Ухвала
від 05.05.2014 по справі 905/2135/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

05.05.2014 Справа № 905/2135/13

Господарський суд Донецької області у складі судді Говоруна О.В., розглянувши скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Донвуглетехінвест» на бездіяльність державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ворошиловського районного управління юстиції щодо виконання рішення у справі

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Донвуглетехінвест», м. Донецьк

до Державного підприємства «Донецька залізниця», м. Донецьк

Ціна позову 36298,95 грн.

Представники:

від скаржника (позивач) - Карагодін Є.Г., довіреність від 14.03.2014;

від боржника (відповідач) - не з'явився;

від ВДВС- Гладка Н.І., за посвідченням №3645.

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Донвуглетехінвест» (далі-скаржник) звернулось до господарського суду Донецької області зі скаргою на бездіяльність державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ворошиловського районного управління юстиції у м.Донецьку (далі-ВДВС) щодо виконання рішення у справі №905/2135/13, відповідно до якої просив визнати бездіяльність державного виконавця неправомірною та зобов'язати державного виконавця вчинити певні дії.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, про час, дату та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про причини неявки до суду не повідомив.

Відповідно до ст.30 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), в судовому процесі можуть брати участь посадові особи та інші працівники підприємств, установ, організацій, державних та інших органів, коли їх викликано для дачі пояснень з питань, що виникають під час розгляду справи.

Згідно п.п.1,3 ч.1 ст.77 ГПК України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 ГПК України, розгляд справи у разі нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу та необхідністі витребування нових доказів.

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.30, п.п.1,3 ч.1 ст.77 ГПК України, господарський суд

У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд справи на 26.05.2014 року о 10:30 год., кімната №214.

Зобов'язати Управління Державної казначейської служби України у місті Донецьку Донецької області (83050, м. Донецьк, вул. Артема, 98) забезпечити явку посадової особи у судове засідання для дачі пояснень з питань, що виникли під час розгляду справи.

Явка представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Донвуглетехінвест» та державного виконавця відділу державної виконавчої служби Ворошировського районного управління юстиції у м.Донецьку у судове засідання обов'язкова.

Роз'яснити сторонам, що відповідно до п.5 ч.1 ст. 83 ГПК України, за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, суд має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Суддя О.В. Говорун

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення05.05.2014
Оприлюднено13.05.2014
Номер документу38602259
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —905/2135/13

Ухвала від 26.05.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Говорун

Ухвала від 05.05.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Говорун

Ухвала від 22.04.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Говорун

Ухвала від 22.04.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Говорун

Ухвала від 07.04.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Говорун

Ухвала від 24.03.2014

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Говорун

Постанова від 20.06.2013

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Бойченко К.І.

Ухвала від 17.05.2013

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Бойченко К.І.

Рішення від 17.04.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

О.В. Говорун

Ухвала від 29.03.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

Говорун О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні