Ухвала
від 15.04.2014 по справі 816/517/14
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

15 квітня 2014 року м. ПолтаваСправа № 816/517/14

Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Молодецький Р.І., розглянувши в порядку письмового провадження питання про виправлення описки в ухвалі Полтавського окружного адміністративного суду про відкриття провадження в адміністративній справі від 03 березня 2014 року по справі № 816/517/14 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Єврокор Плюс" до Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення, -

В С Т А Н О В И В:

05 лютого 2014 року позивач Товариство з обмеженою відповідальністю "Єврокор Плюс" звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 03 березня 2014 року провадження у справі за даним адміністративним позовом відкрито.

Як вбачається з матеріалів справи, в ухвалі Полтавського окружного адміністративного суду про відкриття провадження в адміністративній справі від 03 березня 2014 року по справі № 816/517/14 допущено описку, а саме: невірно зазначено найменування відповідача. Так, замість "Кременчуцька об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Полтавській області" зазначено "Кременчуцька об'єднана державна податкова інспекція Полтавської області Державної податкової служби".

Відповідно до частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Положеннями частини 2 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку про можливість вирішення питання про внесення виправлень в постанову суду без виклику осіб які беруть участь у справі, в порядку письмового провадження.

Таким чином, суд вважає, що допущена описка в ухвалі Полтавського окружного адміністративного суду про відкриття провадження в адміністративній справі від 03 березня 2014 року по справі № 816/517/14 підлягає виправленню, а саме: замість "Кременчуцька об'єднана державна податкова інспекція Полтавської області Державної податкової служби" необхідно зазначити "Кременчуцька об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Полтавській області".

На підставі викладеного, керуючись статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -

У Х В А Л И В:

Виправити описку, допущену в ухвалі Полтавського окружного адміністративного суду про відкриття провадження в адміністративній справі від 03 березня 2014 року по справі № 816/517/14 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Єврокор Плюс" до Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення.

По тексту ухвали вказати найменування відповідача - "Кременчуцька об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Полтавській області" .

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали з одночасним поданням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Р.І. Молодецький

СудПолтавський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення15.04.2014
Оприлюднено22.04.2014
Номер документу38286019
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —816/517/14

Ухвала від 03.03.2014

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Р.І. Молодецький

Ухвала від 01.07.2014

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Костенко М.І.

Ухвала від 03.06.2014

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Катунов В.В.

Постанова від 15.04.2014

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Р.І. Молодецький

Ухвала від 15.04.2014

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Р.І. Молодецький

Ухвала від 15.04.2014

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Р.І. Молодецький

Ухвала від 03.03.2014

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Р.І. Молодецький

Ухвала від 07.02.2014

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Р.І. Молодецький

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні