cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
28 січня 2014 року Справа № 906/733/13 Вищий господарський суд України в складі колегії
суддів:Овечкін В.Е. Чернов Є.В. Васищак І.М. за участю представників: Житомирської міської ради розглянувши заяву про роз'яснення та виправлення описок та помилок Гриценко Я.А. Приватного акціонерного товариства "Ліспроммаш" в ухваліВищого господарського суду України від 24.12.2013 у справі№906/733/13 господарського суду Житомирської області за позовомЖитомирської міської ради доПриватного акціонерного товариства "Ліспроммаш" провнесення змін до договору оренди земельної ділянки В С Т А Н О В И В:
Ухвалою Вищого господарського суду України від 24.12.2013 р. задоволено заву ПрАТ "Ліспроммаш" про відвід суддів колегії.
Заявою від 25.12.2013 р. № 1/25/12/13 ПрАТ "Ліспроммаш" просить виправити в ухвалі Вищого господарського суду України від 24.12.2013 р. описку шляхом виключення з мотивувальної частини слова "помилково", зазначити в ухвалі суддю, який був доповідачем справи.
Розпорядженням Голови Вищого господарського суду України від 16.01.2014 р. № 02-05/14 для розгляду заяви призначено колегію суддів у складі: головуючий - Овечкін В.Е., Чернов Є.В., Цвігун В.Л..
Розпорядженням секретаря третьої судової палати Вищого господарського суду України від 27.01.2014 р. № 04-05/115 у звязку з тимчасовою непрацездатністю судді Цвігун В.Л. для розгляду заяви сформовано колегію суддів у складі: головуючий - Овечкін В.Е., Чернов Є.В., Васищак І.М..
Вищий господарський суд України, розглянувши заяву в частині вимог про виправлення описки, приходить до висновку, що в виправлені описки слід відмовити з наступних підстав.
Відповідно до ст. 89 ГПК України суддя за заявою сторони чи державного виконавця роз'яснює рішення, ухвалу, не змінюючи при цьому їх змісту, а також за заявою сторони або за своєю ініціативою виправляє допущені в рішенні, ухвалі описки чи арифметичні помилки, не зачіпаючи суті рішення.
Виправлення описки шляхом усунення неточностей, не співпадінь чи помилок, зокрема, граматичних чи орфографічних, має на меті встановити та з'ясувати дійсний зміст та суть судового рішення.
Ухвала Вищого господарського суду України від 24.12.2013 р. вирішує питання заявленого учасником судового процесу відводу, висновки викладено зрозумілим текстом, в буквальному значенні вжитих слів та понять та описок не містить.
Зазначеня в ухвалі слова "помилково" на з'ясування тексту як в окремих частинах, так і в цілому, а так само на суть вирішеного судом відводу не впливає.
Вимога про внесення до змісту ухвали інформацію щодо судді, який є доповідачем у справі не грунтується на нормі ст. 86 ГПК України, оскільки справа по суті судом не розглядалася, суддею не доповідалася з причини заявленого відводу складу суду, який задоволено.
Ухвала суду за змістом відповідає вимогам ст. 86 ГПК України і підстав для внесення до її змісту інформації, яка нормою процесуального закону не передбачена, немає.
Враховуючи наведене, суд приходить до висновку, що підстав для виправлення описки не має, а тому в задоволенні заяви відмовляє.
Виходячи з викладеного, керуючись ст.ст. 86, 89 ГПК України, Вищий господарський суд України
У Х В А Л И В:
В виправленні описки відмовити.
Головуючий, суддя В. Овечкін
судді Є. Чернов
І. Васищак
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 28.01.2014 |
Оприлюднено | 30.01.2014 |
Номер документу | 36870879 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Чернов Є.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні