обмеженою відповідальністю "Улянівське" (далі - Боржник) в особі ліквідатора Черепенко В.Г. та Засновника Єрохіна М.Д., який діє на підставі Статуту , з однієї сторони, Кредитори ТОВ "Улянівське", в особі Голови комітету кредиторів представника Управління Пенсійного фонду України в Новообузькому районі Миколаївської області Лущенко А.В., який діє на підставі рішення зборів Комітету кредиторів від 22.11.2012 р. з іншої сторони, керуючись положеннями Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та рішенням зборів кредиторів від 22.11.2012 р., уклали цю мирову угоду про наступне.

1. ПРЕДМЕТ МИРОВОЇ УГОДИ

1.1. Предметом цієї мирової угоди є домовленість між боржником і кредиторами стосовно відстрочки та розстрочки погашення боргів Боржника перед кредиторами.

1.2. Метою мирової угоди є відновлення платоспроможності боржника та погашення його заборгованості на умові відстрочення та розстрочення виплати боргів кредиторам.

1.3. Джерелами погашення заборгованості ТОВ "Улянівське" перед кредиторами є прибуток за результатами господарської діяльності та продаж майна, яке не використовується у виробничому процесі.

2. УМОВИ УКЛАДАННЯ МИРОВОЇ УГОДИ

2.1. Ця угода укладається щодо непогашених вимог кредиторів до боржника. На дату підписання цієї мирової угоди у боржника не існує зобов'язань перед кредиторами першої та третьої черги, а тому ця угода передбачає умови погашення заборгованості перед кредиторами другої та шостої черги.

2.2. Укладення мирової угоди можливе за умови повної та своєчасної сплати поточних платежів до бюджетних та цільових фондів.

2.3. Умови цієї мирової угоди не можуть бути гіршими щодо кредиторів, які не брали участі в голосуванні або проголосували проти укладання мирової угоди, ніж для кредиторів, які висловили згоду на укладення мирової угоди.

3. ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ, УМОВИ НА ЯКИХ ВИКОНУЄТЬСЯ МИРОВА УГОДА ЩОДО БОРЖНИКА І КРЕДИТОРІВ ТА СТРОК ДІЇ МИРОВОЇ УГОДИ

3.1. Порядок і умови виконання боржником зобов'язань визначаються у графіку погашення заборгованості ТОВ "Улянівське" перед кредиторами другої та шостої черги. Цей графік є невід'ємною частиною даної мирової угоди і оформлюється у вигляді додатку до мирової угоди.

3.2. Боржник приступає до виконання зобов'язань перед кредиторами після затвердження мирової угоди господарським судом відповідно до графіку погашення заборгованості ТОВ "Улянівське".

3.3. Кредитори погодились на відстрочку погашення заборгованості до 20 жовтня 2016 року.

3.4. Боржник зобов'язується погасити заборгованість перед кредиторами, визнаними судом у справі про банкрутство, в строк до 20 жовтня 2016 року.

3.5. Боржник має право достроково виконати свої зобов'язання перед кредиторами.

3.6. Протягом дії мирової угоди до повного погашення кредиторських вимог заборонити реорганізацію ТОВ "Улянівське".

4. УМОВИ НАБРАННЯ ЧИННОСТІ МИРОВОЮ УГОДОЮ, ВИЗНАННЯ її НЕДІЙСНОЮ ТА її РОЗІРВАННЯ

4.1. Протягом п'яти днів з дня підписання мирової угоди арбітражний керуючий подає її на затвердження до господарського суду, у провадженні якого знаходиться справа про банкрутство.

4.2. Мирова угода вступає в силу з дати її затвердження господарським судом.

4.3. Після затвердження мирової угоди господарським судом припиняється провадження у справі № 5/130/10 про банкрутство ТОВ "Улянівське".

4.4. Скасування ухвали господарського суду про затвердження цієї мирової угоди є підставою для припинення її дії з моменту укладання.

4.5. Ця мирова угода може бути визнана недійсною лише з підстав і в порядку, що визначені чинним законодавством України, за заявою будь-кого з кредиторів у випадку, якщо:

4.5.1. Боржником було подано недостовірні відомості про своє майно в бухгалтерському балансі або в інших документах, що свідчать про його фінансове та майнове становище.

4.5.2. Виконання мирової угоди призведе боржника до банкрутства.

4.5.3. Невиконання боржником умов мирової угоди.

4.5.4. З інших підстав, передбачених цивільним законодавством України, для визнання угоди недійсною.

4.6. Визнання мирової угоди недійсною є підставою для поновлення провадження у справі про банкрутство ТОВ "Улянівське" в порядку, що передбачений чинним законодавством України.

4.7. Зобов'язання по цій мировій угоді повинні виконуватись належним чином і в установлений нею строк, одностороння відмова від виконання умов цієї мирової угоди, а також одностороння зміна її положень не допускається.

4.8. В разі визнання мирової угоди недійсною або її розірвання вимоги кредиторів відновлюються в розмірі, які були незадоволені боржником.

4.9. Якщо інше не передбачено чинним законодавством України, визнання недійсною частини мирової угоди не тягне за собою недійсності інших ії частин у цілому, якщо мирова угода могла б бути укладена і без включення цієї недійсної частини.

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. Мирова угода складена в чотирьох оригінальних примірниках по одному для боржника, голови комітету кредиторів, господарського суду та арбітражного керуючого. Кожен з оригінальних примірників має однакову юридичну силу.

5.2. Невід'ємною частиною даної мирової угоди є графік погашення заборгованості ТОВ "Улянівське".

5.3. В усьому, що не передбачено умовами цієї мирової угоди, її сторони керуються чинним законодавством України. "

Провадження у справі припинено.

31.10.2013р. Відділення ВД ФССНВ та ІТЗ Новобузькому районі Миколаївської області звернулось до Господарського суду Миколаївської області з заявою про визнання мирової угоди недійсною, та поновлення провадження у справі №5/130/10.

В обґрунтування заяви заявник посилався на те, що боржником Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю „Улянівське" не виконуються умови мирової угоди в частині сплати боргу у розмірі 25795, 55 грн.

Ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 19.11.2013р. (суддя: Міщенко В.І.) мирову угоду від 22.11.2012 р., укладену між комітетом кредиторів Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Улянівське" та Сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю "Улянівське", затверджену ухвалою господарського суду Миколаївської області від 30.01.2013 р. - розірвано; поновлено провадження у справі про банкрутство Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Улянівське"; здійснити офіційне оприлюднення даної ухвали на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет; зобов'язано ліквідатора у десятиденний строк подати до офіційного друкованого органу газети "Голос України" або "Урядовий кур`єр" оголошення про поновлення провадження у справі про банкрутство Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Улянівське" у зв`язку з розірванням мирової угоди, затвердженою ухвалою суду від 30.01.2013 р. з вказівкою повного найменування банкрута, його поштової адреси, банківських реквізитів, найменування та адреси господарського суду, що поновив провадження у справі, номер справи, відомості про ліквідатора. Докази публікації надати суду у 10-ти денний строк з дня винесення даної ухвали суду.

Ухвала мотивована тим, що боржник не виконує умови мирової угоди, сума невиконаних вимог кредиторів становить більше третини вимог кредиторів банкрута, що є підставою для розірвання мирової угоди та поновлення провадження у справі.

Не погодившись із вказаною ухвалою, Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю „Улянівське" звернулось до Одеського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій посилаючись на порушення господарським судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права просить скасувати ухвалу Господарського суду Миколаївської області від 19.11.2013р. по справі №5/130/10 та направити справу на новий розгляд до Господарського суду Миколаївської області.

Звертаючись з апеляційною скаргою апелянт посилається на те, що при прийнятті оскаржуваної ухвали господарським судом першої інстанції в неповному обсязі були дослідженні всі фактичні обставини справи, які суттєве значення мали для розгляду вищевказаної заяви.

Обгрунтовуючи апеляційну скаргу апелянт також посилається на те, що господарським судом першої інстанції не було враховано правові підстави розірвання мирової угоди, укладеної в межах справи про банкрутство, які чітко визначені нормою ст. 39 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Відповідно до ч.2 ст.101 ГПК України, апеляційний господарський суд не зв'язаний доводами апеляційної скарги і перевіряє законність і обґрунтованість рішення місцевого

Ознайомившись з матеріалами та обставинами справи на предмет надання їм попередньою судовою інстанцією належної юридичної оцінки та повноти встановлення обставин, дотримання норм матеріального та процесуального права, згідно з вимогами ст. 101 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, а оскаржувана ухвала підлягає скасуванню з інших правових підстав з огляду на наступне.

Частиною 1 статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в редакції, яка діяла на момент звернення з відповідною заявою) встановлено, якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутися в господарський суд із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

Обов'язки особи, що прийняла рішення про припинення юридичної особи визначені ст. 105 ЦК України.

Зокрема, згідно з приписами вказаної норми:

учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, зобов'язані негайно письмово повідомити про це орган, що здійснює державну реєстрацію, який вносить до єдиного державного реєстру відомості про те, що юридична особа перебуває у процесі припинення;

учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, призначають комісію з припинення юридичної особи (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та встановлюють порядок і строки припинення юридичної особи відповідно до цього Кодексу. Виконання функцій комісії з припинення юридичної особи може бути покладено на орган управління юридичної особи;

з моменту призначення комісії до неї переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи. Комісія виступає в суді від імені юридичної особи, яка припиняється;

комісія з припинення юридичної особи поміщає в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, що припиняється, повідомлення про припинення юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї. Цей строк не може становити менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення юридичної особи;

комісія вживає усіх можливих заходів щодо виявлення кредиторів, а також письмово повідомляє їх про припинення юридичної особи.

Також, статтею 60 Господарського кодексу України, яка визначає загальний порядок ліквідації суб'єкта господарювання встановлено, що ліквідація суб'єкта господарювання здійснюється ліквідаційною комісією, яка утворюється власником (власниками) майна суб'єкта господарювання чи його (їх) представниками (органами), або іншим органом, визначеним законом, якщо інший порядок її утворення не передбачений цим Кодексом. Ліквідацію суб'єкта господарювання може бути також покладено на орган управління суб'єкта, що ліквідується.

Орган (особа), який прийняв рішення про ліквідацію суб'єкта господарювання, встановлює порядок та визначає строки проведення ліквідації, а також строк для заяви претензій кредиторами, що не може бути меншим, ніж два місяці з дня оголошення про ліквідацію.

Ліквідаційна комісія або інший орган, який проводить ліквідацію суб'єкта господарювання, вміщує в друкованих органах відповідно до закону повідомлення про його ліквідацію та про порядок і строки заяви кредиторами претензій, а явних (відомих) кредиторів повідомляє персонально у письмовій формі у встановлені цим Кодексом чи спеціальним законом строки.

Одночасно ліквідаційна комісія вживає необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості суб'єкта господарювання, який ліквідується, та виявлення вимог кредиторів, з письмовим повідомленням кожного з них про ліквідацію суб'єкта господарювання.

Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно суб'єкта господарювання, який ліквідується, і розраховується з кредиторами, складає ліквідаційний баланс та подає його власнику або органу, який призначив ліквідаційну комісію. Достовірність та повнота ліквідаційного балансу повинні бути перевірені у встановленому законодавством порядку.

Враховуючи вищезазначені вимоги закону, необхідними передумовами для звернення із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника у порядку статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в редакції, яка діяла на момент звернення з відповідною заявою), є: оцінка вартості наявного майна боржника, публікація оголошення згідно з вимогами статті 105 ЦК України з метою виявлення кредиторів та встановлення повного обсягу кредиторської заборгованості, повідомлення органу державної податкової служби, про ліквідацію підприємства та складання проміжного ліквідаційного балансу. Звернення до суду з такою заявою можливо лише після закінчення строку, передбаченого статтею 105 ЦК України.

Отже, спрощена процедура банкрутства, що передбачена ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", випливає з процедури добровільної ліквідації юридичної особи, тобто ліквідації юридичної особи за рішенням її учасників (власників) або органу, уповноваженого на це установчими документами.

У зв'язку з чим, колегія суддів апеляційної інстанції зазначає, що необхідними передумовами для звернення із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника в порядку ст.51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" є дотримання вимог цивільного та господарського законодавства щодо добровільної ліквідації юридичної особи.

З матеріалів справи вбачається, що звертаючись із заявою про порушення справи про банкрутство голова ліквідаційної комісії Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Улянівське", на підставі ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в редакції, яка діяла на момент звернення до суду з відповідною заявою) не надав доказів належного здійснення оцінки наявного майна боржника (проведення аудиторської перевірки підприємства), повідомлення всіх можливих кредиторів для з'ясування наявності чи відсутності заборгованості перед ними.

Разом з тим, суд апеляційної інстанції зазначає, що дослідження зазначених вище обставин необхідно для з'ясування наявності чи відсутності підстав для порушення провадження у справі про банкрутство в порядку ст.51 Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Таким чином, суд апеляційної інстанції зазначає, що проведення ліквідаційною комісією Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Улянівське" не відповідає вимогам Інструкції "По інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків", затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 11.08.1994р. № 69, що свідчить про неналежне виконання ліквідаційною комісією повноважень щодо виявлення активів боржника, відкритих банківських рахунків та наявність на них грошових коштів, а також їх з'ясування (наявність) в касі товариства.

Крім того, колегія суддів апеляційної інстанції зазначає, що вищезазначені документи, що підтверджують дотримання ліквідаційною комісією всіх вимог ЦК України, ГК України, щодо проведення дій, які передують зверненню до суду із заявою про порушення справи про банкрутство на підставі ст.51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" не можуть бути надані суду після порушення справи, оскільки на відміну від позовного провадження, порушення справи про банкрутство тягне за собою ряд правових наслідків.

Згідно абз. 4 ст.1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено, що суб'єкт господарської діяльності може бути визнаний банкрутом тільки в разі встановлення господарським судом його неспроможності відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури. Тому, при винесені постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, суд в обов'язковому порядку повинен з'ясувати актив і пасив боржника.

За таких обставин, суд апеляційної інстанції зазначає, що від моменту порушення справи про банкрутство Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Улянівське", вся процедура банкрутства проводилась з порушенням вимог чинного законодавства, тому висновки суду першої інстанції про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури на підставі ст.51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" є помилковими.

Також, в матеріалах справи відсутні докази повідомлення органу державної податкової служби про припинення вказаного підприємства у встановленому законом порядку.

Отже, відповідно до пункту 36 Постанови Пленуму Верховного Суду України „Про судову практику в справах про банкрутство" від 18.12.2009р. № 15 роз'яснено: "Законом не врегульовано подальшого перебігу провадження у справі у випадках, коли у встановленому законодавством порядку виявлено безпідставність вимог кредитора (кредиторів), за заявою якого (яких) було порушено справу про банкрутство боржника, або коли порушено провадження у справі про банкрутство підприємств, стосовно яких діє законодавча заборона порушувати справи про банкрутство. У таких випадках судам слід припиняти провадження у справі на підставі пункту 7 частини першої статті 40 Закону (за відсутності інших підстав для такого припинення) та пункту 1-1 частини першої статті 80 ГПК України (за відсутністю предмету спору)".

З огляду на викладене, ухвала Господарського суду Миколаївської області від 19.11.2013р. по справі про банкрутство Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Улянівське" не відповідає приписам наведених норм права, а відтак підлягає скасуванню з припиненням провадження у справі з підстав передбачених п. 1-1 ч. 1 ст. 80 ГПК України.

Керуючись п.п. 1-1, ч. 1 ст. 80, ст.ст. 77, 99, 101-105 ГПК України,

колегія суддів,

ПОСТАНОВИЛА:

Ухвалу Господарського суду Миколаївської області від 19.11.2013р. по справі № 5/130/10 - скасувати, провадження у справі припинити.

Постанова в порядку ст. 105 ГПК України набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку.

Повний текст постанови підписано 25.12.2013р.

Головуючий суддя Жеков В.І. Судді Сидоренко М.В. Лавриненко Л.В.

СудОдеський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення25.12.2013
Оприлюднено26.12.2013
Номер документу36340684
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5/130/10

Ухвала від 31.08.2010

Господарське

Господарський суд Запорізької області

К.В. Проскуряков

Ухвала від 23.09.2010

Господарське

Господарський суд Запорізької області

К.В. Проскуряков

Постанова від 05.03.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Коваленко В.М.

Ухвала від 17.02.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Коваленко В.М.

Ухвала від 13.02.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Коваленко В.М.

Постанова від 25.12.2013

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Жеков В.І.

Ухвала від 10.12.2013

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Жеков В.І.

Ухвала від 19.11.2013

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Міщенко В.І.

Ухвала від 06.11.2013

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Міщенко В.І.

Ухвала від 06.11.2013

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Міщенко В.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні