Ухвала
від 24.07.2014 по справі 817/1593/14
РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

Справа №817/1593/14

24 липня 2014 р.м. Рівне Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Сало А.Б. розглянувши заяву Територіального управління Держгірпромнагляду у Рівненській області про вирішення питання про судові витрати у адміністративній справі за позовом

Територіального управління Держгірпромнагляду у Рівненській області доПублічного акціонерного товариства "Рівненський завод надміцних залізобетонних конструкцій" ; про застосування заходів реагування щодо державного нагляду(контролю), дозвільної системи у сфері господарської діяльності, В С Т А Н О В И В:

22.07.2014 Територіальне управління Держгірпромнагляду у Рівненській області звернулося до Рівненського окружного адміністративного суду із заявою про вирішення питання про судові витрати.

Оскільки чиним Кодексом адміністративного судочинства України не визначено вимог до заяв поданих в порядку ст. 168 цього кодексу та враховуючи те, що вказані заяви розглядаються судом у судовому засіданні з повідомленням осіб, тому керуючись ч. 7 ст. 9 КАС України, суд вважає за можливе для вирішення такого процесуального питання застосувати близьку за змістом норму закону (ч.3 ст. 106 КАС України).

Відповідно до ч.7 ст.9 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

Так, відповідно до ч.ч.4-5 ст. 106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Всупереч вимог вказаних норм, заява подана представником позивача - ОСОБА_1, однак на заяві відсутній підпис представника позивача та не долучено до заяви довіреності чи іншого документу, що підтверджуватиме повноваження ОСОБА_1 на підписання заяви.

Частина 1 статті 108 КАС України передбачає, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

За наведених обставин слід запропонувати позивачу усунути зазначені недоліки заяви шляхом подання до суду заяви, оформленої у відповідності до вимог чинного законодавства, та підписаної уповноваженим представником позивача або з дорученням до заяви довіреності чи іншого документу, що підтверджуватиме повноваження ОСОБА_1 на підписання заяви.

Для усунення недоліків судом встановлюється строк до 04 серпня 2014 року.

Керуючись ч. 4 ст. 160 КАС України, суд -

У Х В А Л И В:

Заяву Територіального управління Держгірпромнагляду у Рівненській області про вирішення питання про судові витрати - залишити без руху.

Встановити Територіальному управлінню Держгірпромнагляду у Рівненській області строк для усунення недоліків позовної заяви - до 04 серпня 2014 року.

Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулась із заявою.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Житомирського апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 КАС України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду .

Суддя Сало А.Б.

СудРівненський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення24.07.2014
Оприлюднено05.08.2014
Номер документу40003367
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —817/1593/14

Ухвала від 24.07.2014

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Сало А.Б.

Постанова від 24.06.2014

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Сало А.Б.

Ухвала від 04.06.2014

Адміністративне

Рівненський окружний адміністративний суд

Сало А.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні