Справа № 145/864/13-ц
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
10.05.2013 Тиврівський районний суд Вінницької області
Суддя Мазурчак А.Г., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання державного акту серії ЯЖ № 269546 недійсним, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, - Тиврівська районна державна адміністрація ,-
встановив:
Позовна заява підвідомча суду та підсудна Тиврівському районному суду, подана і оформлена в порядку, встановленому ЦПК України.
Керуючись ст.122 ЦПК України ,-
ухвалив :
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання державного акту серії ЯЖ № 269546 недійсним, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, - Тиврівська районна державна адміністрація.
Попереднє судове засідання у справі призначити на 15.00 год. 28.05.2013 року в залі засідань Тиврівського районного суду.
Впопереднє судове засідання викликати:
позивача - ОСОБА_1;
відповідача - ОСОБА_2 ;
третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, - Тиврівська районна державна адміністрація.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Відповідачу також надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
При наявності заперечень відповідачу до судового розгляду справи надати письмові заперечення проти позову з посиланнями на докази, якими вони обґрунтовуються.
Суддя : А.Г. Мазурчак
Суд | Тиврівський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2013 |
Оприлюднено | 22.01.2014 |
Номер документу | 36433052 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тиврівський районний суд Вінницької області
Мазурчак А. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні