ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=====================================================================УХВАЛА
23 квітня 2014 року Справа № 915/529/14
м. Миколаїв
Суддя господарського суду Миколаївської області Т.М.Давченко, розглянувши заяву кредитора - Товариства з обмеженою відповідальністю «ФАРАОН» (вул. Садова, 1, м. Миколаїв, 54001, код ЄДРПОУ 30498990)
про порушення справи про банкрутство боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ВЕКТА» (вул. Шевченка, 56, м. Миколаїв, 54001, код ЄДРПОУ 37385860)
встановив:
17.07.2014р. Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАРАОН» звернулося до господарського суду Миколаївської області із заявою від 14.04.2014р. про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО-ВЕКТА».
Враховуючи, що заява кредитора відповідає змісту вимог, зазначених у Законі України «Про вiдновлення платоспроможностi боржника або визнання його банкрутом» (далі - Закон), її подано із дотриманням положень ст. 11 Закону, та відсутні підстави для відмови у прийнятті або для повернення заяви про порушення справи про банкрутство, керуючись ст.ст. 2, 9-13, 114 Закону України «Про вiдновлення платоспроможностi боржника або визнання його банкрутом», ст.ст. 65-67 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву до розгляду.
2. Пiдготовче засiдання призначити на 06 травня 2014 року о 12 год. 20 хв.
3. Зобов'язати кредитора подати до канцелярії господарського суду довідку щодо включення боржника до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та відомості щодо стану виконавчого провадження № 40943707.
4. Зобов'язати боржника подати до канцелярії господарського суду не пізніше ніж за три дні до судового засідання відзив на заяву про порушення справи про банкрутство.
5. Зобов'язати арбітражного керуючого Шахова Володимира Анатолійовича подати до канцелярії господарського суду не пізніше, ніж за три дні до судового засідання, заяву на участь у даній справі.
6. Ухвалу про прийняття заяви про порушення справи про банкрутство надіслати: сторонам, Центральному відділу державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції (вул..Декабристів, 41/23, м. Миколаїв, 54020), державному реєстратору юридичних осіб та фізичних осіб підприємців реєстраційної служби Миколаївського міського управління юстиції (вул. Адміральська, 20, м.Миколаїв, 54000) та арбітражному керуючому Шахову Володимиру Анатолійовичу (АДРЕСА_1).
У відповідності до ст. 13 Закону України «Про вiдновлення платоспроможностi боржника або визнання його банкрутом», боржник до дати проведення підготовчого засідання надає до господарського суду та заявнику відзив на заяву про порушення справи про банкрутство. До відзиву боржника мають бути додані докази відправлення заявнику копії відзиву. Крім відомостей, передбачених Господарським процесуальним кодексом України, у відзиві боржника мають бути зазначені:наявні у боржника заперечення щодо вимог заявника (заявників);загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами за зобов'язаннями, що передбачають виплату грошей, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), з виплати заробітної плати;відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків;відомості про всі рахунки, на яких обліковуються цінні папери, що належать боржнику у зберігачів, депозитаріїв, утримувачів, їх реквізити; відомості про проведення боржником діяльності, пов'язаної із державною таємницею; докази необґрунтованості вимог заявника (за їх наявності). У відзиві боржника можуть бути зазначені й інші відомості, що мають значення для розгляду справи. До відзиву боржника також можуть бути додані наявні у боржника клопотання. До відзиву також додається довідка органів приватизації (органів, уповноважених управляти об'єктами державної власності) стосовно наявності або відсутності на балансі підприємства, щодо якого порушено справу про банкрутство, державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до його статутного капіталу. Відсутність відзиву на заяву про порушення справи про банкрутство не перешкоджає провадженню у справі.
У відповідності до ч. 5 ст. 15 Закону України «Про вiдновлення платоспроможностi боржника або визнання його банкрутом», заява про порушення справи про банкрутство може бути відкликана заявником (заявниками) до дати проведення підготовчого засідання суду.
У відповідності до ч. 1 ст. 114 Закону України «Про вiдновлення платоспроможностi боржника або визнання його банкрутом», у разі якщо від арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), визначеного автоматизованою системою, не надійшла заява про згоду стати розпорядником майна в цій справі, то розпорядника майна призначає суд без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
У відповідності до ст. 8 Закону України «Про вiдновлення платоспроможностi боржника або визнання його банкрутом», ухвали господарського суду, винесені у справі про банкрутство за наслідками розгляду господарським судом заяв, клопотань та скарг, а також постанова про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури можуть бути оскаржені в порядку, встановленому Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом. В апеляційному порядку можуть бути оскаржені постанова про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, усі ухвали місцевого господарського суду, прийняті у справі про банкрутство, крім випадків, передбачених Господарським процесуальним кодексом України та цим Законом.. У касаційному порядку можуть бути оскаржені постанови апеляційного господарського суду, прийняті за результатами перегляду таких судових рішень: ухвали про порушення справи про банкрутство, ухвали про визнання недійсними правочинів (договорів) боржника, ухвали за результатами розгляду грошових вимог кредиторів, ухвали про звільнення (усунення, припинення повноважень) арбітражного керуючого, ухвали про перехід до наступної судової процедури, ухвали про затвердження плану санації, ухвали про припинення провадження у справі про банкрутство, а також постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури. Ухвали та постанова про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, прийняті господарським судом у справі про банкрутство, набирають законної сили з моменту їх прийняття, якщо інше не передбачено цим Законом.
Суддя Т.М.Давченко
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 23.04.2014 |
Оприлюднено | 24.04.2014 |
Номер документу | 38349637 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні