cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
14 липня 2014 року Справа № 909/54/14
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: Дерепи В.І. - головуючого (доповідача), Грека Б.М., Кривди Д.С., вивчивши касаційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна" на рішення господарського суду Івано-Франківської області від 25.03.2014 року та постанову Львівського апеляційного господарського суду від 02.06.2014 року у справі №909/54/14 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Юнівей" до Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна" в особі Івано-Франківської філії Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна" про стягнення страхового відшкодування в сумі 20708,73 грн.,
ВСТАНОВИВ:
Подана касаційна скарга не відповідає вимогам розділу ХІІ-1 Господарського процесуального кодексу України.
Відповідно до п.4 ст.111 ГПК України касаційна скарга повинна містити вимоги особи, що подала скаргу, із зазначенням суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права. Тобто, має чітко викладатися зміст порушення з обґрунтуванням порушених норм законодавчими актами та вказуватися конкретні пункти і статті.
В порушення наведеної норми, зі змісту касаційної скарги Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна" не вбачається, які саме порушення допущені судами попередніх інстанцій та в чому саме полягає неправильне застосування ними норм матеріального та процесуального права. Скаржник не вказує, які норми були не застосовані, застосовані неправомірно, невірно застосовані, або порушені судом. Зазначивши лише про порушення норм матеріального та процесуального права, скаржник в касаційній скарзі викладає обставини справи та цитує статтю 526 Цивільного кодексу України без зазначення суті порушення або неправильного застосування навіть цієї норми.
З посиланням на ст.41 Господарського процесуального кодексу України, фактично весь зміст касаційної скарги зводиться до оцінки доказів та недоведеність обставин справи, що в силу ст. 111-7 Господарського процесуального кодексу України, не відноситься до компетенції Вищого господарського суду України.
Згідно п. 6 ст.111 3 ГПК України касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду і підлягає поверненню, якщо у скарзі не зазначено суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права.
За таких обставин, касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду і підлягає поверненню.
Керуючись п. 6 ст.111 3 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Повернути касаційну скаргу Приватному акціонерному товариству "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна", а справу - Господарському суду Івано-Франківської області.
ГоловуючийВ.І Дерепа СуддіБ.М.Грек Д.С.Кривда
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 14.07.2014 |
Оприлюднено | 15.07.2014 |
Номер документу | 39740821 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Дерепа В.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні