У Х В А Л А
Справа №377/57/14-ц
Провадження №2/377/55/14
25 січня 2014 року суддя Славутицького міського суду Київської області Теремецька Н.Ф., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя та встановлення порядку користування квартирою ,-
УСТАНОВИЛА:
13 січня 2014 року до суду надійшла позовна заява, у якій позивач просить провести поділ майна, набутого за час шлюбу із відповідачкою, та встановити порядок користування квартирою, розташованою за адресою: АДРЕСА_1.
14 січня 2014 року відповідно до ч.3 ст.122 ЦПК України суд звернувся до відділу адресно-довідкової роботи ГУ ДМС України в м. Києві щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання відповідачки.
Як вбачається з довідки відділу адресно-довідкової роботи ГУ ДМС України в м. Києві, яка надійшла на адресу суду 24 січня 2014 року, відповідачка зареєстрована в м. Славутичі за адресою, вказаною в позовній заяві.
Зазначена позовна заява відповідає вимогам ст. 119-120 ЦПК України та іншим вимогам, встановленим законом.
Позивачем сплачено судовий збір відповідно до Закону України „Про судовий збір".
Справа підсудна цьому суду і підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення та відмови у відкритті провадження у справі, передбачених ч.1-3 ст. 121, ч.2 ст.122 ЦПК України, не вбачається.
Необхідності у проведенні попереднього судового засідання немає.
Підготовчі дії до судового розгляду виконані
Керуючись ст.ст. 122, 131, 137, 156 ЦПК України, -
УХВАЛИЛА:
Відкрити провадження у справі
Надіслати відповідачці копію позовної заяви з додатками.
Запропонувати відповідачці подати до початку розгляду справи по суті можливі письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Роз'яснити, що відповідно до вимог ст.27 ЦПК України особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов"язані подати всі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо воно не проводиться - до початку розгляду справи по суті. Докази, подані з порушенням зазначених вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин. Відповідно до ст.31 ЦПК України позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити підставу або предмет позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов.
Підготовку справи до судового розгляду закінчити.
Призначити справу до судового розгляду у залі суду в м. Славутичі на 19 лютого 2014 року о 10 годині.
У судове засідання викликати позивача і відповідачку.
Копію ухвали направити сторонам довідома.
Апеляційна скарга з мотивів недотримання правил підсудності може бути подана до апеляційного суду Київської області через Славутицький міський суд протягом п"яти днів з дня одержання копії ухвали.
Суддя Н. Ф. Теремецька
Суд | Славутицький міський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2014 |
Оприлюднено | 28.01.2014 |
Номер документу | 36803899 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Славутицький міський суд Київської області
Теремецька Н. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні