Харківський районний суд харківської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 635/4257/14-ц
Провадження по справі № 2/635/1964/2014
У Х В А Л А
06 червня 2014 року суддя Харківського районного суду Харківської області Бобко Т.В., розглянув позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «Надра» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
В с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду із позовом, яким просить стягнути з відповідача суму заборгованості за кредитним договором №6/1/27/2008/840-АП/30 від 05.08.2008 року у розмірі 13959,73 долаірв США, а також суму судового збору.
Позовна відповідає вимогам статей 119-120 ЦПК України, підсудна Харківському районному суду Харківської області, підстав для її повернення та відмови у відкритті провадження у справі не встановлено.
Суд, перевіривши матеріали справи не вважає за необхідне проведення попереднього судового засідання у справі.
Керуючись ст.ст. 11, 122 ЦПК України,
У Х В А Л И В
Відкрити провадження у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «Надра» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Призначити справу до розгляду у судовому засіданні 16 червня 2014 року на 08 годину 50 хвилин.
Копію ухвали направити особам, що беруть участь у справі.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Харківський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 06.06.2014 |
Оприлюднено | 12.06.2014 |
Номер документу | 39132845 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Харківський районний суд Харківської області
Бобко Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні